ładuję...

Forum o ciąży

-

TEMAT: czy pierwsze miesiace tez znosicie tak ciezko?

  #2159
Odp.:czy pierwsze miesiace tez znosicie tak ciezko?
2008-11-29 10:29:47, 3 lata, 5 miesięcy temu
dzikuje wam bardzo,pomaga nawet sama mysl ze nie jestem sama i wiele z was musialo przejsc przez to samo:*
  #2155
Odp.:czy pierwsze miesiace tez znosicie tak ciezko?
2008-11-28 21:03:58, 3 lata, 5 miesięcy temu
hej laseczki ja w drugiej ciąży też wymiotowałam nawet jak mi zapachniało jabłkiem ,a teraz jest ok od początku ciąży i bardzo się z tego cieszę pozdrawiam
  #2154
Odp.:czy pierwsze miesiace tez znosicie tak ciezko?
2008-11-28 20:06:01, 3 lata, 5 miesięcy temu
Cześć dziewczyny Ja też tragicznie przechodziłam 3 pierwsze miesiące ciągle wymiotowałam
  #2152
Odp.:czy pierwsze miesiace tez znosicie tak ciezko?
2008-11-28 19:55:57, 3 lata, 5 miesięcy temu
Oklaski:
Cześć wam ja na początku ciąży strasznie ją znosiłam nie dość że miałam wymioty to jeszcze się biegunka napatoczyła ehhh co to było No ale później mi to przeszło i było super do teraz co już końcówka jest ciężka jak i do spania i wszystkiego ale co zrobimy może już niedługo przytule mojego Bartusia POZDRAWIAM
  #2150
Odp.:czy pierwsze miesiace tez znosicie tak ciezko?
2008-11-28 19:52:00, 3 lata, 5 miesięcy temu
Ja nie mialam mdlosci i wymiotow, ale na poczatku ciazy lezalam w szpitalu, bo mialam maly krwiaczek, ktory na szczescie sie wchlonal. Cala ciaze musialam chodzic co dwa tygodnie na wizyte do mojej doktorowej, tymbardziej, ze pierwsza ciaze poronilam. Teraz juz mam z gorki, ale wcale nie jest lekko. Pozdrawiam.
  #2149
Odp.:czy pierwsze miesiace tez znosicie tak ciezko?
2008-11-28 19:38:32, 3 lata, 5 miesięcy temu
Hej

Ja nie wymiotowalam, ani nie mialam mdlosci. Wstawalam po budziku i pierwsze co robilam jadlam sniadanie, takie wlasnie sucharki, z dzemem i kawa nescafe. Podobno nalezy jesc czesto i malo.
Nie lez w lozku, tylko zaraz po przebudzeniu pij herbatke albo cos zszamaj. Tak robilam...Teraz juz jestem na koncu i nie mam sily...!
Login/Użytkownik
Hasło
Powtórz hasło

Imię
Adres e-mail
Kraj
Kod pocztowy
Miejscowość
Data urodzenia
Imię swojej pociechy
Planowana data porodu


Wpisz adres e-mail podany przy rejestracji:

Wpisz adres e-mail podany przy rejestracji:

Brak dostępu do wybranej części serwisu.

Login
Hasło
pamiętaj
Rejestracja w serwisie