Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bartuś, STO LAT!!!! Wszystkiego najlepszego 🙂 😘 buziaczki dla Ciebie 🙂

Super że randka Wam się udała 🙂 oby tak dalej 😉

Kasia, nic się nie martw, ja pierwsze ruchy poczułam dopiero w 22 tygodniu i to bardzo delikatnie na począku. Nic się nie martw i czekaj cierpliwie, na pewno z Twoją kruszynką wszystko jest w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
wow 🙂 alez te dzieci szybko rosną - już randki itp... hohoho
Aga- no chciała bym przejść na butle i co z tego ? hihihi jeszcze Rozalka musi chcieć 😁

Kasia - nie martw się tymi ruchami poczujesz jeszcze 🙂 oj bardzo poczujesz hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ani wydaje mi sie że w twoim tygodni to jeszcze wcześnie 15 tydzień to chyba za wcześnie. Aczkolwiek pewnie wszystko jest możliwe... a może to jelita?? ja mam często wzdęcia i co chwilę mi sie wydaję że to może dzidziuś ale już kilka dziewczyn mi mówiło że to będzie zdecydowany ruch i na pewno tego nie pomylę z jelitami. Mój lekarz powiedział że czuć gdzieś od około 20 tygodnia tu dziewczyny tez tak mówią, ale jak wiemy reguły nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś Amelia też padła, zjadła 120 ml ale oczywiście na dwa razy hihih.
Kupa była ale niestety z czopkiem ale poszło tak że pampersa by brakło hihiih.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo hejo 🙂 wrocilam wreszcie do domku 🙂 juz po genetycznym i wszystko ok 🙂 moje sloneczko podskakiwalo i machalo mi raczka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ma 4,17cm a serduszko Mu bije 162razy na minute 😁 i wszystko jest dobrze 🙂 ale probuje wrzucic zdjecie i nie chce sie dodac nie wiem dlaczego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[IMG]http://i40.tinypic.com/261nf2u.jpg[/IMG]
[IMG]http://i42.tinypic.com/6hpcgh.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/5uoj1i.jpg[/IMG]
[IMG]http://i39.tinypic.com/2gtay5v.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/o3c03.jpg[/IMG]

moje słoneczko 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wlasnie wrocilem ze szpitala ale tak naprawde za duzo to nie wiem.
Dopiero jutro maja byc wyniki oraz zrobione USG brzuszka.
Mala popoludniu i teraz na noc caly czas spi.
Je sobie tak w miare chociaz zawsze moze byc lepiej.
Jest na antybiotyku dozylnim ktory dostaje 2 razy dziennie.
Dorwalem sam dla siebie jej karte szpitalna na ktorej wpisano jako niby rozpoznanie choroby ze jest to zapalenie nerek ,po czym dowiedzialem sie za u tak malych dzieci zawsze taka infkcja traktuja jak zpalenie nerek nawet jak to nie jest to.
Przepraszam jezeli brzydko pisze ale ja nie spie od 42 godz.

I jeszcze Aga napisze cos co Ciebie...nie nie jestem zly jak dzwonisz do Kariny czy pisesz...ladnego ze mnie chyba tyrana chcesz zrobic ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Florcia gratuluję maleństwa!! śliczne! 🙂 i widzisz nie potrzebnie sie denerwowałaś, a mówiłam nie martwić się na zapas 🙂 grunt że wszystko jest dobrze. Miłego dnia kobietki! wygląda że będzie pięknie i korzystajcie bo od jutra deszcz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki 🙂
My już od godziny leżymy na polku ale piękna pogoda 🙂
Ja wzięłam się za pranie firanek i mycie okien zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂
Daguś ja w przyszłym tygodniu idę do gina też po tabletki bo człowiek nawet sexić się bez stresu nie może hihihih.
Daguś szybko cię bierze hihihi, ja już raczej nigdy choć....

Normalnie Pawle czuję się pomówiona, zapytałam tylko Kariny tu na forum czy może to Ty jej nie pozwalasz się z nami spotkać i tyle. Jeśli chodzi o dzwonienie nie przyszło by mi do głowy pytać Cię o to 🙂 z całym szacunkiem oczywiście 🙂

Florcia super że z maluszkiem wszystko ok, ale nie będę się chwalić ale mowiłam że tak będzie hihihi.

