Skocz do zawartości

agab

Mamusia
 • Liczba zawartości

  1619
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O agab

 • Urodziny 04.09.1975

Moje dziecko/dzieci

 • Płeć dziecka
  Dziewczynka
 • Imię dziecka
  Lena
 • Planowana data porodu
  30.12.2009

agab's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

217

Reputacja

 1. misiamamy napisał(a): Gratulacje!!! 😘
 2. Podajcie mi na maila hasło dostępu na wątki. Nie mogę wejść i Was poczytać 😞.
 3. karolinaka napisał(a): dziękuję Jagódko nie wiadomo jak już pisałam gorączka od dwóch dni dziś trzeci lekarz powiedział że to może ta cała trzydniówka jeśli będzie się trzymała prze kolejne trzy dni to mamy przyjść i zrobimy badania mam nadzieje że przejdzie... poza gorączką nic jej nie jest no. jeszcze nie śpi w nocy ale to przez ostatnie dwa miechy norma u nas 😜 Tak samo jak było u nas, jak będzie miała wysypkę to trzydniówka, Lenka pierwsze to miała wysypany brzuszek. to o tym świadczy wysypka?? a dlaczego wiesz ja z tego wszystkiego (miałam straszne nerwy) zapomniałam zapytać czym jest ta trzydniówka Trzydniówka kończy się właśnie wysypką, jest to choroba dziecięca, wirusowa, przechodzona tylko 1 raz w życiu i dosięga dzieci w wieku ok. 6m.ż - 24 m.ż. czyli trzy dni zwykłej gorączki i na koniec wysypka i nic więcej? tak, czasem w trakcie może boleć trochę gardełko i uszy.
 4. A tak wogóle to Dzień dobry! NESIA - BUZIACZKI I DUŻO ZDRÓWKA ŻYCZY CIOCIA Z BYDGOSZCZY!!! 😘 😘 😘
 5. karolinaka napisał(a): dziękuję Jagódko nie wiadomo jak już pisałam gorączka od dwóch dni dziś trzeci lekarz powiedział że to może ta cała trzydniówka jeśli będzie się trzymała prze kolejne trzy dni to mamy przyjść i zrobimy badania mam nadzieje że przejdzie... poza gorączką nic jej nie jest no. jeszcze nie śpi w nocy ale to przez ostatnie dwa miechy norma u nas 😜 Tak samo jak było u nas, jak będzie miała wysypkę to trzydniówka, Lenka pierwsze to miała wysypany brzuszek. to o tym świadczy wysypka?? a dlaczego wiesz ja z tego wszystkiego (miałam straszne nerwy) zapomniałam zapytać czym jest ta trzydniówka Trzydniówka kończy się właśnie wysypką, jest to choroba dziecięca, wirusowa, przechodzona tylko 1 raz w życiu i dosięga dzieci w wieku ok. 6m.ż - 24 m.ż.
 6. karolinaka napisał(a): dziękuję Jagódko nie wiadomo jak już pisałam gorączka od dwóch dni dziś trzeci lekarz powiedział że to może ta cała trzydniówka jeśli będzie się trzymała prze kolejne trzy dni to mamy przyjść i zrobimy badania mam nadzieje że przejdzie... poza gorączką nic jej nie jest no. jeszcze nie śpi w nocy ale to przez ostatnie dwa miechy norma u nas 😜 Tak samo jak było u nas, jak będzie miała wysypkę to trzydniówka, Lenka pierwsze to miała wysypany brzuszek.
 7. SyLa1205 napisał(a): kurde Syla niepotrzebnie wklejałaś tu linka 😞, bo osoby niepożądane już wiedzą 🤔 Musimy sobie powysłać przez gg, albo na tel.
 8. Idę do łózia poczytać i się trochę odchamić 😁. Dobrej nocki.
 9. Jagoda80 napisał(a): a w lesie ZIMA 😁 😁 A ja tam pierd...! Niech se oglądają!
 10. A co Wy dziewczyny tak nagle zdjęcia profilowe usuwacie? 😮
 11. Ah........, a ja tak chciałam Wam napisać o moich ulubionych pozycjach sex. No i niestety nie da rady 😉.
 12. No niestety dziewczyny - tak jak my tu kiedyś weszłyśmy - tak może wejść każdy 🤔
 13. Jagoda80 napisał(a): no aż tak źle to chyba nie jest - bez przesady, ale nie wydaje mi się, żeby dzieciom miało się coś stać. DAJ SPOKOJ AGA, jakas paranoiczka misjonarka 😉 a sprawe do admina trzeba zglosic - niech przy rejestracji rzada daych osobowych i juz bo potem szukaj wiatru w polu dobry pomysł
×
×
 • Dodaj nową pozycję...