Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Witajcie 🙂
My po ciężkiej nocy, Amelia od 1 do 3 darła się wniebogłosy 🙂
Asia co do becikowego to trzeba zaświadczenie od lekarza, mało tego musi być na druku specjalnym co oczywiście nie jest zgodne z prawem ponieważ rozporządzenie zostało wstrzymane do 2012 roku ale niestety panie z Urzędu są daleeeeko za tym co faktycznie obowiązuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My też już na nogach od godziny ale dopiero teraz miałam chwilkę żeby zajrzeć. Teraz czekamy na położną bo ma dzisiaj przyjść, Paulinka się budzi więc zaraz czeka mnie karmienie. A młoda jak się dorwie do cyca to tak by cały dzień najchętniej ssała z mała przerwą na drzemkę ale oczywiście z cycem w buzi 🙂 🙂 🙂 Dlatego czasem musi dostać butlę bo inaczej to ja bym nic nie zrobiła 😉

Z tym becikowym to faktycznie porażka, czytałam właśnie że znieśli te zaświadczenia ale chciałam wiedzieć jak to jest w praktyce. No to w takim razie na razie nie złożymy bo moja lekarka na L4 do połowy kwietnia.

Amelka pewnie sobie czasu nie przestawiła i dlatego rozrabiała 🙂 Moja Paulinka też wczoraj w nocy była jakaś nadpobudliwa.

Daguś, ja się wcale nie dziwię że Kacperek nie lubi gości. Pewnie wolał sobie sam z Rodzicami posiedzieć a tu się mu goście na głowę zwalili 😉

Póki co uciekam bo karmienie wzywa!
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobietki!
Ja dopiero dziś bo na weekend bylismy u moich rodziców. Fajna pogoda jak same widzicie więc i sampoczucie dobre- wziąwszy pod uwagę że miało lać i lać 🙂
Cieszę się że u karinki a raczej paulinki już się poprawiło i byćmoże wrócą do domku na święta 🙂 ma dzisiaj z moim m idziemy oglądać mieszkanie - trzymajcie kciuki dziewczyny żeby wszystko się fajnie ułożyło i może wreszcie kupimy, bo nam tak schodzi i schodzi 😉 miłego dnia i buziaki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 🙂 widze jakoes zmiany na brzuszku 🙂 przepraszam ale nie mam czasu nadrabiac forum
Najwazniejsze to to ze mój Żuczek czyje sie juz lepiej 🙂 dzis ma mocz kontrolny krew i posiew z moczu i jak wszysttko bedzie ok to w srode wykapiemy sie juz w domeczku 🙂 dzieki dziewczyny ze jestescie ze mna 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuuu jaki nowy brzuszek 🙂 a z Ceibie Asień♥ko wychodzi konserwatyzm - "nie lubie brzuszka...." i tylko focha brakuje - no ale ok - wreszcie nauczyłyśmy Cie narzekać 🙂
Ania pojedz jeszcze troszkę w święta 🙂 i do zobaczenia z Szymkiem - Krzysiu - nie denerwuj żony
KArinka - super wieści - ucałuj od nas Paulinkę - my trzymamy kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam dziewczyny do mojego Robaczka 🙂 badania wyszly lepiej bo dzwonilam do mamy 🙂 tak sie ciesze!!! Nawet Suwaczek na nowym brzuszku mi zaczal dzialac 🙂

Buziaki dla dzieciaczkow i dla Was kocahane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania nawet sie nie wygłupiaj z tymi oknami - my wiemy że chcesz szybciutko teraz urodzić ale zaczekaj jeszcze - po świętach urodzisz silnego dużego chłopca! no co tylko ja Asia i Daga bedziemy chodzic w ciazy 42 tygodni?

Aga wcale o Tobie nie zapomniałam w poprzednim poscie tylko nie wiedziałam co Ci napisać 😉 serio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...