Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Biedna Krysia 😞 Kupicie nową i będzie 🙂 a może i ta się jeszcze znajdzie 🙂

Aguś, nic się nie stresuj! On Cię teraz nie może zwolnić i nie zrobi tego. Wiem że takie straszenie bywa stresujące ale nie daj mu się.

U nas dobrze, Paulinka grzeczna 🙂 śpi i je i kupki robi 🙂

Aguś, powiedz mi czy Ty byłaś w szpitalu na tej kontroli, bo mi kazali jutro przyjść a ja średnio jestem w formie na takie wyprawy, mogę co prawda pojechać taksówką ale jak ja w niej siąde to nie wiem, ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Asia witaj 🙂
Ja nie byłam w szpitalu bo wystarczyło żebym się pokazała mojej gin, ona tam pracuje więc to na to samo, ale wiem że trzeba jeździć.

My mamy problem z kupą, wypiła dziś 80 ml i męczy się strasznie, powiedzcie jak mogę jej pomóc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiu ja pisałam że muszę do domku i właśnie dotarłam dopiero przed godziną!!! jestem załamana jechałam ponad 6 godzin! dupsko mnie boli a jutro z rana ide na badania i znów mnie pokołują 😞 więc ja już u męża w domku i nie wracam do Krk przed świętami bo pisałam, że jeździć nie moge tak dużo 😞
a co do stresów to Aga wie najlepiej że też miałam straszny przypał z toxo...
kobitki dajcie znać co z Karina i małą jak by któraś była łaskawa na moje gg jest w profilu bo w domu net mi kiepsko chodzi a brzuszek już wybitnie sie muli...
Trzymajcie się, róbcie kupki i nie dajcie się chorobą
a na następny spacerek postaram się byś już teraz wiem że dwie z was mam nie tak daleko siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.
Wlasnie wrocilem ze szpitala.
Karina z mala zostaja i pewnie potrwa to kilka dni.
Mala miala fatalne wyniki moczu ktore zostaly powtorzone dzisiaj na Strzeleckiej.
Obie sa w Prokocimiu poniewaz wlasnie na Strzeleckiej jest calkowite przepelnienie.
Prawdopodobnie jest to jhakas infekcja czy zapalenie drog moczowych,moze pecherza a moze nawet jakas sprawa z nerkami ,ciezko powiedziec.
Malutka juz jest po pierwszej dawce antybiotyku a Karina caly czas z nia jest.
Co do warunkow szpitalnych to moze lepiej nie bede pisal bo bieda ogromna tak nparwade.
Wiec na kilka dni przenieslimy caly dom do szpitala...i oby to nie trwala zbyt dlugo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku życzymy Wam powodzenia, mam nadzieję że potrwa to naprawdę krótko a zły mocz to po prostu jakaś drobna infekcja 🙂

Daguś my już na nogach, myjemy włosy myjemy siebie, karmimy sprzątamy zjadamy śniadanie pakujemy rzeczy i jedziemy....
będziemy koło 16 hihihihi.
żartuje mam nadzieję ze tak jak się umawiałyśmy 🙂
A pozostałym mamusiom i brzusiom miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczka bardzo Was przepraszam ale ja rowniez nie dotre dzisiaj bo okazalo sie ze moj jednak da rade sie zwolnic dzisiaj wczesniej z pracy i jedzie ze mna na to genetyczne (jupi) wiec jestem u Niego i czekam az wroci z pracy (40km od Krk). na nastepny spacerek dotre i przyniose zdjecia mojego skarba o ile wczesniej nie zobaczycie tutaj hehe 🙂 pogoda Wam dopisala dzisiaj jak widze, ani jednej chmurki 🙂 milego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś ta moja lekarka jest specjalistą neurologi dziecięcej.
Nazywa się Bożena Bańdo 606 881 117.
Zadzwoń zapytaj w razie czego przyjmuje na al. pokoju.
Co do Eli nie wiem, dzwoniłam wczoraj ale Ela chyba już nei chce z nami się spotykać ;(
Ania sie też nie odezwała, czy ktoś wie co u niej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlam tylko na chwile. Mama została z malutka a jak przyjechalam sie przespac troche. JAk bede cos wiedziala to napewn o Paweł napisze. Tak sie o nia martwie... tak pusto w domu bez niej... Dzieki dziewczyny ze jestes cie ze mna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Karinka, powodzenia z Małą!!!! na pewno wszystko będzie dobrze, nic się nie martw! Jesteśmy z Wami!

