Użytkownik

Kopie ! | Forum o ciąży

ładuję...

TEMAT: Kopie !

Kopie !
lutnia89
(Użytkownik)
Oklaski:
Gruszka65 napisał(a):
nigdy nie myślałam, że jak ktoś mnie kopnie to będzie takie przyjemne


to jest mega przyjemne
Kopie !
pro_Mirek
(Użytkownik)
Oklaski: 0
Ja od kilku tygodni czuję kopniaki swojej córki Żona się czasami na nie skarży, ale ja je bardzo lubię. Zawsze wieczorem się kładziemy i wyczekuję tych ruchów. Podobno jak przykładam ręce, to się uspokaja. Mam nadzieję, że po porodzie też będzie się tak uspokajać w moich rękach
 
Kopie !
Pasibrzuszek
(Użytkownik)
Oklaski: 0
Hej dziewczyny,
mój dzidziuś też kopie i jest to ...
pamiętam jak pierwszy raz poczułam ruchy dziecka... i jakie to było niesamowite uczucie

tak w ogóle piszę do Was bo może macie w tej chwili podobny problem z jakim ja borykałam się jeszcze nie dawno. Mianowicie chodzi o to, że swego czasu poszukiwałam kogoś kto zechciałby zrobić mi jakieś fajne zdjęcia z moim maleństwem w środku. Sama jestem po Akademii Sztuk Pięknych a moja pasją jest robienie zdjęć. Lecz samej sobie zrobić... to co innego. W końcu skorzystałam z tego, ze znam troszkę utalentowanych ludzi. I teraz mam pamiątkę do Końca życia. Uznałam, ze może mogę pomóc kilku z Was. Jeśli któraś chciałaby zdecydować się na sesję zdjęciową to dla dziewczyn z Warszawy, Pruszkowa i okolic zrobię takie zdjęcia darmo.
Niestety darmo mogę zrobić tylko kilku z Was, więc kto pierwszy napisze ten lepszy.
Nie martwcie się to nie jest żadne oszustwo, ja potrzebuję poszerzać mój warsztat plastyczny. Zdjęcia są mi potrzebne do galerii, do studia... także jeśli się nie wstydzicie, a zapewniam, ze nie ma czego. Piszcie !!
Brak dostępu do wybranej części serwisu
 
 pamiętaj