Skocz do zawartości

W ktorym tyg czulyscie kopniecia? :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak narazie wiem ze sie rusza Malenstwo lekarz mi tlumaczyl jak to jest takie bulgotanie w brzuszku nad wzgorkiem lonowym 🙂 poza tym czuc inaczej niz jakies tam burczenie w brzuszku 🙂 ale kopniec narazie nie czuje chyba troszke za wczesnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie moge sie doczekac 🙂 czekamy kazdego dnia 🙂 kupilam sobie stetoskop i slucham odglosow w brzuszku ale chyba jeszcze troszke wczesnie mysle ze 2-3tyg i powinno byc slychac 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczułam pierwsze wyraźne łaskotanie w 17 tyg. Wtedy bylo to na tyle wyrazne ze nie dalo sie pomylic z bulgotaniem w jelitach 🙂 Potem nastepne poczulam kilka dni pozniej, a takie wyrazne przemieszczanie sie dzidzi to z dnia na dzien coraz silniejsze 🙂
Ok. 20 tc sporadycznie przy mocnych fikołkach było je czuć przez skóre z zew. tak że mąż poczuł 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. my mamy stetoskop ale dzidziuś musiałby tam spiewać zeby bylo cos slychac 🙂
Stetoskop nic nie daje, to samo pewnie uslyszysz przystawiajac go do brzucha męża/chłopaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek doczekasz się :laugh: :laugh: :laugh: Potem to będziesz chciała aby maleństwo aż tak mocno Cię nie kopało bo w pewnych momentach potrafi przyfasolić od środka :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie takie łaskotanie i bulgotanie wystąpiło gdzieś około 17tc,a takie trzy lekkie kopniaczki poczułam dokładnie w 20tc2dz 🙂 także spokojnie masz jeszcze troszkę czasu.
Ja to sobie doplerka kupiłam ale nic z tego nie wyszło,ciężko było załapać bicie serduszka Malutkiej,i niepotrzebnie kupiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zreszta stetoskop nie byl jakis kosmicznie drogi wiec spoko 🙂 sluchamy sobie wieczorkiem co sie dzieje w moim brzuszku 🙂 moze Dzidzia Nas zaskoczy ktoregos dnia 🙂 co do kopniec to widzialam na usg co Dzidzia wyprawia 🤪 fikolki odbija sie macha sobie cos niesamowitego 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi w zasadzie 16sty tydzien zacznie sie w srode. Nie wiem czemu tutaj na forum pokazuje ze juz jestem w 16stym. Liczylam sobie ostatnio i nawet sam kalkulator czy suwaczek pokazuje inaczej 🙂 na pewno predzej czy pozniej da Mamusi znac ze mieszka w brzuszku 🙂 ja dzis mialam ochote na kwasne ugotowalam ogromny garnek kapusniaku ciekawe kto to zje haha :P


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Robilam sobie notatki i teraz po czasie moge stwierdzic ze moje przeczucia okazaly sie trafne. Pierwszy raz poczulam dzidziusia na poczatku 17 tyg. Pozniej pare dni spokoju i od tego momentu prawie codziennie, szczegolnie po zjedzeniu slodkiego kiedy leze na kanapie. To tak jakby burczenie zoladka tylko ze po lewej stronie brzucha. Niesamowite uczucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...