Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Już jest ok, nie ma co się martwić! ale dziękuję za troskę 🙂 zdenerwowała mnie wiadomość ale już jest ok 🙂
właśnie wróciłam od fryzjera i kosmetyczki i czuję się o niebo lepiej 🙂 Paulinka wykąpana, nakarmiona i uśpiona przez Tatę więc mamy wieczór dla siebie 🙂

a gdzie Daga?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Hej 🙂
A u nas dziś sukces w nocy 🙂Niki przespała ciągiem 6 godzin 🤪 zasnęła o 22 a obudziła się o 4 🙂 zjadła i spała do 7 🙂byle by tak dalej 🙂
O 14 idziemy sie szczepić,az jestem ciekawa ile mój tłuścioszek waży i ile ma nadwagi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki u nas nocka dobra aczkolwiek dziecko się zepsuło i budzi się o 3 na jedzenie, na szczęście potem dopiero o 9 🙂
Do mnie przyszła niania ja jadę zaraz do pracy 🙂
Miłego dnia wszystkim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam ze szczepienia,Nikola waży 8900 🤪 a powinna 6700,więc ponad 2 kg nadwagi 🤪 klata 47cm,a główka 43cm 🙂 no i mam z głowy nastepne szczepienie po pierwszych urodzinkach 🙂 lekarka kazała mi dawać jej codziennie kropelkę witaminy D bo bardzo jej się główka poci przy jedzeniu i stópki jeszcze tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia zwiększyłam jej jak mówiłaś ostatnio ale dalej się pocą jej stopy i rączki więc wróciłam z powrotem do 2 kropelek.
Idę w piątek na szczepienie to się dopytam.
My dziś kupiliśmy butelkę Awent i powiem szczerze ze bardzo ładnie zjadła, kupiła trój przepływowy smoczek i super.
Natomiast już coraz gorzej mamy z zębami, dziąsła nie są rozpulchnione ale ona aż dostaje drgawek by coś ugryźć, butelkę chce włożyć sobie całą muszę jej przytrzymywać bo się udławi.
Posmarowałam jej na noc teraz dentinoxem, zobaczymy czy pomoże.

Daga a gdzie się zagubiliście>> Czyżby kolejna mamuśka subtelnie usuwała się z forum?? mam nadzieję że nie 🙂
Cieszę się że macie krzesełko do karmienia, daj link bo też szukamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga juz mialam do Ciebie pisac co sie dzieje 🙂 Mam nadzije ze nas nie zostawiasz!!

Kacper ma super wyglada. A co do wit D to my dostajemy 1 krople ale musze sie zapytac doktor o to. Daga czy krzesełko ma 3 pozycje siedzenia? My tez po chrzcie kupujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
u nas nocka średnia, Amelia od paru dni budzi się ok 3 do jedzenia 🙂
Karina my też to samo kupujemy hahaha, już sobie upatrzyłam to szaro- różowe 🙂

My wczoraj policzyliśmy gości na chrzest i okazało się że nie 32 a 41 osób będziemy mieli,ech...
Znalazłam zaproszenia, poradźcie które
http://www.allegro.pl/item1070890077_zaproszenia_na_chrzest_recznie_robione.html
albo te
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1048832690

Daga Kacper faktycznie jak król 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...