Skocz do zawartości

Imiona dla Naszych Pociech :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Jeszcze nie znam płci dzieciątka,ale jak będzie dziewczynka to nazwiemy Olga-zdrobniale Ola, co do chłopca nie mamy jeszcze pomysłu, a wszyscy dookoła prorokują, że właśnie będzie chłopak.Ciekawe czy sprawdzi się 🙂 ale i tak najważniejsze, żeby nasz Skarb urodził się zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja córka ma na imię Matylda.Ma 3 latka.Kiedy byłam w ciąży i opowiadałam,że tak dam dziecku na imię to spotykałam się z różnymi reakcjami.Jedni mówili"acha"z przerażeniem w oczach:laugh: inni otwarcie mówili,że oszalałam,niektórym sie podobało.Kiedy moja córcia przyszła na świat,kiedy na nią spojrzałam od razu wiedziałam,że to imię do niej pasuje,a teraz jestem tego w 100 % pewna.
W grupie przedszkolnej Matyldki są takie imiona jak Martynka,Malwinka,Milenka.Podoba mi sie jeszcze Maja,przy drugim dziecku zastanowię sie nad tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejdzidzia też się spotkałam z takimi reakcjami temu się bardzo podoba tamtemu nie bardzo 🤔 , ale to na szczęście my nadajemy imię. Narazie jesteśmy na etapie wymyślania imienia i jeśli będzie chłopiec to damy mu na imię Paweł a jeśli dziewczynka- Ola lub Maja. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
hejdzidzia napisał:
Moja córka ma na imię Matylda.Ma 3 latka.Kiedy byłam w ciąży i opowiadałam,że tak dam dziecku na imię to spotykałam się z różnymi reakcjami.Jedni mówili"acha"z przerażeniem w oczach:laugh: inni otwarcie mówili,że oszalałam,niektórym sie podobało.Kiedy moja córcia przyszła na świat,kiedy na nią spojrzałam od razu wiedziałam,że to imię do niej pasuje,a teraz jestem tego w 100 % pewna.
W grupie przedszkolnej Matyldki są takie imiona jak Martynka,Malwinka,Milenka.Podoba mi sie jeszcze Maja,przy drugim dziecku zastanowię sie nad tym



Mi też bardzo podoba się imię Matylda, ale taka sama była reakcja innych. W końcu wypadło na Maję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...