Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzien Dobry 🙂 🙂 🙂
No masz racje... zreszta na kazdym watku sa pogaduchy nie na temat :P i nikt nie moze miec o to zalu:p poza tym bylo o rozstepach wystarczylo przejrzec sobie kilka podstron lub zagadc na ten temat 🙂
ech zreszta... teraz mamy spokoj:p
No ja wlasnie wstalam niedawno. Poszlismy wczoraj do pubu. Cale szczescie ze udalo mi sie Mojego wyciagnac do domu o polnocy bo dzis rano byloby jeszcze gorzej. Jak sie obudzilam to czulam sie jakbym sama miala kaca...Ach Ci faceci...Lezal Biedak z zimnym recznikiem na glowie po dwoch nurofenach forte haha :P ale mi Go szkoda bylo no ale coz raz na kiedy trzeba sie opic tyle ze do pracy musial jechac dzisiaj wiec wspolczuje 🙂 Pogoda sliczna juz 3ci dzien z rzedu 🤪 jakas nowosc 😁
jutro weekend ciekawe jak bedzie jutro znajac zycie bedzie padac ;>
Mamy jechac gdzies na weekend no ale oczywiscie wszystko od pogody zalezy 🙂 jakas glodna jestem ale nie wiem co mam jesc na sniadanko ;> ach owieczny problem :p



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skórka napisał:
Wklejam zdj ubranka ktore jest słodkie 🙂 [img size=225]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Image052-496bd7f695cce31010178fbd2b85c730.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Takie tyckie to ubranko jaaa nie moge 🙂 zakochac sie idzie... ja to juz obserwuje sklepy a ciekawe co to bedzie jak plec poznam :P



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze spi hehe :p jak jej jeszcze tu nie bylo :P no cos mnie glowa boli znowu ;> moze lekki kac od oparow w sypialni :P no tutaj w pubie tance byly karaoke smiechy i wogole...irlandczycy sa zabawni to im trzeba przyznac 🙂 cala ekipa pila a wszyscy dzisiaj do pracy juz to widze jak oni tam wygladaja 🙃 a ja z Nasza Kruszynka w brzuszku odpoczywam sobie jak zawsze 🙂 ach tak sobie mowilam o weekendzie a zapomnialam ze do lekarza ide w niedziele na 13sta wiec tylko w sobote bedzie mozna gdzies pojechac dalej :P Mam takiego lenia codziennie ;> Galka oczna mnie boli od 3dni ;> ale tylko prawa ;> moze tez od tego glowa mnie boli :P



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Dodi 🙂 🙂 🙂 yyy no mnie wogole czesto bolala glowa zanim zaszlam w ciaze mialam skan robiony i cos tam za okiem prawym zgrubiona zatoke i sluz sie tam zbiera...dostalam leki ale zaszlam w ciaze wiec oczywiscie ich nie biore... jakos dam rade 🙂 Moja siostre tez bolala glowa chyba z miesiac ;> co do witamin to ja biore kwas foliowy, centrum materna, i kwasy omega 3. chociaz omege 3 odstawilam ostatnio musze sie lekarza zapytac mojego. Tzn ja mam pediatre w rodzinie i on kazal te witaminy brac ale chce sie jeszcze upewnic i zapytam mojego gina. Magnezu nie biore ale chyba zaczne bo mialam czeste skurcze brzucha i biore sobie teraz juz jedna nospe na dzien ale slyszalam ze magnez pomaga rowniez wiec sie zapytam lekarza czy zamiast nospy moze lepiej magnez brac no bo nie ma skutkow ubocznych. jeszcze 2dni do wizyty 🤪



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoaj poszlam do Abrakebabra to tez w sumie cos al'a mc donald. zjadlam fileta z kurczaka w bulce z pomidorem serem salata i majonezem a do tego fryty i coca cole :P a co tam.
Skorka golonke to chyba bedziesz musiala z 2,5h gotowac. No chyba ze masz szybkowar? a robisz gotowana czy smazona?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita-ja przed ciaza leczylam sie u dermatologa bo tak mi zaczely pryszcze wyskakiwac ze nie moglam dac rady, ale tez odstawilam wszystkie mascie i leki no cóz.A kiedys byla mowa zeby sie myc plynem do higieny int. i ja od tamtej pory myje plecki , bo mialam sporo krosteczek, ale juz zchodza 🙂 moze to po tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co , w poniedzialek ide usunac zeba, kurde ale sie boje, i potem bede spuchnieta i obolała łaziła.MASAKRA!!
jeszcze mój facet jedzie na 2 dni w delegacje, a ja tu na nowym mieszkaniu jeszcze sama nie zostawalam nigdy, beznadzieja, wiec dziewczyny mam wolna chate zapraszam na seans filmowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał:
a Skórka robilas moze 3d , bo ja sie zastanawiam czy warto? bo w sumie kosztuje 200 zł, ale teraz to dzidzia jest taka mala i same kostki bez tłuszczyku, to nawet chyba teraz nie zrobie ,co myslicie ??

Wiesz co Dodi własnie ze nie robiłam. Lekarz powiedział ze poleca to gł osobom po 35 roku zycia i z chorobami w rodzinie. Moj chłopak nie chciał tego badania. Trzeba to przemyslec. Martwie sie troszke ale przeciez ja za 3 miesiace rodze wiec czekamy. Sama nie wiem czy dobrze zrobilismy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...