Skocz do zawartości

Problem z tesciowa!!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Heh Anitek nie jesteś sama,kiedyś pisałam posty w podobnym temacie 😮
Niestety ale ja to muszę jeszcze z Nią mieszkać,ale mam nadzieję że już niedługo.Moja przyszła teściowa była i jest bardzo zazdrosna o swojego synka,heh głupie to ale prawdziwe,mówiliśmy jej że chcemy iść na swoje,ale nie dociera,temat się kończy i na nowo trzeba go przyciągać 🤢 męczące.Jeszcze całe szczęście że mój N to też widzi i już powoli też nie może tego wszystkiego ogarnąć i znieść przede wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja przeszla sama siebie mieszkamy w irlandii i poprosilismy ja o zalatwienie aktu urodzenia i zaczela cos klamac o zastrzezeniu do wydania aktu itd.a ja zadzwonilam do kolezanki prawnika i mowi ze nie ma czegos takiego po czym mojej siostry tesciowa pracowala w urzedzie i mowi ze przez 40lat sie z takim czyms nie spotkala, a na samym koncu zadzwonilam do USC w Polsce podajac sie za siostre mojego przyszlego meza i wypytalam pana wszystkiego jak sie okazalo wszystko jest ok akt jest w bazie nie ma zadnych zastrzezen pan tez byl zdziwiony o czym ja wogole mowie. Po czym tesciowa stwierdzila ze akt odebrala a pan w urzedzie mowil ze akt jest w bazie i nie byl nigdy odebrany zaczela cos krecic w koncu powiedziala ze ona nie uznaje malzenstw (bo jej sie rozpadlo) i ze ona tego nie akceptuje wiec jej powiedziala ze jestesmy dorosli i powinna zaakceptowac nasza decyzje i moj na szczescie widzi co jest grane i nie uwierzyl jej w to ze byl problem z tym aktem. no to teraz nagle dostala zawalu w piatek a juz dzis jest w domu. tzn ona mowi ze dostala nikogo nie ma kto by to sprawdzil ale podejrzewamy ze klamie. a zawal niby ze stresu bo nagonka na nia o ten akt itd. akt na szczescie juz mamy data slubu 1grudnia i jestem ciekawa co znow wymysli. Mam dosyc tego wszystkiego i boje sie ze ktorego dnia sie przez nia ostro poklocimy i sie rozstaniemy. Moja kolezanka tak miala 😞 ja juz sama nie wiem co zrobic na szczescie ona jest 2500km od nas ale jest nieobliczalna z tego co widze ;>



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 szczerze współczuję Ci takiej teściowej,wydaje Mi się,że Ona nie dopuszcza do Siebie faktu iż zastąpiłaś Jej miejsce u boku syna i stwarza problemy.Na całe szczęście Twój N
ma oczy otwarte 🙂Grunt to zachować spokój,Tobie jest szczególnie potrzebny!!!
Jak zauważyłaś dzieli Was jakieś 2500km więc nie obawiaj się nagłej wizyty teściowej:laugh: :laugh: :laugh: poradzicie Sobie
bez Niej.
Życzę Wam dużo szczęścia 🙂

p.s.Moja przyszła teściowa jest kochana lecz czasami miałabym ochotę Ją udusić gołymi rękoma.Najgorsze są te Jej mądrości życiowe 😲



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał:
Hej Mamusie macie jakies problemy z tesciowa? bo ja uwazam ze moja potrzebuje opieki psychiatry 🤢

Fajnie ujelas to z ta opieka psychiatryczna. Ja dzieki Bogu mam spokój, bo przyszła tesciowa jest ok 🙂 A kiedys bałam sie ja spotkac bo myslalam ze mnie nie polubi. Okazało sie odwrotnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukradlam jej syna bo i tak go nie miala cale zycie. Pila i nie widziala tego ze dzieci mieszkaja z ojcem. on z nia kontakt mial sporadyczny dzieki mnie w sumie odswiezyl ale teraz zaluje. Chociaz ciesze sie ze moj jest normalny i widzi co jest grane. Mam nadzieje ze znow czegos nie wymysli bo tak jak mowie ona jest nieobliczalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tez mnie lubila do momentu w ktorym nie padla informacja o slubie. Jak sie dowiedziala o ciazy bardzo sie cieszyla. Jej zaczal slub przeszkadzac a to ze ja wszystkiego sie dowiedzialam i ja przejrzalam zdenerwowalo ja najbardziej i dlatego teraz za wszelka cene probuje pokazac jaka ona teraz pokrzywdzona jest 🤢 ale nie ze mna te numery :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja przyszła teściowa z którą niestety jeszcze mieszkamy ale już nie długo( do stycznia) próbuje cały czas robić wszystko żebyśmy byli od niej zależni finansowo 😞 zawsze tak coś namota tak nakręci że później jakieś dziwne sytuacje wychodzą.... 🤢 🤢
mój partner do pewnego momentu był bardzo podatny na jej sugestie i wpływy, na szczęście teraz to sie trochę osłabiło, ale wkurza mnie jedno że on nic nie chce sam załatwiać tylko zawsze jej pozwala załatwiać jego sprawy a to poprostu mnie dobija!! ona wogóle nie pozwala mu się usamodzielnić i podejrzewam że gdyby się nie wyprowadzała to w końcu tak by między nami namieszała że byśmy się rozstali....wrr

