Użytkownik

Glukoza i Ketony w moczu | Forum o ciąży

ładuję...

TEMAT: Glukoza i Ketony w moczu

 
Glukoza i Ketony w moczu
two0426
(Użytkownik)
Oklaski: 0
We all know the issues of the LFG or LFM when we are trying to get into the dungeons, raids, or heroics. Trials and tribulations of finding the right group have changed slightly with the way that specs go now. wow power leveling wow gold louis vuitton handbags wedding dresses aion power leveling rolex Watches wow power leveling We are able to do without some crowd control and to go with different groups. For instance a 5 man Ramparts run with all Death Knights. No wipes!! Even though there are many ways to make your group there is also many ways that it fails. Finding a tank or a healer on my server is very difficult at times. Being in queue for a group, getting invited, and wow gold then falling apart is something that I have frequent experience with. With all the classes to fill the tanking role and all the classes to fill the healing role it is surprising that filling groups is so hard at times. As a frustration that we have all xcmjckiaoaoapp seen we know from Maticus's posts that the dual spec is being worked on, but what will help now? How many of you have this type of problem, or are the servers you play on louis vuitton handbags resistant to the lack of tanks and healers for groups? Everyone has the characters that they like to play and everyone loves what they do, but is there anything else that could be done to help with some of these problems, or perhaps there are no problems. What do you think? wedding dresses We all know the issues of the LFG or LFM when we are trying to get into the dungeons, raids, or heroics. Trials and tribulations of finding the right group have changed slightly with the way that specs go now. We are able to do without some crowd control and to go with different groups. For instance a 5 man Ramparts run with all Death Knights. No wipes!! aion power leveling Even though there are many ways to make your group there is also many ways that it fails. Finding a tank or a healer on my server is very difficult at times. Being in queue for a group, getting invited, and then falling apart is something that I have frequent experience with. With all the classes to fill the tanking role and all the classes to fill the healing role it is surprising that filling groups is so hard at times. rolex Watches As a frustration that we have all seen we know from Maticus's posts that the dual spec is being worked on, but what will help now? How many of you have this type of problem, or are the servers you play on resistant to the lack of tanks and healers for groups? Everyone has the characters that they like to play and everyone loves what they do, but is there anything else that could be done to help with some of these problems, or perhaps there are no problems. What do you think 0601 LJ?
 
Glukoza i Ketony w moczu
kkasia27
(Użytkownik)
Oklaski: 36
KETONY jezeli pojawiaja sie w moczu a niema tam cukru wtedy u ciezarnej stwerdza sie nie cukrzyce ciaowa ale nie tolerancje glukozy przez zaburzone hormoniki(Ciaza) po ciazy przechodzi zawsze ale trzeba sie pilnowac i od czasu do czasu sie skontrolowac bo bardzo mozliwe ze w pszyszłosci zachorujemy na cukrzuce >
 
Glukoza i Ketony w moczu
Ann
(Użytkownik)
Oklaski: 374
Hej
Na temat ketonów nic nie wiem, więc powstrzymam się od mądrzenia, natomiast co do glukozy, to jak najbardziej, po suchym rogalu cukier może mocno skoczyć.
Również walczę z cukrzycą ciążową i jednym z pierwszych moich odkryć było to, że załatwia mnie przede wszystkim pieczywo. Teoria mówi, że należy w ogóle odstawić białe pieczywo i przestawić się na grahamki, ciemny chleb lub pieczywo chrupkie. W praktyce dobre pomiary mam tylko po żytnim chrupkim pieczywie Wasa - nie tym pompowanym, tylko tym suchym (do 3 kromek na posiłek), po dosłownie jednym rodzaju żytnich bułeczek ziarnistych (pod warunkiem, że zjem na jeden posiłek albo jedną maleńką bułeczkę w wersji dla dzieci albo pół normalnej wielkości) oraz po jednym rodzaju chleba razowego (bez żadnych dodatków ziarnistych ani z suszonych owoców, bez miodu, słodu jęczmiennego i karmelu).
Niestety każda z nas musi na początku trochę potestować na sobie różne rodzaje pieczywa i zobaczyć, które są dla niej konkretnie dopuszczalne i w jakich ilościach. Przy czym nie powinno być tego też za mało, bo Maluch potrzebuje odpowiedniej dostawy.
Zajrzyj na wątek "Cukrzyca ciążowa" - tam już trochę pisałyśmy na ten temat, wklepałam tam również przykładowy jadłospis z poradni cukrzycowej, zorientujesz się, ile czego mniej więcej można i trzeba zjeść na poszczególne posiłki.
No i w razie czego pytaj oczywiście (ale lepiej w wątku cukrzycowym, żeby już wszystko zgromadzić w jednym miejscu), w miarę wiedzy i doświadczenia postaram się odpowiedzieć.
 
Glukoza i Ketony w moczu
PrzyszłaMama
(Użytkownik)
Oklaski: 1
Witajcie Mamusie
Mam taki mały problem odkąd byłam na krzywej cukrowej z której nic nie wyszło bo cukier miałam po niżej 100 tylko pojawiły sie ketony w moczu to mimo to jestem po obserwacją diabetologa i od 2 tyg naukówam sie 6 razy dziennie oraz badam za pomocą pasków czy w moczu jest keton lub glukoza i owszem keton byl przez 3 dni po wyjsciu ze szpitala w śladowych ilościach pozniej juz ich nie bylo tak jak nie bylo glukozy. I tak bylo do dnia dzisiejszego. Rano jak wstalam nie bylo ani glukozy ani ketonów a cukier mialam rano 77 na czczo a po 1h po sniadaniu mialam 105. Poniewaz mialam wizyte umowiona u gin. nie bralam glukometru(bo powiem szczerze ze jestem nie przyzwyczajona go nosic) ale ze byla juz pozna godzina wiec wracajac od gin zjadlam zwykłego rogala po powrocie zmierzyłam cukier i okazalo sie ze mam po rogalu 154 cukru a w obiad jak robilam test paskiem wyszlo ze w moczu pojawiły sie ketony w sladowych ilosciach i glukoza wydalana (ilość średnia) czy az tak po zwykłym suchym rogalu mógl podnieść cukier i pojawic sie nawet w moczu?? Jestem tym faktem szokowana... Jak to jest z ta cukrzyca ciążowa? napiszczie mi bo ja juz głupieje...
Dodam ze w tyg. jak i gin tak i lekarz rodzinny zlecili mi badanie ogolne moczu - czyli robilam w tyg 2 razy mocz i dzis odebralam wyniki jak i jeden tak i drugi nie bylo ani glukozy ani ketonow mocz czysty bez bakterii.

Ostatnio edytowany: 30.04.2010 17:04
(Dopisanie zdania)
Brak dostępu do wybranej części serwisu
 
 pamiętaj