Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

ale już naskrobałyście:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
urlop sie bierze po zakończeniu macierzyńskiego a przed wychowawczym, przynajmniej dłużej dostaje się pensje :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
a żeby brać wychowawczy tak jak pisała Asia dochód ie moze przekraczać 504 zł 😞 wiec nas niestety nie objęło 😞 😞 😞 😞
A co do porodu rodzinnego to na Galla jak sie chodzi do szkoły rodzenia to wpłaca sie po porodzie rodzinnym 100zł i tyle niby kosztuje 🙂 ale czasem w ogóle nie pobieraj pieniędzy juz sie z czymś takim tam spotkałam i nawet moja szwagierka rodziła z mężem i położna zakończyła to tak " mrugnęła okiem i powiedziała: to co rodzinnego nie było" i poszła:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre Ela 🙂 🙂 Ja o Galla tez myslalam tylko niestety nie mam z kim tam jechac bo w godzinach zwiedzania moj maz jest w pracy a sama nie chce 🙂 dzis duuuuzo piszemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tyle ze ja nie lubie "przereklamowanych" rzeczy i jak dla mnie z nim tak jest. chyba najważniejsze jest to zeby opieka zajeła sie tobą dobrze i nie meczyli cie za długo i priorytetem jest to zeby dziecko sie urodziło zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja słyszałam o każdym z tych szpitali złe i dobre opinie, moim zdaniem wszystko zależy na kogo trafisz. A w Ujastku przynajmniej jest poród rodzinny za darmo i znieczulenie tez, no i warunki są tez fajne. Moja ginekolog też tam pracuje. No i tak jakoś wszystko się złożyło akurat na ten szpital 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam sa jakies godziny zwiedzania??????:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: rodziłam tam i niewiem:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ja była tak poprostu i pokazali mi wszystko i powiedzieli 🙂 nawet wtedy były 2 porody tyle ze bidule jeszcze łaziły bo miały skurcze:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CieSia napisał:
a tam sa jakies godziny zwiedzania??????:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: rodziłam tam i niewiem:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ja była tak poprostu i pokazali mi wszystko i powiedzieli 🙂 nawet wtedy były 2 porody tyle ze bidule jeszcze łaziły bo miały skurcze:laugh: :laugh:



Ja tam dzwonilam i powiedzieli mni ze codziennie mozna przyjsc w godz od 9 do 14,15. Ja jak bylam na kopernika to akurat babke zabierali na lewatywke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz oklaska za madre podejscie do sprawy 🙂
a tobie Mola powiem ze to ze masz lekaża własnie z tej kliniki to tez bedą cie tam inaczej traktować zawsze na to patrza 🙂 niby dowolność z wyborem a jednak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I tu masz Eluś rację 🙂 Najważniejsze jest zdrowe dziecko a gdzie się urodzi to już sprawa drugorzędna.
U mnie Ujastek odpada z prostej przyczyny, na tym usg lekarz tak mnie zdenerwował że za nic nie chcę tam rodzić. Jakbym jeszcze na niego trafiła to bym chyba uciekła z tego łóżka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki 🙂 Ja mam z Narutowicza ale tam bym sie za zadne skarby nie zdecydowala rodzic. Jedyny p[lus tego, ze masz lekarza ktory prowadzil Ci ciaze przy porodzie to taki ze wie jaki masz prezbieg cizy, co sie dzialo przez caly okres i wszystko dokladnie o dzi9dzi ale przeciez w szpitalach maja usg i ktg i moga to sobie sprawdzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzies czytalam jak sie dziewczyna wypowiadala na temat lekarki z Ujastka ze byla prosto po studiach i cala ciaze mowila jej, ze wszystko jest dobrze po czym poszla do innego lekarza i okazalo sie ze dziecko cudem przezylo bo od dluzszego czasu nie ma wod plodowych.

Wlasnie jak zakupyu?? Masz pewnie duuuzo prezentow:P:P

No ja tez powiedzialm Pawłowi ze jak bede rodzic to o0d razu bierze wolne na conajmniej dwa tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce nie zakonczone bo nie mam prezentu dla Aleksandra ale to juz jutro 🙂 tyle ze narazie niewiem co 😞 :laugh:
ja to najchetniej rodziła bym w domu byle mieć opieke 🙂
a tak powaznie to dokładnie rok temu kuzynka Alka sama urodziła w domu była tylko z 3 letnim synkiem:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: miała skurcze ale chciała wytrzymac jak najdłuzej w domu 🙂 a tu bach jak zadzwoniła do Krzyska czyli meża to juz przyjechał jak miała mała na rekach 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nie do wiary ale prawda 🙂 wezwali pogotowie tyle ze musieli czekac na drugie bo w pierwszym był tylko ratownik medyczny a do porodu misi być lekarz, no i zabrali ja i mała do szpitala a po 3 dniach z powrotem do domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba raczej nie odwaga tylko przypadek 🙂 ale i tez bardzo wielkie ryzyko bo roznie podczas porodu moze sie zdazyć, i raczej rzadko sie zdarza 🙂 tak łatwy poród
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o lekarzy to ja się ogólnie nasłuchałam o nich i jakby nie ma znaczenia skąd byli. Tak jak już napisałam, o każdym z tych szpitali słyszałam różne opinie i złe i dobre, tak samo o lekarzach.. Mnie skłoniło do wyboru to ze moja gin tam pracuje, i to że miałam okazję już przebywać w nim dwa razy, więc może będę się czuła tam lepiej w związku z tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jasne Ola - rodź tam - ja tam rodziłam i było ok 🙂 tz były jakies makamenty ale ogólnie spoko
dzieki dziewczyny za glosy na pokoik - tez sobie tz dzieciakom pozakladajcie i pocztajcie akademie troskliwej mamy 🙂 jak macie czas to warto 🙂

a ja dzis zrobilam uszka z barszczem a Mala siedziala z ciocia 🙂 moja starsza siostra - przyjechala wczesniej (normalnie przyjezdza popoludniu - na uczelnie) a dzis wybrala sie do gina bo bolal ja od dluzszego czasu brzuch... no i po tym co sie dzialo z Marta to chciala skonsultowac - okazalo sie ze ma zapalenie macicy 😞

Asiu ja chetnie bysmy sie z Toba spotkaly - ale zly czass wybrali na delegacje tego twaojego R - jutro dpo tesciow jedziemy a w niedziele moja stara fumfela ma przyjsc a wybiera sie od urodzenia Mlodej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz Krysia i pozostaje mi samotnie spędzać ten czas, ale już jest piątek popołudniu, a jutro o tej porze Rafał juz będzie z nami więc damy radę 🙂

Daga, to poszaleliście z zakupami 🙂 Mam nadzieję, że się nie przepracowujesz dzisiaj i uważasz na siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...