u mnie w przeciwieństwie do was moja przyszła teściowa robi nacisk na mnie żebym wzięła cywilny lub kościelny ale ona zapłaci tylko za swoich gości( ma drugiego męża a z pierwszym jest po rozwodzie), wogóle nie patrzy na strone finansową mojej rodziny i wogóle na to czy ja i jej syn czy tego teraz chcemy... szok ta kobieta ma swój świat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac rozni sa ludzie. Ale cos z tymi tesciowymi jest ;> uwazam poza tym ze nawet gdyby bylo idealnie trzeba zachowac dystans bo nigdy nie wiadomo co w glowce siedzi ;> ja juz sobie nie pozwole na to zeby mi ktos mowil co mam robic. Ona nawet mi mowila co mam jesc albo do jakiego sklepu chodzic jak bylismy u niej ;> jakas masakra ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepsza jest teściowa na 102 - 100 m od domu i 2 pod ziemią 😉
a tak poważnie, to ja większych problemów z teściową nie mam, choć mieszkam razem z nią. Da się z nią dogadać,ale czasami ma swoje humory. Plusikiem jej jest to, że jest pediatrą i mam pod nosem lekarza dla swojego bąbla i o nic nie muszę się martwić. Zawsze przypomina o badaniach dla małego, szczepieniach itp. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny

A moja teściowa to dopiero burak potrafi mnie tak wkurzyć, że masakra dlatego unikam jej jak tylko mogę :P
Ostatnio jak mój mąż zaczął narzekać, że go kręgosłup trochę boli od pracy to stwierdziła, że ból krzyża przejdzie na nasze maleństwo myślałam, że ją wtedy starą ku..e uduszę... I od tamtej pory już nie przychodzi do nas ani my nie chodzimy do niej więc na razie mam święty spokój 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOJA TEŻ MA SWOJE MĄDROŚCI,ALE MY SIĘ Z MĘŻEM Z TEGO ŚMIEJMY,ON WIE,ŻE BABCIA JEST "CIĘŻKA",ALE NIE MOGĘ NA NIĄ NARZEKAĆ,ZAWSZE GOTOWA DO POMOCY,ZOSTAWIĘ U NIEJ DZIECI KIEDY TYLKO MAM OCHOTĘ,NAWET JAK NA BALETY CHCIELIŚMY PÓJŚĆ ZANIM ZASZŁAM W DRUGĄ CIĄŻĘ TO NIE ROBIŁA PROBLEMÓW,ŻEBY ZOSTAĆ,ŻE STARSZĄ CÓRKĄ I NAJWAŻNIEJSZE NIE WTRĄCA SIĘ W NASZE MAŁŻEŃSTWO,CHOĆ WIEM,ŻE I TAK MĄŻ BY POSZEDŁ ZA MNĄ 🙂NAWET TERAZ JAK STARSZA CÓRA POSZŁA DO SZKOŁY TO MI CODZIENNIE RANO JĄ PROWADZA,ŻEBYM SIĘ Z MAŁĄ NIE MUSIAŁA CIĄGNĄĆ.TAKŻE ŻYCZĘ WAM TAKIEJ TEŚCIOWEJ I JESZCZE JEDNO MÓWI DO MNIE KOCHANIE 🤪 AŻ JESTEM W SZOKU,ALE ONA NIE MA CÓRKI BO MIAŁA 3 SYNÓW I CHYBA NAJMŁODSZA SYNOWA JEJ PRZYPADŁA DO GUSTU,CHOCIAŻ MAM MORDKĘ TEŻ:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja lepiej zeby mi w droge nie wchodzila bo sama wie ze na glupia nie trafilo...Na slub pewnie i tak nie przyleci zreszta nie chce jej widziec poza tym jaka by wtedy byla atmosfera? porazka jakas normalnie ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...