Skocz do zawartości

bolące piersi | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja całe szczescie nie mam z tym problemów
ja w koncu mam duze piersi 🙂
he he
gdzie nie gdzie naczynko pęknięte ale co tam
ja problem z cycuszkami miałam po urodzeniu....
jak synus nie opróżniał mi w szpitalu całęj piersi, zrobiły sie guzy, ropa leciała potem jak ssal mleko to krew...
gorzej niż poród 🤢
serio
z tą kapustą to nie wiem czy to dobry sposób, ja wiem ze obkłada sie piersi lisćmi z kapusty jak chce sie pokarm zlikwidowac
ja nie karmiłam synka długo tylko 3 m-ce bo pokarm był jałowy, wiec połozna poradziła przezucic sie na butelke a pokarm zlikwidowac własnie kapustą
Ruda Rybko, radze poradzic sie co do tej metody
a piersi wrócą do swoich rozmiarów, trzeba o nie szczególnie dbac podczas cizay i koniecznie po porodzie
jednak jak wszystko - piersi, brzuszek , cała figura od razu sie nie zmienie i nie wróci do formy
potrzeba czasu i cierpliwoci, któej nam kobietkom niestety brak

moje piersi tez sa wrażliwe - zresztą nie tylko one, nie moge nosic bielizny koronkowej, tylko czysta bawełna 🙂
smaruj się oliwką dziecięo jak często się da, i chroń piersi przed przezieniem 🙂
bedzie dobrze, trzymaj sie
kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moje brodawki dopiero zaczęły ciemnieć,też miałam małe piersi przed ciążą i ciesze się,że są większe:laugh:
Jeśli jest za dużo pokarmu w piersiach to można go odciągnąć 🙂

http://www.babyboom.pl/ciaza/karmienie_piersia/jak_odciagac_pokarm_z_piersi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z moich piersi cieszy się mój mąż 🙂
najbardziej
ja w sumie też 🙂
ale nie chciałabym zeby juz rosły
mam teraz c (chyba) i czuje się świetnie
choć brodawki sie troszke powiększyły i pociemniały i jak dalej bedzie to bede przypominały te kobietki w afrykańskich wioskach :laugh:
oby nie 🙂

ale mam nadzieje ze wróce do swojego rozmiaru b - mały bo mały ale zawsze jędrny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane teraz mam inny problem z piersiami 😞 Fakt, faktem ze na razie piersi mnie nie bolą ale za to niesamowicie swędzą 😞 Dzisiaj rano jak brałam kompiel to zaóważyłam, że ostatnio t 😞 k się drapałam że na jednej piersi aż krew mi poleciała 😞 znacie moze na to jakiśsprawdzony sposób?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo znam ten ból a raczej to swędzenie piersi. Ja wasnie szorowałam gąbką a czasami piling i za raz po kąpieli smaruję balsamem. Pomogło no i teraz już nie swędzą na szczęście. Za to bolą mnie ale same sutki. Wcześniej bolały całe jak rosły. Urosły z B do C i na razie stoją sobie w miejscu na szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka napisał:
Ooo znam ten ból a raczej to swędzenie piersi. Ja wasnie szorowałam gąbką a czasami piling i za raz po kąpieli smaruję balsamem. Pomogło no i teraz już nie swędzą na szczęście. Za to bolą mnie ale same sutki. Wcześniej bolały całe jak rosły. Urosły z B do C i na razie stoją sobie w miejscu na szczęście 🙂



Moje piersi urosły z miseczek C do E, które już w tej chwili są takie dość pełne,. Jeszcze tydzień i nie będzie ich w co włożyć 🙂 🙂 🙂
Ale już nie swędzą. Piling też mi pomagał.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ci lekarze to tez czasem mają odchyłki,moja ginekolog powiedziała mi,że żadna położna nie wytrzyma ze mną przy porodzie..tylko czasami zdarzy jej się palnąć głupotę,ale pomimo to ją lubię.Co do stwierdzenia Twojej gin..każda ciąża jest inna,napewno przeżywa się ją również na inny sposób i nie wszystko jest w stanie kobieta zapamiętać z poprzednich ciąż.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Moja lekarka wychodzi z założęnia, że skoro to moja trzecia ciąża, to jestem ekspertem. Nawet zdziwiła sie kiedy zapytałam o termin porodu 😮



Ata to miało być do Twojej wypowiedzi:P chyba nie wyspałam się dzisiaj 🤪





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Hej!
Faktycznie ból piersi jest wielki, przynajmniej u mnie. Nie mogę się przekręcić w nocy bo zaraz się z bólu budzę 😞 . Póki co to smaruję się kremem nawilżającym, ale to pomaga tylko na chwilkę. Gdyby któraś z was znała jakiś sposób piszcie, bo nie wiem jak to będzie później, skoro to dopiero początek a tak boli i w dodatku swędzi 🤢 .
Pozdrawiam mamuski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał:
Hej!
Faktycznie ból piersi jest wielki, przynajmniej u mnie. Nie mogę się przekręcić w nocy bo zaraz się z bólu budzę 😞 . Póki co to smaruję się kremem nawilżającym, ale to pomaga tylko na chwilkę. Gdyby któraś z was znała jakiś sposób piszcie, bo nie wiem jak to będzie później, skoro to dopiero początek a tak boli i w dodatku swędzi 🤢 .
Pozdrawiam mamuski!


Niedlugo minie!!!!

Mi po takim bolu rozstepy sie porobily niestety bo w ciagu miesaca prawie dwa nr podskoczyly....t6era juz nie ma az takiej wrazliwosci!!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...