Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Asia to dobrze, niech spi 🙂 🙂 i smacznie sni 🙂 Ja tez jej wspolczuje.... tak by chciala juz ja miec przy sobie... ja zreszta tez czekam jak na swoje 😁

Dobranoc i smacznych snow moje Wariatki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Cześć dziewczynki 🙂
jak po nocy??
u nas super 19 lulu jedzenie o 5.30 i śpi nadal 🙂

Dziewczynki czy Wy widzicie za oknem to co ja?? 🤪 🤪 🤪 🤪
PRZESTAŁO PADAĆ normalnie chyba śnię 🙂
przypomniało mi się że na wczoraj byłyśmy umówione na spacerek , rozważałyśmy spacer nad Wisłą 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Aga no ja tez mowilam Pawłowi ze mial byc wczoraj spacer brzuszkowy 😁 milo bylo Was zobaczyc 😁 😁

Na szczescie pogoda sie polepsza. U nas nocka teez super. Ciesze sie ze Amelia juz lepiej spi. I tym samym Wy sioe bardziej wysypiacie 🙂 Asiu a jak Paulinka spala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,
u nas nocka też super 🙂 Paulinka usnęła o 19:45 co jej się bardzo dawno już nie zdażało i obudziła się o 2:30 i 6:30 na jedzenie i potem zaczęła z mamą rozmawiać i po dwóch godzinkach padła 🙂 a teraz już też ostro nawija 🙂

Spacerek faktycznie był udany, musimy go powtórzyć 🙂

U mnie dalej pada co prawda mniej niż wczoraj ale pada 😞

My dziś kończymy dwa miesiące 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie myslalam o tym imieniu dla dziecka... podobalo mi sie Ida, Blanka, Antosia. Ale Pawel wybrał Paulina 🙂 Oznacza "należąca do Pawła" wiec cos wtym jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Blanka podoba 🙂
Antosia też, my mieliśmy mieć chłopca Antoś 🙂 więc dziewczynka tez ślicznie.
U nas decyzje o imieniu podjął Adrian 🙂
Co do obrażalskich, Krysia chyba też się obraziła, napisałam do niej eska ale nie odpisała.
No chyba że jak Ela czyta nas tylko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Ani wszystko w porządku, dzwoniła do mnie rano.
Martwiłam się bo przerwało wały w Tarnobrzegu a Ania stamtąd pochodzi, ale jest ok 🙂
Nie ma tak często dostępu do kompa bo Krzysztof gra turnieje 🙂, muszą kupić drugi komputer hihihi.
U Dagi jest mama więc może po prostu nie ma czasu, na gg tez nie odpisuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Blanka mi sie podoba
a co to za pomysł ze sie na Was obraziłam - bo niby o co? - cholercia nie mam gdzie łap wsadzić w chwilach gdy Rozalka nie łapie za myszkę mam idealne 5 minut na grzebnięcie w projektach no i nawet nie wchodze bo i tak czytać za bardzo czasu nie mam 😞 takie uroki, ale sie zmuszam bo będzie gorzej 😉
no a eska przeczytałam przed chwilką bo telefon rzucony gdzieś był bo to najfajniejsza grająca zabawka Rozalki
poza tym w poniedzialek ogladalismy mieszkanie i o ile inni chętni sie nie okaza fajniejsi od nas to tam zamieszkamy 🙂 bardzo blisko terazniejszej lokalizacji - po drugiej stronie drogi a przed blokiem jest wielki plac zabaw 🙂 to moze kiedys nas odwiedzicie - obrazalskie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja pisałam dziś z Dagą 🙂 - bała sie o Krzyska bo na Śląsku wczoraj został i nie wiedziała jak wróci
Aga - fanie że Amelka ładniej śpi - ja zauwazyłam że Rozalka to dłużej zasypia ostatnio niś dzieciaki w superniani 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia dobrze ze jesteś. No to kiedy byłaby przeprowadzka??
Myślę że jak pogoda się wyklaruje to chętnie się wybierzemy obejrzeć nowe lokum.

No to już wszystkie jesteśmy 🙂 całe i zdrowe 🙂
A Rozalka zdrowa??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dopiero 1 lipca przeprowadzka, a Rozalek hmmm - ciezka sprawa - jak dla mnie zdrowa jest - tyle ze miala katar długo trwajacy - normalnie ponad 2 tygodnie! i nie przechodzil byłysmy u lekarki bo tak ogolnie to była w pełni sil - i lekarka powiediala ze mozliwe ze to katarek alergiczny - no i dała zarowno proszki na katar jak i zirtec i katarek przeszedł (chyba)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...