Skocz do zawartości

Maczka_m

Mamusie
  • Liczba zawartości

    14
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Maczka_m's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputacja

  1. Nie ma. Bardziej skup się na tym co jest, możliwościach blokowania aplikacji, ustalania godzin korzystania, domyślnych blokad nowych programów itp. Przynajmnie z mojego punktu widzenia każda ta funkcja jest zdecydowanie przydatna, ale czy sprawdzi się w Twoim przypadku... Sami wiecie najlepiej jakich parametrów potrzebujecie, jakich funkcji i możliwości. To nie jest specjalnie trudne.
  2. Nie ma szans. W necie masz opisy na jakiej zasadzie to działa, a prawda jest taka, że nawet ogarnięty dorosły sobie nie poradzi. Zresztą - gdyby program skonstruowali tak, że łatwo będzie wszystko wyłączyć, to jaki miałoby sens korzystanie z niego? Te blokady, które założysz powinny być nienaruszalne. Program na liście będzie wisiał, ale jego odłączenie będzie raczej niemożliwe.
  3. My tak. Ten który mamy ma różne pakiety - ciężko podać cenę. To się nazywa Parental Control Calmean. Bardziej niż kasa istotne jest dla nas to co daje, bo faktycznie bezpieczne strefy działają idealnie - sami testowaliśmy i kilka sekund po przekroczeniu granicy przychodził alert. Nam chodziło głównie o to + blokady wybranych stron i połączeń. Powiedzmy, że w ten sposób nieco sobie ułatwiliśmy życie. Ale akurat nasze dziecko sprawia straszne trudności.
  4. Kontakt to my też mamy dobry, ale to nic nie znaczy. Niby u wielu sprawach rozmawialiśmy, po czym widze, że wchodził na telefonie na strony, po których sama się o niego boję. W necie jest wszystko i chyba porno w tym wszystkim wcale nie jest takie najgorsze. Dziecko moich znajomych właśnie przez kontakty sieciowe spotkało się z pedofilem. Do niczego złego nie doszło, ale mimo wszystko...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...