Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

A ja tez chce oklaska bo nie śpię 🙂

Daguś moja je tak jak Paulinka ok 130 ml x 6 z wyjątkiem oczywiście wczorajszego wieczora.
Ale wiecie co spała, obudziła się o 1 potem o 4 bo była kupa, nawet nie piła a potem o 6 i teraz też śpi, tak że było spoko. Kupiłam jej bobotic oraz takie urządzenie do kolek, jak cewnik, nie dość że pruki szło jak tralala to jeszcze kupa poszła więc chyba pomogło.
Widzę że Kacprowi w końcu udało się włożyć te rączki hiihih

Krysia wczoraj wspominałyśmy jaka Rozalka była malutka jak spotkałyśmy się pierwszy raz 🙂
a teraz?? zaraz będzie miała roczek, masakra.
Widzę że Rozalka rozpieszcza pana szczurka 🙂

Idę bo mój maluch wstał jednak 🙂

A wczoraj uuciekłam, podwinęłam ogon i uciekłam hihihiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga msz ode mnie oklaska aco 😜
To widze ze Amelka coraz lepiej spi 🙂Bardzo sie ciesze bo jak dzieciak wyspany to i mama zadowolona 🙂 🙂

My na szczescie nie mamy juz kolek 🙂 mala teraz zasnela a ja zbieram powoli majland 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas też dobra noc, karmienie o 24 i potem o 5 i do 8 spałyśmy grzecznie. Teraz ostra dyskusja z mamą 🙂

Aga, Ty zawsze uciekasz więc wcale mnie to nie zdziwiło 😁

Daguś, Tobie przede wszystkim życzę miłego dnia 🙂 żeby Ci szybciutko zleciało.

Krysia, masz bardzo dobre dziecko 🙂 dzieli się z Panem Szczurkiem.

Karinka, udanego wyjazdu do Siostry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał(a):
A ja tez chce oklaska bo nie śpię 🙂

A wczoraj uuciekłam, podwinęłam ogon i uciekłam hihihiih


normalnie jak pan Szczurek!! nie ładnie bardzo - a pan Szczurek to przynajmniej ma przed kim uciekać 🙂
niech Ci będzie że nie śpisz :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 nie no teraz to już nie moge dać bo jeszcze 89 minut musi minąć
heh Wasze dzieciaczki tez szybciutko urosną - zobaczycie!! oj nie będzie tak dobrze hihihi - kurde jak sie poznałyśmy to Rozalka miała 3 czy 4 miesiące chyba - tak? no coś takiego ale zleciało....
a teraz sama już chce sie ubierać w swoje bluzeczki i moją spódnice hihihi - wszystko zakłada sobie na głowe/przez głowe 🙂
Asieńko - najmniejszy rozmiar to 0-3 miesiące jest jeszcze 0-6 miesięcy - ale tego nie poleacam bo ja miałam kilka takich par i wyobraźcie sobie że prawie wcale ich nie ubrałam Mlodej!! bo ciągle były za duże za duże za duże aż w końcu wyciągnęła i były za małe...wrrrrrrrr i też patrz żeby się wygodnie zakładało - to bardzo ważne - moje ulubione to były takie z paseczkiem pantofelki zupełnie z materiału zrobione ale były superanckie i praktycznie tylko w nich Rozalia chodziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tu m te moje ulubione buciki - nie wiem czy podobnyh nie widziałam w Cerrafurze a może w realu - za 14,90zł tylko patrz żeby nie były za twarde i za wysokie - miałyśmy wysokie trampki eh - dałyśmy w końcu koleżance na dobrą wróżbę - nie dość że zakładało się je długo to jeszcze po chwili ich już na stopkach nie było 🤢
[IMG]http://i42.tinypic.com/2d2ac6c.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki,
ja normalnie padłam wczoraj jak mucha i ocknęłam się dzisiaj po 8 cud nad Wisłą 😜
wykończyłyście mnie 😁 😁

Daga najlepszego dla Krzysia 🙂 😘

dobrze że naprawił spłuczkę bo już miałam wyrzuty sumienia....ale widzisz wpuść wieśniaka z brzuchem a popsuje wszystko na swojej drodze 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂 ja chyba juz standardowo po wizycie w szpitalu 😞 i znowu wszystko w porządku, mały sie rozwija, szyjka macicy zamknięta, nie widać odklejania łożyska ani nic takiego tylko nie wiadomo skąd się biorą te krwawienia 😞 juz trzy razy krwawilam odkąd jestem w ciąży i nie wiadomo dlaczego... usłyszałam tylko ze tak się zdarza 😠 dostałam skierowanie do szpitala ale w szpitalu nie zobaczyli nic wiec kazali mi lezeć w domu... i na tą diagnozę się wyczekałam 2.5h bo lekarz zajety był 😠 za to ja sie naogladalam bo przyszla na izbe kobieta w 12tc z takim krwotokiem ze od razu musieli robic zabieg 😞 więc moje samopoczucie dalekie jest od ideału dzisiaj 😞 a jak Wasze?? bo ja to zauważyłam, że się tylko żale tutaj zamiast jakimiś przyjemnymi zdarzeniami sie z Wami dzielic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
florcia nie panikuj skoro mówią, że jest dobrze to jest 🙂 głowa do góry 🙂 jeżeli nie uspokoiło Cię to co słyszałaś idź do jakiegoś lekarza, który ma dobrą opinie nawet na jedna wizytę po poradę 😉
wejdź sobie na znanylekarz.pl wpisz Kraków + ginekolog i powinien jakiś dobry wyskoczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...