Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

wszystkie oglądają Brzydule no oczywiście bez Agnieszki 🙂
wyniki oki i samopoczucie to najważniejsze 🙂
odpoczywajcie sobie Asiu 🙂 bo już niedługo pojawi sie z wami mała dominatorka:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: i błogie leniuchowanie zakończy sie:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty Asie serio nie oglądasz??? to taki serial ze z kim nie rozmawiam ten "to tak jak w brzyduli...." po prostu dramat:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: tez na szczęście nie oglądam tego 🙂 :P :P
Zapadła cisza 😞 w sumie to chciałam tylko powiedzieć dobranoc Mamusie i dzieciaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam powiedzieć że ja oglądam brzydulę, świetne teksty Wioli, głównie dla niej oglądam 🙂
U lekarza super, mówiłam o Asi o tej pomyłce, lekarka mówi że w ogóle nie powinni robić takich badań, bo puszczają jakiś nie doświadczonych lekarzy i skutki są takie właśnie.
Po za tym Amelia waży ok 860 gram, troszkę mało ale ona jest o 1,5 tygodnia mniejsza od samego początku 🙂
Za dwa tygodnie idę na genetyczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi Kołyska śliczna!!! sama bym w takiej poleżała 🙂 hihi
a my byliśmy na zakupach w realu i kupiliśmy 3 karpie............................. i je patroszyliśmy 😞 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
ja też brzuyduli nie oglądam - bo niby jak :laugh: :laugh: :laugh: a na facebooku jest aplikacja - jakieś teksty Violi i wreszcie wiem o co kaman 🙂 dzieki Aguś
i super że szystko z dziewczynami w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witaj Krysiu, już zaczęlam sie martwić o Was, ale widzę że nie potrzebnie. Kurcze wystarczy zrobić sobie bujną fryzurę i od razu o ciociach zapomniała hihhiihih.
A ja sprawdziłam dzis wyniki tej mojej glukozy i faktycznie norma jest 4,1 przy 50 g natomiast lekarka mi powiedziałą że lepiej mieć mniej niż więcej a przypomnę miałam 3,9g przed i 3,9 po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka witajcie 🙂 i Ty Molu też 🙂
Ja już od 6:00 na nogach bo coś spać juz nie mogłam 🙂 za to moich chłopcy śpią jeszcze:laugh: :laugh: :laugh: Wybieram się dziś na ostateczne zakupy mikołajkowe 🙂
Aga a widziałaś moją synową??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki,
ja też juz na nogach, nie wiem po co bo w końcu mam wolne hihihi.
Witaj Molu ( nie wiem jak się zwracać do Ciebie) na najfajniejszym forum 😁
Eluniu no jasne że widziałam, pomachała nam i poprosiła ucałować Bartusia i przekazać mu że niedługo się zobaczą 😁
Ja dziś się wybieram na zakupy z teściową,w związku z wyjazdem do stanów trzeba jakieś prezenty porobić dla rodzinki tam 🙂
w ogóle nie mam pomysłu, chętnie posłucham propozycji 🙂
A dziś am też być kurier zabrać kółka 😁
A i od wczoraj mam zamurowane okno w pokoju i grzejnik któy już działa 🙂
Może przed Świętami uda nam się jednak spotkać 🙂 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobrydziewczyny 🙂 Mola sredecznie witamy tak jak juz Agnieszka napisala na najfajniejszym forum 🙂 🙂 Napisz nam gdzie dokladnie mieszkasz no i jesli masz NK to prosimy o link 🙂

Aga cieszymy sie, ze z Amelka wszystko dobrze 🙂 Co do Brzyduli to teksty Violetty sa genialne 🙂 Ciekawe kto je wymysla 🙂

http://dziecko.onet.pl/37390,5,7,ciaza_niemozliwa,1,artykul.html czytalyscie?? Dla mnie jest to conajmniej dziwne 🙂

Daga tylko zebys Ty sie nie przemeczyla!

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny i chłopaków 🙂

Mola, witamy na forum 🙂 Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba i będziesz do nas często zaglądała 🙂 Zapraszamy 🙂

Mój Rafał pojechał na jakieś spotkanie firmowe do Warszawy i do jutra zostałyśmy same i jest nam bardzo smutno bo bardzo tego nie lubimy 😞 😞 😞 😞 😞

Aguś i Ela, udanych zakupów 🙂
Daga, nie szalej w czasie tej przeprowadzki żeby Kacperek nie musiał się na Ciebie gniewać 😉

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczeta i chlopcy!
nasz Grzes sie do pracy dzis spoznil bo zaspal... 🙂 no i dobrze my sie wyspalysmy dzieki temu 🙂
Witaj Moly na naszym forum 🙂
Agus kawał dziecka z naszej pięknej Amelki 🙂
Biedna Asia... i jakie masz plany na ten bezRafałowy dzień ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu może wybierzesz się z nami na zakupy??
A propos żadna nie zareagowała na pomoc w wyborze prezentu dla rodzinki w stanach 🙂
Dodam że jedna z członkiń jest chrzestną mamą Andrzeja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agula ja co do prezentow to Ci nie pomoge 🙂 Asia gdyby mi przyszly pieniazki z Zusu to bym sie po firanke wybrala i przy okazji na kawke z cynamonem wpadla 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny! Dzięki za miłe przywitanie. Obecnie jestem w 26 tyg ciąży(w niedziele zacznę 27). Miesiąc temu przeprowadziliśmy się z moim narzeczonym do własnego domku w miejscowości Krzesławice(wioska za Dobczycami). Rodzić mam zamiar w Ujastku, oczywiście jeśli mi się uda dojechać tam z tej mojej wioski 🙂 hihi. W Ujastku, miałam okazję być już dwa razy więc jestem z tym szpitalem trochę zaznajomiona..
Razem z moim narzeczonym spodziewamy się córeczki, cały czas zastanawiamy się nad imieniem. Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, dzięki za propozycję ale muszę niestety odmówić bo nie cierpię robić zakupów, wiem dziwna jestem 😉 co do prezentów to ja też nie bardzo pomogę w tym temacie bo nie mam żadnych pomysłów, teraz mam problem co wymyślić dla swojej rodzinki i też nie bardzo mam jakieś propozycje 🤨

Karinka, ja też czekam na kasę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...