Skocz do zawartości

Seks w ciąży | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Mamusie 🙂 co myslicie na temat seksu w ciazy?
a co z seksem w ciazy zagrozonej bo lekarze mowia ze nie wolno oczywiscie ale chodzi o to ze wogole nie powinno sie kochac czy chodzi glownie tylko o orgazm podczas ktorego wystepuja skurcze macicy. Juz sama nie wiem 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmm ja tez myślałam dziś o takim wątku. a co do seksu w ciazy to nie mam pojecia. Moja ciaza przebiega normalnie ale nie wiem czy mozna sie kochać czesto.. np kika razy w ciagu dnia, lub codziennie nie wiem czy to jakos nie szkodzi...czy trzeba robic to delikatnie czy mozna tez tak.....:P no wiecie hehehe:P słyszałam tylko ze jesli partner ma duzego członka to szczegolnie trzeba uwazac na pozycje od tylu gdyz jest głeboka erekcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wiem ze w zagrozonej nie wolno a przed koncem ciazy moze spowodowac porod, ale w zasadzie nikt nie mowil dlaczego nie wolno sie kochac. z tego co czytalam to chodzi o sam orgazm to on jest najgrozniejszy bo powoduje skurcze macicy. ide w czwartek do lekarza to sie zapytam 🙂 co do seksu to raczej trzeba na spokojnie haha 🙂 ale czytalam te ze mezczyzna nie powinien dochodzic w srodku bo sperma ma jakis skladnik w sobite ktory powoduje skurcze rowniez. Ciekawe 🤪 no ja jestem wlasnie w zagrozonej ale tak sobie ostatnio myslalam ze jakos bym przezyla bez orgazmu ale tak troszke sie pokochac byloby fajnie :P




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja rozmawiałam z moją gin o sexie przy ciąży nie zagrożonej i powiedziała, że jak najbardziej jest to wskazane w miesiącach od połowy4 do końca 7 🙂 co prawda nie powinien to być jak to ona stwierdziła ostry sex bo to zawsze jest niebezpieczne ale seks w niezbyt wymyślnych pozycjach jest dozwolony 🙂nic mi nie mówiła o orgazmie,że niby to by miało jakiś niekorzystny wpływ w ciąży niezagrożonej więc zapewne to jest tylko wymysł internetu 🙂 powiem wam że moja gin jest stara i doświadczona a do tego uczestniczy również przy porodach więc moim zdaniem można jej zaufać hehe
inna sytuacja jest przy ciąży zagrożonej ale o to się nie dopytywałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malami chodzi o orgazm w ciazy zagrozonej. bo o tym mowa 🙂 w ciazy zagrozonej grozne sa skurcze macicy a wlasnie podczas orgazmu takie wystepuja. W ciazy przebiagajcej prawidlowo nie ma przeciwskazan procz ostrego sexu. Oczywiscie trzeba byc delikatniejszym 🙂 a to z tym orgazmem to nie wymysl internetu bo to nawet w ksiazce mojej jest napisane. Taka natura. Inaczej jednak jest w ciazy zagrozonej i dlatego tez pytalam czy chodzi o sama pojecie penetracji czy tylko o orgazm. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha heh to się trochę wygłupiłam z tym postem hehe poprostu źle zrozumiałam to co tam było napisane a to wszystko przez mojego partnera bo to on czytał pierwszy ten artykuł mi mówił, że macie tu taki sam problem jak my mieliśmy heh a tu zonk zupełnie o co innego chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny z zagrożoną ciążą nie uprawiajcie seksu bo nawet podczas samego stosunku bez orgazmu Wasza macica się skurcza i rozkurcza to jest mimowolne i nad tym zapanować nie idzie 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja nie ma zagrożonej ciąży ale staram się go jak najmniej uprawiać bo mnie po stosunku brzuch boli 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też trochę boli brzuch po stosunku i staram sie za często nie kochać z moim A. choc czasem to mam wielką ochotę i nie umię sie powstrzymać 😁
Mi moja gin powiedziała, żeby raczej nie uprawiać seksu w dniach spodziewanej miesiączki.
Przyznam się szczerze, że pierwszy raz o tym słyszałam, a Wy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem że mój mężulek zbytnio nie jest zadowolony jak mu odmawiam seksu ale na szczęście jest bardzo wyrozumiały i wie jeżeli najdzie mnie ochota to nawet potrafimy kochać się bez opamiętania, nie to że seks jest ostry tylko tak długo się aż obydwoje jesteśmy padnięci :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech fajnie Wam :P choc ja ostatnio mialam plamienie 19sierpnia i tak mysle ze albo to bylo spowodowane badaniem u ginekologa bo mialam robiony wymaz albo calkowity osadzenie sie lozyska. ale lekarz zabronil sexu wiec slucham grzecznie 🙂 ale Dodi tak jak mowisz Ty tez bylas w zagrozonej a teraz sie kochasz moze ja tez bede mogla juz niedlugo 🙂
Powiem Wam cos Mamusie bo w sumie w ciazy zagorozonej orgazmy sa najgrozniejsze a co ja mam zrobic jesli mam orgazm w snie??? zdarzylo mi sie to ostatnio 3 razy w ciagu 10dni ze kocham sie z moim i mam normalnie orgazm ktory czuje oczywiscie zastanawiam sie tylko jak reaguja moj organizm ale mysle ze cos tam sie w nim dzieje...ale przeciez nie mozna kontrolowac snow...np dzis tak mialam i obudzilam sie z bolem brzucha nawet nie wiecie jak sie wystraszylam no ale co ja mam biedna zrobic aby sie pozbyc tego. Moze tez mi sie sni dlatego ze chodze tak juz od czerwca taka niewykochana :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...