Skocz do zawartości

kurka

Mamusia
 • Liczba zawartości

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O mnie

 • Kraj
  Polska

Moje dziecko/dzieci

 • Płeć dziecka
  Chłopczyk
 • Planowana data porodu
  10.04.2010

kurka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. Maciej Witaj. Ze względu na płucko rodziliśmy na Polnej. Mieliśmy w sumie dwa terminy operacji w Poznaniu na Szpitalnej. Odwiedziliśmy X lekarzy pulmonologów w Poznaniu i okolicy. W końcu zdecydowaliśmy się na Rabkę. Mati miał operację 10 września, ma usunięty dolny płat lewego płuca. W tej chwili nie widać po Nim, żeby w ogóle był w szpitalu. Już w dwa tygodnie po powrocie do domu jeździł na rowerku i bawił się jak przed szpitalem. Jeżeli chcecie wiedzieć coś więcej, dajcie znać na pw.
 2. Hej, jesteśmy już po. Jutro wychodzimy do domku. Mamy usunięty lewy dolny płat płuca, wynik już jest, potwierdzone CCAM typ1
 3. Witam, jak tam wypadł bilans? Co do urlopu to zawsze jest za krótki. My w tej chwili zero stresu i czujemy się jak na urlopie, dwa razy dziennie wychodzimy na spacerki i nie tylko 🙂 Termin zabiegu mamy we wtorek, a do tego czasu luz.
 4. Hej, potwierdzam słowa fendero2 warunki super, porównując Poznań dwa szpitale Krysiewicza i Szpitalną. W tej chwili jesteśmy po badaniach: krew, mocz, RTG, Bronchoskopia. Zabieg w przyszłym tygodniu. projusta a co u Was, jak po urlopie i pielgrzymce?
 5. Jesteśmy w Rabce Jakoś tu cicho i spokojnie Byliśmy się przejść po instytucie, a teraz siedzimy w pokoju. Jutro ruszamy, mam już pietra
 6. Już jesteśmy spakowani i jutro po śniadanku wyjeżdżamy, mamy do Rabki prawie 500 km więc 1szą nockę śpimy w pensjonacie, bo izba przyjęć do 14.30 a do tej godziny nie dali byśmy rady dojechać.
 7. Mamy już termin w Rabce na 2 września. Czy trzeba załatwiać coś wcześniej, żebym dostała też łóżko dla siebie i czy są za to jakieś opłaty?
 8. Hej my wczoraj przyjęci do szpitala na zabieg,badania wykonane, przygotowani do zabiegu a dzisiaj jak zwykle w Poznaniu problemy i z przyczyn "logistycznych" zostaliśmy wypisani do domu, dostaliśmy skierowanie do Rabki, a na wszystkie potrzebne badania czy zdjęcie szwów możemy przyjechać do Poznania. Więc zaczynamy od początku. Czy macie jakiś kontakt bezpośrednio do dr Buchwalda, czy dzwonić normalnie na szpital?
 9. My do Poznania mamy 50km więc nie ma problemu, możesz na Nas liczyć.
 10. Hej, my jesteśmy przed, ale jakoś nie chcę jeszcze o tym myśleć. Pierwsze spotkanie z docentem mamy 7 sierpnia więc do tego czasu bawimy się pełną parą
 11. Hej, widzę, że większość dzieciaczków już jest po wszystkim, próbowałam nadrobić zaległości, co jakiś czas zaglądam, ale średnio jest to raz na dwa tygodnie ☺️ Czy jeszcze jakiś maluszek jest przed operacją? Czy zostaliśmy już tylko my. projusta a myślałam, że jak już przejdzię się przez usunięcie tych nieszczęsnych torbielek, to później już będzie z górki, a jednak los ma różne niespodzianki dla nas My ogólnie rok 2013 mamy niełatwy, ale musimy przez wszystko przejść, może w końcu uda nam się wychorować i zamknąć wszystko w tym roku.
 12. Hej dawno się nie odzywałam, ale tylko dlatego, że u nas nic się nie dzialo. A teraz zmiana. Właśnie dzisiaj wróciliśmy ze szpitala, byliśmy na TK z kontrastem, więcej napiszę jutro. Acha, szpital w Poznaniu na Szpitalnej.
 13. magdak, proszę bardzo " w całym lewym dolnym płacie widoczne różnej wielkości cienkościenne torbiele - największa średnicy 17mm. Pozostałe płaty płucne prawidłowopowietrzne. Drzewo oskrzelowe prawidłowe w obrazie KT. Śródpiersie nieporzeszone, o prawidłowych strukturach. Węzły chłonne śródpiersia niepowiększone. Wnioski CCAM typ 1" to badanie z Poznania szpital Krysiewicza, a niebawem szykujemy się na Szpitalną.
 14. Hej magdak27 nasz Mati przechodził kilka razy przeziębienie, raz nawet silniejsze i konieczne były inhalacje ale wszystko ok, teraz Mati chodzi do przedszkola z noska troszkę leci, ale wiadomo w przedszkolu to norma, dajemy na odporność tran, do noska woda morska i to wszystko. My jesteśmy z tej grupy w której lekarze mówią czekać Pa
 15. Hej Odzywam się , bo jakiś czas temu pytała projusta co u nas a po ostatnich postach stwierdziłam, że już pora Napiszę tak, po naszych konsultacjach u różnych lekarzy, najczęściej spotykana odpowiedź, czekać bo im później tym lepiej, więc my czekamy. W przyszłym tygodniu umawiamy się na Tk, dla kontroli. Nasz Mati ma 2Lata i 4miesiące, żadnych objawów. Dzisiaj usiadłam, troszkę poczytać, bo odpoczywamy z Matim po wczorajszym weselu, na którym szalał 🙂
×
×
 • Dodaj nową pozycję...