Skocz do zawartości

Seks w ciąży | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
DODI PRZECZYTAŁAM,ŻE KIEDYŚ PISAŁAŚ,ŻE PO PORODZIE NIE BĘDZIE CZASU ALBO CHĘCI,TO SIĘ WTRĄCE I POWIEM WAM,ZE JA MIAŁAM ZUPEŁNIE INACZEJ,JUŻ KILKA DNI PO POWROCIE ZE SZPITALA MIAŁAM TAKĄ OCHOTĘ NA MĘŻA,ŻE MYŚLAŁAM,ŻE ZWARIUJĘ:P TYLKO,ŻE JA MIAŁAM CC,PO KTÓRYM PO TYGODNIU CZUŁAM SIĘ JAKBYM WOGÓLE TEGO NIE PRZEŻYŁA,NIC MNIE NIE BOLAŁO ITP,I JAK PO 4 TYGODNIACH MI SIĘ SKOŃCZYŁ POŁÓG I POSZŁAM DO LEKARZA I POWIEDZIAŁ,ŻE JUŻ MOGĘ SIĘ KOCHAĆ TO WRACAŁAM DO DOMU JAK NA SKRZYDŁACH I JAK DOSIADŁAM MĘŻĄ:P :laugh:

A W CZASIE CIĄŻY TEŻ ZA BARDZO SIĘ NIE KOCHALIĆMY BO MIAŁAM STRESA,PIERWSZĄ CIĄŻE MIAŁAM ZAGROŻONĄ I LEŻAŁAM W SZPITALU WIĘC PRZY DRUGIEJ WOLAŁAM NIE RYZYKOWAĆ,I JAK JUŻ SIĘ KOCHALIŚMY TO BARDZO DELIKATNIE I NIGDY NIE DO KOŃCA,BO TEŻ SŁYSZAŁAM,ZE SPREMA WYWOŁUJE SKURCZE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, czy któraś z Was przy ciąży niezagrożonej ma taki problem, że facet ma opory przed seksem?

Ja co prawda przez miesiąc miałam zakaz seksu ze względu na plamienia, ale do niego jakoś nie przemawia chyba,że to się skończyło i już można bezpiecznie. Z tym, że jak już podstępem go dopadnę to czuję, że on zachowuje się asekuracyjnie...
Może to i dobrze, że jedna strona jest ostrożna, ale dziwne, że to facet, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to znowu chcialabym sie kochac ale nie moge bo jestem w ciazy zagrozonej 😞 ale dla Dzidzi wszystko dam rade 🙂
ale swego czasu mialam sny i przezywalam orgazmy w snie i bardzo sie balam ze sie cos stanie bo to orgazm w ciazy zagrozonej jest bardzo niebezpieczny...ale sny minely i jest ok 🙂
nie chce ryzykowac.
Ale po porodzie mam nadzieje ze wszystko wroci do normy 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA NA POCZATKU SAMA MIALAM BLOKADE PRZED SEKSEM, MOJE KOCHANIE BYLO BARDZO BARDZO WYROZUMIALE. JA NIESTETY BYLAM OKROPNA 😞 JAK MNIE TYLKO DOTKNAL LUB NAWET CHCIAL SIE TYLKO PRZYTULIC - WRZESZCZALAM NA NIEGO JAK JAKS JEDZA 😞 😞 😞. NIE WIEM DLACZEGO TAK MIALAM, CIAZA PRZEBIEGALA NORMALNIE A JA ZA KAZDY DOTYK MOGLABYM ZABIC 😞 NA SZCZESCIE JUZ MI PRZESZLO I MOZEMY CIESZYC SIE SEKSEM (DOSLOWNIE WSZEDZIE I KIEDY NAM SIE TYLKO CHCE) KTORY TERAZ JEST PO PROSTU NIEZIEMSKI 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...