Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczynki potrzebuje rady: mianowicie kierownik moj po tym jak Mu powiedzialam ze jestem w ciazy postanowil sobie wyrzucic mnie na l4... powiedzial ze bede miala przedluzona umowe na dwa lata i tak dalej i ze o nic nie musze sie martwic ale On nie chce brac na sebie odpowiedzialnosci jakby cos mi sie stalo i ze to ciezka praca jest... tlumaczylam Mu ze nie chce isc na l4 jeszcze bo nie mam skladek odprowadzanych do zusu 3 miesiace ale On sie upiera ze wszystko bede miec platne i ze nie zostane bez pieniuedzy... ze normalnie bede miala platne l4... i teraz to juz calkiem zglupialam... nie wiem czy mam isc czy zostac na wlasna odpowiedzialnosc jeszcze miesiac bo co zrobie jak teraz pojde na l4 a za miesiac sie okaze z mi zus kasy nie wyplaci? wtedy bedzie troche za pozno zeby wrocic do pracy... co sadzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Florcia widzisz ja też z panią z ZUS wszystko załatwiam hihihi.

Ani dzięki za ostrzeżenie.

Daguś , ależ Ty masz poczucie humoru, słoneczny dzień hihiihih.
Daga o wózek pytam bo chce kupić drugi, jak jadę do miasta na zakupy czy np do Ciebie to sama wiesz jak się targam z tym ciężkim, a tak miałabym coś lżejszego.
Ta zagma którą mam posłuży mi właśnie w terenach tutaj

Moja glizda też troszkę marudna, teraz usnęła 🙂
na 15 minut pewnie hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Udało mi się godzinkę zdrzemnąć i czuję się o niebo lepiej 🙂 Paulinka zjadła i coś ze spaniem kombinuje ale już ja jej na to nie pozwolę. Ja nie śpię z nią w nocy to ona ze mną w dzień 😉 😉 😉

Aguś, dlaczego nazwałaś swoje dziecką glizdą?

Daga, u mnie też słonecznie za oknem 🙂

Ani, gdzie usłyszałaś o tych telefonach? to już według mnie lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po decyzji z Wawelem powiedziałam do Andrzeja żebyśmy się z tego kraju wyprowadzili hihihiih.
A w niedzielę po prostu siedzimy w domu bo co zrobić. Tyle że miasto już pewnie od piątku będzie sparaliżowane.
Ale normalnie jaka to jest hipokryzja, od wczoraj na Balickiej trwa remont całej drogi hiihhi.
Bo co sobie Obama pomyśli o nas jak po dziurach pojedzie hihihiih.
Przyjemniej tyle na tym skorzystamy. Żenada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez uciekam do domu bo nie mam zamiaru siedzieć w takim zahukanym miejscu jak za króla Świeczka...
mam takie pytanie jakby się mi np coś stało to jak mam wezwać pomoc? dziewczyny jadą na weekend do domu a ja sama... nawet nie wiedziałabym w który autobus wsiąść albo jak wezwać pomoc 😞 katastrofa a ile jest takich ludzi że maja tylko komórki? i jak wezwać pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...