Użytkownik

TORBIELOWATOŚĆ PŁUCA | Forum o ciąży

ładuję...

TEMAT: TORBIELOWATOŚĆ PŁUCA

TORBIELOWATOŚĆ PŁUCA
Wiolag
(Użytkownik)
Oklaski:
Boże mam nadzieję że u mnie też tak będzie że wszystko się zmniejszy. Modlę się i cud
TORBIELOWATOŚĆ PŁUCA
Wiolag
(Użytkownik)
Oklaski:
Witam dziewczyny. Jestem tu nowa. Właśnie wczoraj dowiedziałam się w 20 tyg ciąży że nasza córeczka ma torbielowatosc jednego płucka. Jestem załamana. Dostałam namiary na Olsztyn na ponowne usg bo nasz lekarz nie wie jakie to zmiany dokładnie. W środę mam wizytę a później myślę że od razu będę próbować na Łódź. Czy może słyszalyscie coś czy to może zezlosliwiec. Czy dzieci z takim czymś jeżeli wszystko będzie ok po operacji nawet gdyby się odbyła funkcjonują normalnie? Czytam wasze posty i jest mi lepiej bez tego chyba bym się poddała.
TORBIELOWATOŚĆ PŁUCA
Mapet78
(Użytkownik)
Oklaski:
Witam. Torbiele dalej atakurą... prześledziłam cała historię od 2011r i dalej te choroby nas dotykają... jestem obecnie w 29tc a torbielowatos gruczalkowata pluc plodu zostala zdiagnozowana w 26tc grupa I . 2 duze torbiele i kilka małych. 3cm i 2.5cm przesunięcie śrudpiersia oraz serduszka na drugą strone ale naszczęści bez cech niewydolnościowych. Kontrole co 3-4tyg wstępnie poród planowany na W-we lub Rzesz . Jestem z podkarpackiego .
TORBIELOWATOŚĆ PŁUCA
ankh
(Użytkownik)
Oklaski:
Witam,
w 27 tyg. ciąży zdiagnozowano u mojej małej CCAM na lewym płucu. Podany miałam celeston, trzeba czekać. Dobrze jest przeczytać historie o szczęśliwym końcu tych dramatycznych wydarzeń. Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. Wysłałam już prośbę o dołączenie do grupy na facebooku, mój profil jest pusty, ponieważ konto założyłam tylko i wyłącznie na potrzeby tej grupy.

Ostatnio edytowany: 30.09.2017 12:09
(uzupełnienie)
TORBIELOWATOŚĆ PŁUCA
agaw88
(Użytkownik)
Oklaski:
Dziękuję za odowiedz.Ja właśnie jestem 3 raz w Łodzi,torbiele się zmniejszyły ,sekwestracja póki co się ukryła albo jej nie ma albo po prostu nie widać bo pluco zakryło. Ide niedługo na konsultację do chirurga to popytam o to

Ostatnio edytowany: 08.08.2017 11:08
(uzupełnienie)
TORBIELOWATOŚĆ PŁUCA
Gabii
(Użytkownik)
Oklaski: 0
mała miała mieć torakoskopię, ale niestety z powodu wystąpienia tej drugiej wady lekarze przekonali nas do klasycznej operacji poprzez cięcie (ponieważ jak to stwierdzili "mogliby coś przeoczyć" i potrzebna byłaby następna operacja). Córka będzie miała tym roku 5 lat i niczym nie odbiega od swoich rówieśników, mamy częste wizyty kontrolne w poradni chirurgicznej ( w tym roku również czekamy na taką wizytę)

Ostatnio edytowany: 30.07.2017 21:07
(uzupełnienie)
Brak dostępu do wybranej części serwisu
 
 pamiętaj