Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Daga nasza tez miala wysypke i od razu pojechalismy na pogotowie. Znaczy nie od razu tylko na drugi dzien jak wysypalo ja bardziej. Na poczatku miala czerwone kropki a potem zrobily sie z tego bordowe plamy na calym cialku.

Daga super ze wycieczka sie udala 🙂 Ale Krosna i tak nie lubie 😁 😁 😁

A jak Kacper sie zachowuje w obcym miejscu? Spoko czy bardziej marudny?? no u nas po switach spoko. Dzis bylam z mala u mamy bo chcialam jechac na cmentarz wiec podrzucilismy ja z PAwlem do babci a ja odwiedzilam cmentarze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ze strzeleckiej wyslali nas do prokocimia. Najlepsze jest to ze nikt nie byl w stanie powiedzioec od czego ta wysypka byla... czy po kosmetykach, czy od mleka a moze Paulinka juz twedy miala ta infekcje i to bylo od tgeo. Ja bym dla pewnosci podeszla na strzelecka Daga. Nie zaszkodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
cześć Dziewczęta - ja też się grzecznie melduję
Aniu w mostku to tak boli z miesiąc przed końcem 😉 - a tak serio to nie wiem... a kilogramy zrzucisz szybciej niż przybrałaś - taka już Twoja uroda 🙂
My wczoraj wróciliśmy ale jak nas policja(głupia) złapała 40km od Krakowa to Rozalka się obudzila i płakała do 13tej w nocy, potem rano maruda, wizyta u teściów- zrobiła piekiełko i wróciliśmy, posżłam do kościółka i teraz wreszcie po kolejnych płaczach zasnęła - pewnie tęskni za ciociami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć moje kochane 🙂
My też się meldujemy 🙂
Objedzeni strasznie, my całe Święta w domu, dziś tylko obiadek u teściowej a wczoraj my mieliśmy gości.
Dziś bardzo wypoczęci, Amelia co prawda w nocy nie spała ale do południa usnęła i mieliśmy z Andrzejem czas dla siebie. Bardzo nam tego trzeba było, było wspaniale. Daguś wróciło do normy z czego się bardzo cieszę. Chyba pierwszy raz na zestresował ( dodam że Adriana nie ma do jutra ) ehh
Teraz nasz mały szantażysta śpi ale pewnie się zaraz obudzi bo nie zjadła za dużo.
Ania ty chudzina jesteś to się nie martw, nie zaszkodzi Ci ani 20 kg. Ja w dalszym ciągu stoję z wagą ciągle 12 kg za dużo. Jutro jadę spodnie kupić bo nie mam co na dupkę włożyć ( Dupkę??????)

Daguś cieszę się że wróciliście.
W ogóle cieszę się że Święta się skończyły bo to oznacza że wszystkie wrócicie do brzuszka.
Z wysypką nigdzie absolutnie nie jedź, nie ma potrzeby chłopaka męczyć. Jutro zadzwoń do pediatry i pokaż go. Szpital to najgorszy pomysł jaki może być. Jeśli lekarz zadecyduje to pojedziecie ale bez sensu szukać na siłę a uwierz w szpitalu znajdą.

Kasia nie denerwuj się wizytą, wszystko jest ok.

Asia cudowna Twoja Paulinka, wygląda jak aniołek.

Dziewczyny trzeba się zorganizować na urodziny Bartka, przede wszystkim co mu kupić, myślę że powinnyśmy się wszystkie zrzucić i kupić coś " lepszego" bo po Świętach miałyśmy się pokazać u niego 🙂
Zastanówcie się a szczegóły omówimy na gg żeby Elżbieta mu nie doniosła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga ja lekarzem nie jestem ale też wydaje mi się że to skaza. Mój Adrian miał identyczną naprawdę, dlatego od razu tak sądziłam. Zdziwiło mnie że lekarz powiedział że nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiem Daguś że ludzie niektórzy jeżdżą okropnie ale Ci policjanci byli nastawieni na zysk! nie dość że ustawili się u podnóża górki - w miejscu niby zabudowanym - ale domów to akurat tam nie było nie mówiąc o ludziach jakichkolwiek to jeszcze od razu sugestywne teksty 😞 a zauważcie że jak ktoś jeździ jak szaleniec i naprawdę stwarza zagrożenie na drodze zwykle ma CB radio i doskonale wie gdzie zwalniać a gdzie może puścić wodze fantazji.... 😞 a mnie wkurzyli bo ukradli jak by nie patrzeć kasę za którą miałam coś kupić Rozalce. A Grześ zawsze jeździ baaaardzo ostrożnie.
To mówisz Aga że impreza 🙂 - tylko w ten wweekend mam znowu zjazd i za dwa tygodnie - więc absolutnie się nie zgadzam na jakiekolwiek świętowania bezemnie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
ja też już na nogach, nocka jak zwykle trochę snu trochę płaczu. Tak się zastanawiam że jak mała śpi całą noc i się pochwalę to na drygą drze się przez całą czemu tak nie ma na odwrót, skoro Wam pisz że się drze powinna następną spać hihihi a tu lipa.

Krysia czemu "księżna"??

Daguś pieluszka na buzię aby nie zarazić Kacperka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja tez melduje sie po światecznie 🙂
i narazie nie mam jak doczytac co naskrobałyście bo zaczynamy malowanie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 juz jest dramat a co dopiero jak pójdzie farba w ruch....
tak ze myślę ze za tydzień no z hakiem do dwóch czekam u siebie na was 🙂
Buziaki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam poświątecznie 🙂

Dobrze że Święta się skończyły to na Brzuszku od razu ruch się zrobił 🙂
My wczoraj pojechaliśmy do mnie do Sącza na świąteczny obiadek a przy okazji odwiedzić dziadków i pradziadków 🙂 Wszyscy jak zaczarowani patrzyli na Paulinkę i nosili ją na rękach a ona spała i całą drogę też więc w nocy dzisiaj miała czas na szaleństwo. Ja jestem nie wyspana a młoda dalej nie śpi, ja nie wiem skąd to dziecko ma tyle siły? Ale niech nie śpi, może padnie wieczorem i ładnie w nocy będzie spała.

Mam nadzieję że nam też już uda się pojechać na Bartusiowe urodziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...