Pozostałym mamusiom życzymy słonecznego dnia 🙂

Ps.
Ciekawe jak Rozalinda czy dała spać Krysi czy znów cyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja dopiero teraz bo dopołudnia mieliśmy pierwszą wizytę położnej - z Paulinką wszystko w porządku, ma tylko troszkę suchą skórkę ale nad tym będziemy pracować 🙂 W niedzielę możemy iść na pierwszy spacerek, już się nie mogę doczekać 🙂 A moje maleństwo kończy dzisiaj pierwszy tydzień 🙂 🙂 🙂
A ja się muszę pochwalić bo już siadam 🙂 jupi 🙂 🙂 🙂

Florcia, super że u Was wszystko w porządku, zresztą nie mogło być inaczej 🙂

Kasia, śliczne maleństwo 🙂

Miłego dnia dla Wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
och ja zalatany dzien miałam - najpierw od rana wybieranie sie na zakupy... potem mega długi spacer połączony z zakupami a teraz pieczenie ciasteczek na wielkanoc 🙂 (jesli ktos chce baranka kurczątko albo jajco ciastkowe to zapraszam 🙂 - jutro moze je udekoruję )
Wszystko najlepszego i malutki buziaczek dla Paulinki na tydzień, i większy dla Paulinki od Karinki na zdrówko - będzie dobrze :*

Aguś - Rozalka jak na aniołka przystało chwilkę tylko w środku nocy jęczała żeby się o 5 obudzić ale tylko na cycanie i przytulanie... no i ja już potem nie zasnęłam a Rozalka jeszcze chwilkę spała 🙂 i na zakupach spała dopóki nie znalazłam czegoś co chciałam przymierzyć wtedy na złość obudziła się i płakała widząc jakąkolwiek ekspedientkę.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia ja się chętnie piszę na wszystko co będzie, sama nie będę miała zcasu piec.

Choć dziś tu zaglądam rzadko ale moje kochane ile ja dziś zrobiłam, umyłam okna wyprałam firany wyprasowałam i zawiesiłam, posprzątałam, ugotowałam obiad.
Poplotkowałam z moją nową koleżanką listonoszką( nikogo tu nie znam).

Asia masz oklaska za tydzień, nam mija 6 ale ten czas leci.
Karina może wyjdzie na Święta, mają bakterie e- coli, od kuki najprawdopodobniej.
Ważne że wiedza co i leczą 🙂
Dzwonie do ani bo milczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja 🙂
Zaczelo mi sie az podobac pisanie na tym forum.
Ale teraz do rzeczy.
Faktycznie i najparwdopodobnie bedzie to bakteria e-coli ktora wziela sie z kupki.
Niestety ale takie przypadki podobno zdarzaja sie dosc czesto u dziewczynek.
Cale szczescie ze nie mamy zadnych objawow typu biegunki goraczki czy wymioty.
Malenstwo wizualnie i fizycznie wyglad calkiem dobrze.
Jutro ma zostac powtorzone badanie moczu,zobaczymy co tam teraz nam wyjdzie.
Ma tez byc zrobione USG chociaz jakos sie z tym nie spiesza.
I jeszcze pare slow a mianowicie broncie sie rekami i nogami przed tym oddzialem w tym szpitalu...poprostu to wyglada jak zywy Oswiecim.
Teraz doszlo jeszcze 5 dziecko n sale 15 metrowa.
Poprostu wyglada to pod tym wzgledem tragicznie.
Pewnie znowu porobilem mnoswtwo bledow ale w ciagu 3 dni spalem 3 godziny,Karina pewnie nic nie wiecej.
Aga piszac o tyranie pisalem to w formie zdecydowanie zartobliwej 🙂
Badzmy dobrej mysli ze faktycznie uda nam sie wyjsc na swieta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
o rety - trzymamy kciuki za Paulinkę - oby się udało szybciutko rozprawić z ta bakterią(Paweł myślę że antybiotyk powinien pomóc) heh - no i mamy pierwszego faeta na forum - a tak serio to dziękujemy za informacje - trzymaj się i bądź dobrej myśli

Aguś niestety ciast piekła w Krakowie nie będę bo do Osieka na 1000% jedziemy - a te ciasteczka bardziej na dekoracje hihi no ale zawsze służe nimi 🙂 no i pięknie sprzątasz! brawo brawo ale oszczędzaj się troszkę dziewczyno

no i Rozalka kochan całkowicie zmieniła mi tryb życia - po 4 już zaczeła kwękać tak raz na kilka minut, przewracać się w łóżeczku i już nie mogłam wyleżeć... w końcu nakarmiłam Skarbka - ona usnęła a ja już nie mogę.... hihi
miłego dnia dziewczynki :* i chłopczyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...