Skocz do zawartości

Zabkowanie | Forum dla mam


ola 81

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej Mamusie Zabolkow 🙂
Moj Filipek chyba wlasnie sie zmaga z pierwszymi zabkami. Jeszcze nic nie widac i nie slychac, ale 3 nocke mamy nieprzespana. Ciagle sie budzi i marudzi. Nie palcze, nie krzyczy, ale widac, ze jest mu zle 😞 Smaruje mascia dziaselka, ale nie widze by cos to pomagalo 😞
Pozdrawiam serdecznie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
hej mamusie...mój Wojtus ma juz pierwszeo zębala 🙂dzielny chłopiec bo przechodzi bardzo spokojnie zabkowanie....lada dzien wyjdzie kolejny 🙂ślini sie tylko straaasznie i gryziew wszystko...Kamilek natomiast -mój starszy synek .ma juz ponad 2 latka w wieku 14 miesiecy miał juz wszystkie zabki...i nawet nie wiem kiedy mu wszystkie powychodziły 🙂pamietam ze łóżeczko baaaardzo to odczuło....bo było całe zgryzione 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak to jest...mój synuś ma 2 miesiące i właśnie się zaczął strasznie ślinić - czy to możliwe tak szybko że ząbki idą??Często trzyma łapki w buzi i bywa strasznie marudny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
¨¨¨¨¨¨¨¨¨★
¨¨¨¨¨¨¨¨¨**
¨¨¨¨¨¨¨¨¨*o*
¨¨¨¨¨¨¨¨*♥*o*
¨¨¨¨¨¨¨***o***
¨¨¨¨¨¨**o**♥*o*
¨¨¨¨¨**♥**o**o**
¨¨¨¨**o**♥***♥*o*
¨¨¨*****♥*o**o****
¨¨**♥**o*****o**♥**
¨******o*****♥**o***
****o***♥**o***o***♥ *
¨¨¨¨¨____!_!____
¨¨¨¨¨\_________/¨¨¨

Przemiłej chwili podczas Wigilii,
Marzeń spełnienia w dniu Bożego Narodzenia,
Wrażeń moc w sylwestrową noc,
Dużo uroku w Nowym Roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 3 miesiące później...
  • Mamusia
A ja musze sie wszędzie pochwealić, póki mogę bo zaraz będzie domi pora karmienia!
Kochane wreszcie wróciłam i jest juz po wszystkim, powiem Wam że nie mam ani chwili spokoju...nasza niunia daje popalić! A wiecie, że było zaskoczenie? Już teraz ledwo żyję a, co będzie jak zacznie nam Domi zabkować! mimo to mam tyle radości Jak będę miała czas to będę zaglądać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...