ładuję...

Forum o ciąży

-

TEMAT: Wygląd w ciąży, jak się czujemy i jak wyglądamy ??

  #114240
Odp.:Wygląd w ciąży, jak się czujemy i jak wyglądamy ??
2009-09-26 12:31:47, 2 lata, 8 miesięcy temu
Hm... Jeśli chodzi o wygląd to długo się czułam okej, a nawet utwierdzały mnie w tym komplementy, że wreszcie wyglądam lepiej/ zdrowiej/ ładniej. I faceci mnie podrywali długo, bo nie zauważali, że jestem w ciąży. Brzuszek miałam malusi, teraz dopiero urósł i w miarę wygląda na ciążowy brzuszek. Cera, włosy nic... Tylko te kilogramy! Przed ciążą miałam niedowagę, dopiero teraz jestem w normie. Ale mnie to przeraża! Nie jestem przyzwyczajona do taaakiej pupy czy ud. Nawet większy biust tak na dłuższą metę średnio mi się podoba. A jeszcze jakieś dwa miesiące przede mną.
  #113524
Odp.:Wygląd w ciąży, jak się czujemy i jak wyglądamy ??
2009-09-25 16:11:40, 2 lata, 8 miesięcy temu
Oklaski: 201
haha ha, nie moge z Toba
ja pomalowała sie troche dzis i jakos ludzie nie pouciekali z przychodni
  #113108
Odp.:Wygląd w ciąży, jak się czujemy i jak wyglądamy ??
2009-09-25 10:26:42, 2 lata, 8 miesięcy temu
Wariat jestes Dodi: hihihi czupryna jak u króla lwa. Ja tez mam busz na głowie. Lepsze to niz łysina!!!!!
  #113106
Odp.:Wygląd w ciąży, jak się czujemy i jak wyglądamy ??
2009-09-25 10:24:55, 2 lata, 8 miesięcy temu
Oklaski: 201
najgorsze jest to ze teraz za celulit sie nie mozna zabrac, poniewaz wszystkie preparaty są na bazie alg, albo kawy, i nie wolno ich stosowac w ciazy, mnie to przeraża bo nie mialam wczesnej tego paskudztwa.
Na szczęscie mój luby mnie pociesza mówiac mi ze jestem ładna, ale wiem że tak tylko mówi..
ja jak rano wstajÄ™ z buziÄ… czerwonÄ… od krostek i czuprynÄ… jak u Krola Lwa to sama sie siebie bojÄ™
  #113099
Odp.:Wygląd w ciąży, jak się czujemy i jak wyglądamy ??
2009-09-25 10:19:54, 2 lata, 8 miesięcy temu
dodi moja droga. Ja napisze. Zadowolona jestem z brzuszka, ale przeraza mnie moj tyłek!!! Moze wierzyc jest duzy. I to przybrał na masie wlasnie w ciazy.
Wypryski juz mi znikneły Wiec tobie tez znikna Gorzej z cellulitem bo jest, na razie zakryty. Gorzej bedzie w lato!
A jeszcze kiedys mialam oko podkrazone- tylko jedno, ale juz mineło!!!
Takie sa moje spostrzezenia!!!
  #113095
Wygląd w ciąży, jak się czujemy i jak wyglądamy ??
2009-09-25 10:16:34, 2 lata, 8 miesięcy temu
Oklaski: 201
czesc dziewczyny, zakladam nowy temat, moze któras bedzie chciala sie wygadac albo pożalić, ja mam taką potrzebę

Mozemy tu napisac jak sie czujemy w ciazy ,atrakcyjnie czy tez nie?? jak wygladamy, jakie mamy dolegliwosci i obawy.

Ja pierwsza więc , mówi sie ze kobiety pieknieja w ciazy, u mnie moze i tak było na poczatku, a teraz , na twarzy plecach duzo krostek, celulit, i bardzo przetłuszczajace sie włosy, pozatym zmiana figury ,troche mnie to męczy i drażni, wogole nie czuje sie atrakcyjnie ciekawe czy to sie zmieni ??

pozdrawiam i zapraszam
Login/Użytkownik
Hasło
Powtórz hasło

ImiÄ™
Adres e-mail
Kraj
Kod pocztowy
Miejscowość
Data urodzenia
ImiÄ™ swojej pociechy
Planowana data porodu


Wpisz adres e-mail podany przy rejestracji:

Wpisz adres e-mail podany przy rejestracji:

Brak dostępu do wybranej części serwisu.

Login
Hasło
pamiętaj
Rejestracja w serwisie