Udanej randki! ja też bym chętnie z Wami poradkowała ale muszę jeszcze troszkę poczekać, ale mam nadzieję że nadrobimy w późniejszym czasie.

Florcia,powodzenia na wizycie 🙂 koniecznie daj znać jak wrócicie 🙂 Czekamy 🙂

A Krysia jak zwykle narzeka na Rozalkę że nie grzeczna, jak tak można?

Ja właśnie wróciłam z kontrolnej wizyty w szpitalu, wszystko ładnie się goi i to najważniejsze 🙂 więc mam nadzieję że niedługo powrócę do normy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Brzydule:laugh: :laugh: 😉 😉 😉 😉 :P :P :P
Nie pisałam bo zagoniona jestem 🙂 w sobote przyjecie i latam po sklepach 🙂 Wkoncu syna KOnczy dziś Roczek!!!:laugh: :laugh: :laugh: ale zleciało....łezka sie w oku kreci 🙂
Karina powodzenia i napewno bedzie dobrze!!!!!
Trzymamm kciuki!!!!
i uciekam bo Bartek wzywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilam do mamy, lekarz mowi ze dopiero jutro bedzie cos wiecejj wiadomo. powiedzial ze minimum tydzien potrwa to leczenie...Jutro tam padne bo dopiero kolo 15 mnie ktos zmieni. Nawet zeby wyjsc do ubikacji musze zejsc dwa [pietra nizej... porazka 😞

Wszystkiego dobrego dla Bartusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka dużo zdrowia dla Twojej kruszynki!!!
Ela dla Bartusia też buziaki roczniaki 🙂
Asiu cieszę się że wszystko u Ciebie ładnie sie goi i wracasz do normy 🙂
Florcia czekamy na wieści co tam na usg
a Ty Krysiu nie narzekaj na Rozalkę bo chyba mimo wszystko nie jest aż tak źle, co? 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka - będzie dobrze - musi być!!
Asiu - bardzo się cieszę że ładnie sie goisz - oby tak dalej!
Bartuś wszystkiego naj naj naj - no zleciało - trzeba przyznać 🙂
Kasiu no czasami nie wiem czemu ja taka narzekająca jestem - Rozalka niby nie robi niczego złego - i naprawdę kocham ją najbardziej na świecie 🙂 - wymaga skupienia uwagi - no jak dziecko ja sama nie wiem czemu na nią narzekam... taka ciekawa świata jest - no to dobrze dla niej... hihi ale tak sumując to ja w tym momencie nie mogę się skupić zeby odpisać na jedno proste pytanie bo przez pół nocy nie mogłam spać bo Rzalcia chciała spać przyczepina do mojego cycusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, my już po randce, było wspaniale, najpierw wylądowali w łóżku, Kacper oczywiście rączką myział ale... dostał za to po głowie od Amelii hihihi.
Potem wspólny spacer i pierwsze zakupy, było bardzo romantycznie.

Asiu super że tak ładnie się goisz.

Krysi przejdź na butle będzie spała całą noc 🙂

Eluniu 100 lat dla mojego ulubieńca, jubilata naszego.
Całować go będziemy bo się wpraszamy an urodziny ale to już po świętach 🙂

Florcia daj znać jak po wizycie, i jeśli się uda wklej oczywiście zdjęcie 🙂

Kasi pojawiaj się nam już częściej 🙂

Daguś żeby Cię nie pominąć :P

A co z Anią?? już dziś zadałam to pytanie??
Jak się do wieczora nie odezwie to dzwonię do niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki a powiedzcie mi kiedy Wy poczułyście pierwsze ruchy dzieci? ja miałam usg 16.04 ale zaczynam fiksować, mniej więcej na tym etapie ciąży co ja jestem (dokładnie tego nie wiemy jest możliwość że jest około tydzień mniej niż na suwaczku) dziewczyny już czują ruchy. Zaczynam się martwić niestety trochę 😞 wiem miałam się nie martwić na zapas. Ja co prawda należę do tych pulchniejszych i być może to dlatego pewnie szczuplutkie i chudziutkie czują szybciej no ale ile można czekać?? nawet jeśli jest tydzień do tyłu jestem w 18 tygodniu już i coś powinno zacząć się dziać. Na razie nic nie czuję choć wsłuchuję się na wszystkie możliwe sposoby, nie chcę się też niepotrzebnie nakręcać, ale wiecie że ja mam już dwa przykre doświadczenia za sobą i to jakoś tak wszystko z automatu idzie... ehh 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...