Skocz do zawartości

Seks w ciąży | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anitek85 to powiem ze zadko sie zdarza cos takiego, ale tak jak mówisz tego nie kontrolujesz, moze sni sie czesto bo wlasnie sie dawno nie kochalas i dlatego tak sie dzieje,mi jak ustaly plamienia to od razu sie kochałam,nawet nie zdazylam zapytac gina.Ale pomysl jak bedzie fajnie jak po dluzszej przerwie dorwiesz swojego partnera 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tez tak mysle ze przez to mam te sny ale masz racje to chyba jest rzadkosc 🙂 ale milo :P co do partnera to przynajmniej on ma radosc bo sie nim opiekuje jak nalezy ale sama mnie sciska czasem ale dla dziecka wszystko 🙂 dam rade w niedziele ide do lekarza to sie zapytam kiedy bede mogla wrocic do dawnego zycia seksualnego 🙂 chociaz szczerze powiedziawszy to troszke sie boje po tych plamieniach ze sie cos stanie a nie wybaczylabym sobie tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w 6 tc po seksie (moze to nie bylo przyczyna )rano dostalam pierwszych plamien, potem pojechałam z moim do supermarketu i tam dostalam krwotoku ze az mi spodnie przesiąknely, i karetka przyjechala.
Wtedy caly czas sobie plulam w twarz ze to przez sex,ze za mocno, i ze pewnie płód uszodzilismy, jeszcze nie bylam na forum, ani nie wiedzialam tyle co teraz i mielismy straszną traume przed tym naszym pierwszym razem jak juz moglam sie kochac,ale juz wszystko wrocilo do normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mialam tylko delikatne plamienia bez krwi tylko taki brazowy sluz ale tydzien po braniu duphastonu przeszlo to byl w 6tyg a pozniej mialam w koncu 13stego tyg ale to chyba po tym pobraniu wymazu bo gin mowil ze tak sie moze stac. ale sie martwilam i wolalam sie nie kochac...ale jak Ty dostalas krwotoku to jaaa masz naprawde szczescie ze wszystko jest ok teraz oby tak dalej trzymam kciuki 🙂ja poza tym nie chce sie kochac narazie bo nie chce ryzykowac przeczekam jeszcze troszke nic mi sie nie stanie. Poza tym jak sie kocha do konca to tez trzeba uwazac na szyjke macicy zeby nie podraznic.ja juz sie nie moge doczekac tego momentu az dziecko bedzie na tyle duze abym mogla je urodzic i zeby bylo wszystko ok niewazne czy mialoby to sie stac nawet tydzien czy dwa wczesniej byle zeby bylo dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na poczatku sie bałam nawet ze nasienie moze dostac sie do plodu, ale podczas sexu szyjka jest zamknieta i dzieco chroni woreczek i plyn owodniowy i nic sie tam nie dostaje.
Ale i tak w ciazy mimo ze orgazm jest u mnie fajniejszy to sex juz niestety nie taki jak wczesniej,ale jeszcze sobie to nadrobimy hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze tak jest zamknieta ale slyszlalam ze zbyt gleboka penetracja moze tez powodowac plamienie dlatego ze szyjka jest bardziej ukrwiona zreszta jak cala pochwa. Co do spermy czytalam gdzies ze ma cos w sobie co moze wywolac porod ale nie wiem czy to prawda musze zapytac lekarza w niedziele. co do sexu no tak trzeba delikatnie zadnych szalenstw w lozku skakan i przywiazywan haha ☺️ ale to wszystko wroci po urodzeniu mam zamiar zadbac o to bo czytalam o czyms takim ze kobiety maja wstret do sexu po porodzie i trzeba sie bardzo starac aby wrocic do dawnej formy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To prawda chyba , przynajmniej po moich dwóch kumpelach, jednej córcia ma juz 8 miesiecy a ona nie bradzo ma chec na sex, ale o meza trzeba dbac tez bo potem sie czlowiek dziwi ze są zdrady 😞 co do tego ze nasienie ma jakies substancje to tez czyatalam cos ,ze wskazane jest sie kochac do konca jak kobiety ciaze przenosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiele kobiet tak ma moja jedna kolezanka ponad rok zwlekala i jej tez powiedzialam ze ma sie wziasc w garsc albo isc do terapeuty bo predzej czy pozniej maz ja zdradzi bo przeciez ile mozna... wiesz facet inaczej patrzy przez pierwsze kilka tygodni bo przeciez rozumie co sie dzieje itd. ale nie zeby czekac w nieskonczonosc. Uwazam ze partnerzy powinni z soba rozmawiac duzo o tym. Ja mojemu wyjasnilam ostatnio wszystko pokazalam w ksiazce mojej o ciazy artykul na ten temat i mowi ze on to rozumie i mnie nie bedzie zmuszal...ale po uplywie kilku tygodni postara sie o to abym byla jak dawniej 🙂czasem tylko jest zle jak facet tego nie rozumie to jakas tragedia. To jest burza hormonow w ciele kobiety zmiany fizyczne psychiczne a do tego zmeczenie... ale badzmy dobrej mysli 🙂 ja wrazie problemow pobiegne do terapeuty i nie bede czekac nie wiem ile miesiecy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...