Skocz do zawartości

kkkkoralik

Mamusia
 • Liczba zawartości

  424
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kkkkoralik

 • Urodziny 26.02.1980

Moje dziecko/dzieci

 • Płeć dziecka
  Chłopczyk
 • Imię dziecka
  Mikołaj
 • Planowana data porodu
  22.07.2010

kkkkoralik's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

76

Reputacja

 1. My mamy pulmocort dwa razy dziennie, który ograniczyć możemy do jednego razy ale gdy już nie bedzie infekcji i również ventolin doraźnie podczas ataków. Zdarzyły nam sie ostatnio dusznośći trwały trzy dni, Na razie od czasu szpitala odpukać oskrzela czyste, ale mały non stop przeziębiony chodzi i smarkajacy. Osłuchuję go bardzo często bo mam stracha jednak.
 2. Dawno mnie tu nie było katia skąd jesteś?
 3. Mój synek m Mikołaj miał od września nieustanne infekcje zarówno górnych jak i dolnych dróg oddechowych. Zaczynało sie najczęściej od kataru którym zarazałą go jego starsza siostra a konczyło sie. zazwyczaj na oskrzelach. W październiku miał pierwsze zapalenie oskrzeli z dusznosciami, za miesiąc historia sie powtórzyła z trzecim zapaleniem oskrzeli z dusznosciami i zmianami na płucach wylądowalismy w szpitalu. Diagnoza podejrzenie astmy oskrzelowej, po powrocie mamy wziewy pulmicortem co bedzie dalej nie wiem. Mój synek ma półtora roku. Mamy bardzo odległy termin u alergologa.
 4. Maja gratuluje !!! Faktycznie poród masakra najważniejsze że wszystko dobrze !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
 5. kkkkoralik

  czerwiec 2011

  Gratulacje Ocia synek śliczniutki słodziak!!!!!
 6. A ja ze Strzałkowa tuz obok Słupcy( obok Kasiuli)
 7. kkkkoralik

  Lipiec 2010

  Zazdroszczę Wam że macie żłobki u nas nie ma wcale, a rozwiązałoby to większość naszych problemów.
 8. kkkkoralik

  Lipiec 2010

  Mikuś mi zaczał w końcu raczkować no i jednoczesnie też wstaje masakra non stop trzeba pilnować bo sie przewraca często
 9. Bardszo zakręcone to wszystko ja byłam zameldowana w mieszkaniu rodziców dzieci z urzędu zameldowano tam gdzie ja. Nie mieszkałam tam już od dawna, teraz zostaje bez meldunku stałego bo moja mama sie wyprowadziła z tamtego mieszkania, dla mnie to bez sensu bo de facto i tak mieszkam w wynajetym mieszkaniu na razie mam meldunek czasowy do lipca a dowód nie mam jak wymienić więc mam stary- może nieważny ale co mam zrobić, musze czekać do lipca czy właściciel nam przedłuży umowe najmu i czy zamelduje na stałe. Dlatego jestem za zniesieniem zameldowania i obowiązku meldunkowego.
 10. kkkkoralik

  Lipiec 2010

  Hej czasami Was podgląduje choć nie zawsze coś napiszę u nas wszystko dobrze, Mikuś zaczyna wstawac i nabija sobie guzy w dodatku mimo że ni eraczkuje zawsze dociera jakimś cudem tam gdzie chce np do bujanego konika madzi albo do jej rowerka trzeba mieć oczy w koło głowy zeby na siebie czegos nie przewrócił a guzy i tak zalicza moja tesciowa panikuje że nie da rady dopilnować mimo starań jest ostatnio w samych nerwach gdzy zostaje z małym.
 11. kkkkoralik

  Lipiec 2010

  U nas zimno brrrrr i wieje
 12. kkkkoralik

  Lipiec 2010

  Moja córcia miała pierwsze zabki dopiero w okolocach roczku ale następne wychodziły normalnie po kolei tylko trzonowe wyszły wszystkie naraz to był ból doiero bo to najgorsze zęby a jeszcze razy 4 to była masakra ale przeżyliśmy synek ma już pierwsze zabki czekamy za następnymi teraz
×
×
 • Dodaj nową pozycję...