Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Leniuchuje ale juz mnie to sieedzenie w domu wkurza.... komputer telewizor i tak w kolko, czasem do mamy pojade ale rzadko... maz w pracy i dopiero od 15 sie widzimy.
szkoda, ze nikt z krk sie nie dopisuje 🙂 jestesmy same 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CiesiaJa zamierzam rodzic w Narutowiczu bo tam jest moj lekarz albo na ujastek bo tam jest ładnie 🙂 a skonczy sie pewnie na tym ze urodze na kopernika bo 2 min z domu na nogach 🙂

A i kiedy dziewczyny rodzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry dziewczynki 🙂 Wstawac szkoda dnia 🤪 ja dzis tak wczesnie bo po badania jade do szpitala i jeszcze z moja siostra do ginekologa bo tez w ciazy 🤪 Bede dopiero wieczorkiem. Piszcie kochane a Ty Aniu mogla bys jakies zdjecie usg w koncu wkleic i pokazac:P :P :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Do uslyszenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hEJKA 🙂 widze ze mamy rannego ptaszka 🙂 zobaczysz jeszcze co to znaczy poranne wstawanie i brak snu w nocy wiec korzystaj ze snu puki mozesz 😜 🤪 🙃
ładny mamy dziś dzionek wiec dzis duzo spacerujemy 🙂 nie przed komputerami 🙂 buziaki dla was mamusie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem 🙂 siostra sam poczatek 4 moze 5 tydzien 🙂 normalnie spie do 10 ale dzis mialam kilka spraw i bylam po wyniki, pare rzeczy mam ponad norme ale nie wiem czy dobrzy czy zle, dopiero w pon sie dowiem.... Jak sie dzis czujecie mamusie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...