Skocz do zawartości

ciekawe strony internetowe dla Mam | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Na pewno kazda z Nas ma swoje ulubione strony internetowe i codziennie zaglada na nie by przeczytac nowy ciekawy artykul, lub znalezc odpowiedzi na rozne nurtujace Nas pytania...

Proponuje abysmy zrobily liste tych najfajniejszych i najciekawszych.
Wiadome, ze "brzuszek.net" rzadzi 😉 a poza ta proponuje :
www.edziecko.pl
www.brzuszek.pl
www.babyonline.pl

no i moje najnowsze odkrycie ciazaporod.pl Polecam 🙂
Znacie cos innego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Mamusia
Przepraszam was bardzo ale weszłam na tą stronke zeby mi ktokolwiek pomógł mam dopiero 14 lat ... bylam ostatnio na imprezie u kolegi ktorego znalam pare godzin zaledwie ... troche wypilam i on chcial ze mna (...) .... (powinniscie sie domyslec)... 🙂 ... ale ja sie nie zgodzilam ... poniewarz boje sie tego ze gdy to zrobie ... zajde w ciaze .. nie chce zeby potem bylo dziecko wychowuje dziecko wiecie o co chodzi...co mam robic ... licze ze ktos mi odpisze ... z gury dziekuje i czekam na odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutkax13 napisał(a):
Przepraszam was bardzo ale weszłam na tą stronke zeby mi ktokolwiek pomógł mam dopiero 14 lat ... bylam ostatnio na imprezie u kolegi ktorego znalam pare godzin zaledwie ... troche wypilam i on chcial ze mna (...) .... (powinniscie sie domyslec)... 🙂 ... ale ja sie nie zgodzilam ... poniewarz boje sie tego ze gdy to zrobie ... zajde w ciaze .. nie chce zeby potem bylo dziecko wychowuje dziecko wiecie o co chodzi...co mam robic ... licze ze ktos mi odpisze ... z gury dziekuje i czekam na odpowiedz
Co masz robić???odp..z chłopakami jeszcze NIC...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutkax13 napisał(a):
Przepraszam was bardzo ale weszłam na tą stronke zeby mi ktokolwiek pomógł mam dopiero 14 lat ... bylam ostatnio na imprezie u kolegi ktorego znalam pare godzin zaledwie ... troche wypilam i on chcial ze mna (...) .... (powinniscie sie domyslec)... 🙂 ... ale ja sie nie zgodzilam ... poniewarz boje sie tego ze gdy to zrobie ... zajde w ciaze .. nie chce zeby potem bylo dziecko wychowuje dziecko wiecie o co chodzi...co mam robic ... licze ze ktos mi odpisze ... z gury dziekuje i czekam na odpowiedz



co masz robic???
zajmnij sie szkola a nie imprezami a tym bardziej chlopakami bo na to masz jeszcze czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...