Skocz do zawartości

korta_m

Mamusie
 • Liczba zawartości

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

korta_m's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. Brakuje mi na wszystko czasu - ale dokładnie każdą funkcję sprawdzę. Ale widzę już potencjał w tym co wcześniej widziałam/sprawdzałam. Jest czym się bawić i jest co wykorzystywać. I zakładam, że jeśli nie znajdę jakiegoś poważnego błędu, to z tego będziemy korzystali.
 2. To byłoby całkowicie pozbawione sensu, jeśli kontrola rodzicielska byłaby łatwa do zdjęcia. Zainstalowane mam, to co pojawiło się w sieci, sprawdziłam, również na stronach zagranicznych. Nie ma opcji łatwego usunięcia programu z telefonu - raczej przewidzieli taką sytuację. Bo ogólnie sama apka wydaje się być dosyć funkcjonalna. Jak to oceniacie?
 3. Jak to wygląda z tymi blokadami stron? Nie będzie tak, że ja coś zablokuję, a dziecko sobie to bardzo łatwo odblokuje? Robota głupiego? Faktycznie dzieci nie będą w stanie tym manipulować?
 4. No ok, ale nie napisałaś konkretnie - korzystacie z czegoś czy nie? Jeśli tak to z czego dokładnie, ile to kosztuje i czy jest skuteczne? Jakie ma to funkcje, które faktycznie są przydatne? Proszę o jak najwięcej konkretów.
 5. Witajcie. Trafiłam do Was właśnie z Google, na ten dokładnie temat. Jak u Was jest aktualnie? Mam spory problem z moim dzieckiem - to że nie słucha to jedna sprawa, a że ucieka ze szkoły, próbuje alkoholu i papierosów to już poważniejszy temat. Chcemy właśnie odpalić mu śledzenie, żeby kasować wagary zaraz jak to wymyśli. Wiem, że jest coś takiego jak bezpieczne strefy, tzn. takie aplikacje z alertami. Ale czy to działa?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...