Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

i z jak dostawal pieniadze z ZUS?? od zwolnienia do zwolnienia czy normalnie za misiac?? no i zjakim opoznieniem?? Bo mi od 21 sierpnia placi zus i zzastanawiam sie czy mi przyjdzie kasa za ostatnie pare dni miesiaca czy od 21 sierpnia do 21 wrzesnia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dzien dobry w weekend 🙂
Jak sie dzis czujemy?? Ja zjadlam sniadanie ale moja mala dalej domaga sie jedzenia... 🙂 jestem coraz grubsza 😁 i wszyscy mowia ze brzuch mam duzy jak na 6 miesiac 😁 buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja sie dowiedzialam jak bylam w 19 tygodniu. Powiedzial ze na 90% ale podobno sie nie myli 🙂 w poniedzialek mam wizyte i mam nadzieje ze nic tam nie wyskoczylo i ze zostanie Paulinka 🙂 🙂

A z ubikacja w nocy mam to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, ze kolo 30 🙂 dzis mi caly czas daje w dupe, kopie strasznie 🙂 w 14tyg jak mi mierzyl to mialponad 7 cm a teraz jak bylam to mi mierzyl tylko obwod glowki, brzuszka i dlugosc kosci udowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedziele...(nienawidze tego dnia, bo zawsze sa nudy). Ja niedawno wstalam ale jestem strasznie spiaca bo mała cała noc nie spala tylko fikala koziolki 😉 😉 😉 😉 😉 co chwilke sie budzilam. A jak u Was kochane?? Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja mam czasem tak ze wstaje i do nikogo nie gadam nic tak bez powodu i czasem krzycze albo sie fochuje bez powodu 🙂 a narzeczony mojej siostry zanim sie dowiedzial ze jest w ciazy to sie zastanawial czy brac slub skoro ona ciagle krzyczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...