Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Mi sie to Arti podoba bo ma duza tacke 🙂 widzialam na starowislnej fajne jest i stosunkowo nie drogie 🙂 i ma 3 pozycje siedzenia wiec dla takiego dzidziaka w sam raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po zupce, właśnie mój disco robaczek wstał, zaraz zjemy jabłuszko z banankiem i zmykamy do miasta.
Jedziemy do kwiaciarni zamówić bukiet, potem chyba do tesco, chcemy kupić robaczkowi gąbkę do kąpieli, będzie się kąpać w wannie dużej tak aby się przyzwyczajała bo niedługo pójdziemy na basen 😁 😁 😁 😁
Mama już niedługo w stroju będzie choć trochę podobna do człowieka więc...jupi 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina oby wszyscy tak często zaglądali jak ja hahahaha
My już po zakupach, kupiliśmy Amelii gąbkę do kąpieli, zatem dziś kąpiel w wannie a za parę tygodni basen 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja teraz dopiero znalazłam chwilkę bo dziś Artur w domu,więc do południa zakupy,a popołudniu umówiłam się z koleżankami na spacerek i tak jakoś zleciało,a zawsze jak Artur jest w domu to poznacie po tym,że nie piszę nic bo wtedy wogóle nie włączam kompa 😜
No i też mam juz dość dzisiejszego dnia padam na ryjek 😉 Nikola marudna tez wszystko pcha do buzi i slini się niesamowicie,ale ząbka nie widać i nie zapowiada się nawet żeby się pokazał w najbliższym czasie.
Narazie póki co przechodzę codzienny koszmar usypiania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina cieszę się że Daga pomogła 🙂
Gosia zapamiętamy na pewno 🙂
Ania ja idę kupię zaraz i zadzwonię do Asi bo jej nie ma 🙂

Dziewczyny manicure i pedicure za 85 zeta z ciepłą parafiną, idziecie??
Ania kiedyś na forum tu pisała o tym a jak byłyśmy na spotkaniu to rozmawiałyśmy, mamy takei promocje czasem za nawet więcej jak 50 % tak jak ta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...