Skocz do zawartości

Julitka

Mamusia
 • Liczba zawartości

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O mnie

 • Imię
  Julita
 • Kraj
  Polska

Moje dziecko/dzieci

 • Imię dziecka
  Dominika

Julitka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. Bo się musiałam pochwalić - boże jak ja bym chciała zebuy całyświat o tym słyszał i wiedział i widział - zwłaszcza, że ciąza była dla lmnie taka trudna a teraz juz jestśmy razem i jest dla mmnie przyjemniejszy ten czas. Nasza córeczka już jest i mąż sie poprawił i teraz mi pomaga i chciałabym zeby tak juz zostało na zawsze...ale dzieci przeciez rosną
 2. Nasza Dominisia to nie lubi na brzuszku, za kazdym razem przekręca się na plecy...
 3. No własnie ja tez mam kłopot z wizytą tej położnej, bo nikt mi nic nie powiedział tlenek - Ty koniecznie lec do lekarza - lepiej dmuchać na zimne
 4. Ej dziewczyny - jak to żadna się nie pochwali - trzeba się dzielić radością 🙂
 5. A ja właśnie wolę w tych gaciach...
 6. Moja Domi tez narazie jest niespokojna - ale to chyba od tego że jej się ten świat nie podoba, u mamusi było lepiej
 7. Julitka

  Zabkowanie

  A ja musze sie wszędzie pochwealić, póki mogę bo zaraz będzie domi pora karmienia! Kochane wreszcie wróciłam i jest juz po wszystkim, powiem Wam że nie mam ani chwili spokoju...nasza niunia daje popalić! A wiecie, że było zaskoczenie? Już teraz ledwo żyję a, co będzie jak zacznie nam Domi zabkować! mimo to mam tyle radości Jak będę miała czas to będę zaglądać!
 8. A ja musze sie wszędzie pochwealić, póki mogę bo zaraz będzie domi pora karmienia! Kochane wreszcie wróciłam i jest juz po wszystkim. Teraz za to nie mam ani chwili spokoju Powiem Wam, że ledwo żyję, a mimo to mam tyle radości - w ciąży tak nie było...teraz mi dużo fajniej! Jak będę miała czas to będę zaglądać!
 9. Kochane wreszcie wróciłam i jest juz po wszystkim, powiem Wam, ze o ile ciążę znosiłam bardzo źle, to poród miałam znośn - nie było czego się bać, chociaż drżałam wcześniej i nie wiedziałm co mnie czeka, to jednak poszło sprawnie, nie umęczyłam sie aż tak bardzo - widocznie trudu ciązy były wystarczajace. Ledwo żyję a mimo to mam tyle radości - w ciąży tak nie było...teraz mi dużo fajniej! Jak będę miała czas to będę zaglądać!
 10. Kochane wróciłam! Miał być chłopczyk a tu niespodzianka - i mamy Dominikę! Z jednej strony nawet się cieszę, chociaż właściwie płeć nie ma znaczenia, ale z drugiej rzeczy kupowaliśmy pod chłopca i teraz Domi nie ma takich dziewczynkowych akcesoriów...może potem Ledwo żyję a mimo to mam tyle radości! Jak będę miała czas to będę zaglądać! Musze wymienić naszą wyprawke na dziewczęcą!
 11. A ja musze sie wszędzie pochwealić, póki mogę bo zaraz będzie domi pora karmienia! Było zaskoczenie! Miał być chłopczyk-Grześ, a tu niespodzianka - i mamy Dominikę! Ledwo żyję a mimo to mam tyle radości! Jak będę miała czas to będę zaglądać! Dobrze że nie rodziłam w domu, chociaż niewiele brakowało!
 12. Kochane wróciła, było jak było - nawet dobrze! domi i ja w domu, mąż pomaga, i teraz musze coś znaleźć, żeby znowu lepiej wyglądać, bo całąciążę było ze mną źle i teraz znów problemy z wyglądem, ale przecież nasza niunia jest najważniejsza! Jakie macie sposoby na wzmocnienie włosów i poprawę kondycji skóry?
 13. Wróciła, ale zamiast rgrzesia dlaktórego kompletowaliśmy wyprawkę jest Dominika i musze teraz część rzeczy wymienić, bo szkodażeby nie miała takich typpowo dziewczęcych akcesoriów, no i co ja mam teraz zrobić?
 14. A ja musze sie wszędzie pochwalić, póki mogę bo zaraz będzie domi pora karmienia! Wreszcie wróciłyśmy i jest już po wszystkim, powiem Wam, ze o ile ciążę znosiłam bardzo źle, to poród miałam znośny. Teraz za to nie mam ani chwili spokoju...nasza niunia daje popalić! Ledwo żyję a mimo to mam tyle radości! Nie wiem, czy uda mi się szybko wrócić do formy i współżycia, zwłaszcza, że jak byłam w ciąży mąz nie był dla mnie miły inie chcę teraz mieć z nim blizszych kontaktów. Aktualnie pomaga przy dziecku i bardzo się cieszy z ojcostwa, ale cała ta sfera...to nie jest takie proste 😞Jak będę miała czas to będę zaglądać!
 15. A ja musze sie wszędzie pochwalić, póki mogę bo zaraz będzie Domi pora karmienia! Kochane! Wróciłam! i jest już po wszystkim, powiem Wam, że o ile ciążę znosiłam bardzo źle i ze względu na swoją skórę - ciągle coś mi dokuczało, jakieś pryszcze, wysypki i plamy, i inne dolegliwości to poród był w miarę znośny. Teraz za to nie mam ani chwili spokoju i dalej odbija się to na moich włosach i cerze! A wiecie, że było zaskoczenie? Miał być Grześ, a tu niespodzianka - i mamy Dominikę! Czy Wy też doświadczyłyście takiego zaskoczenia? Z jednej strony nawet się cieszę, ale z drugiej rzeczy kupowaliśmy pod chłopca. Aktualnie ledwo żyję a mimo to mam tyle radości - w ciąży tak nie było...teraz mi dużo fajniej! Jak będę miała czas to będę zaglądać!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...