Skocz do zawartości

Badanie- wiedza żywieniowa kobiet w ciąży | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Drogie przyszłe Mamy 🙂!

Zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich Mam, które właśnie oczekują przyjścia na świat swojego Maluszka. Jestem studentką ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku Technologia Żywności i żywienie człowieka i przeprowadzam badania do mojej pracy dyplomowej pt. "Ocena wiedzy żywieniowej i stosowania suplementów diety przez kobiety ciężarne". Wszystkie Mamy, spełniające powyższe kryteria, bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety. Ankieta ta ma charakter całkowicie anonimowy, a zebrane dzięki niej wypowiedzi posłużą zestawieniom statystycznym, wykorzystanym w pisanej przeze mnie pracy.
Materiały te będą miały wartość jedynie wtedy, gdy wypowiedzi będą szczere i prawdziwe. Za takie właśnie serdecznie dziękuję!

Wszystkie Mamy, które zechciałyby poświęcić 15 minut na opisanie swoich spostrzeżeń i opinii na temat macierzyństwa, proszę o kontakt na priv, podanie adresu e-mailowego lub kontakt na adres mailowy: [email protected]
Chętnie odpowiem na wszystkie ewentualne pytania i prześlę kwestionariusz ankiety do wypełnienia 🙂!

Przede mną ciężkie zadanie, muszę przebadać w ten sposób ponad 100 kobiet, dlatego tym bardziej proszę o pomoc 😉

Za 2-3 miesiące podzielę się z Wami wynikami moich badań 😉
Z góry dziękuję za pomoc 🙂
Pozdrawiam serdecznie,
Marta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...