Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Hej dziewczyny, ja już wróciłam. W firmie tak jak się spodziewałam żenada.
Pisałam do Was smski z nowym numerem telefonu lae dostałam informacje że do kilku nie dotarło więc napisze numer tu.
Od przyszłego tygodnia będę tylko i wyłącznie pod numerem tel 602 378 041, zainteresowanych proszę o zmianę i ew sygnał że zmieniliście, nie będę próbować walczyć z telefonem.
Generalnie lipa jak cholera ale co tam uszy do góry, prace jakąś się znajdzie a jak nie to może już nasza zacznie funkcjonować. Ech do duszy mam nastrój.

Ania witajcie w domu 🙂

Daga byłam w entliczku jest nowa firma która jest odpowiednikiem tommee tippee wygląda całkiem całkiem. Chyba spróbuje 🙂 podobno nowość 🙂


Asia super Paulinka ma wagę troszkę mniej niż Amelia a przecież miesiąc różnicy hihihi.

Ania wszystko będzie super zobaczysz, zresztą Ty wiesz 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga niektóe wychodzą taniej a niektóre nie.
Natomiast plusem jest że pasują do TT, więc np z tymi moimi zakrętkami można kombinować.
Nie było niestety na Wyki więc gdybyś była to zobacz czy ich nie ma. A jak nie to kupię te podróbki 🙂
Te duże są miękkie, dziwne ale fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ja dziś druga 🙂

Widzę że nasze dziewczynki się zamieniły, moją Amelia trochę zaczęła sypiać. Dziś gorzej ale dużo wczoraj w dzień spała bo ona w aucie usypia a jednak parę godzin nam zeszło. Najgorsze kroki.
Niemniej jednak spała dziś, raz się obudziła o 24 do jedzenie potem o 5.30 tyle że jeszcze dwa albo trzy razy na smoczek ale to wtedy tylko jej daje do buzi i śpi dalej. Tak że można by zaliczyć noc do udanych 🙂

Dziś od rana troszkę marudna ale zaraz zje to jej przejdzie ( mam nadzieje )

Aniu czekamy na fotki dzieciaków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po pierwszej nocy w domku, pobudka tylko na jedno karmienie za to..... dwu godzinne. 🤪 🤪 🤪 Mały głodomorek
Ogólnie czujemy się dobrze, tylko mamy mały problem z dużym tematem.... KUPA.
Piotruś zachwycony, najchętniej cały czas by go trzymał na rękach. A zdjęcia wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam prośbę co myślicie o takim wózku
http://www.allegro.pl/item993231802_spacerowka_infinity_4_nowosc_od_supersprzedawcy.html
Chciałabym kupić ale się waham. Proszę o opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...