Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No ja jestem, Amelia poszła z nianią na spacerek to mam 1,5 godzinki dla siebie , tak więc zmykam do sprzątania.
A przed chwilą zadzwonili do mnie ze szpitala, zwolnił się termin na rezonans magnetyczny, bardzo się cieszę ale i martwię bo nie wiem co wyjdzie a na operację chciałam iść dopiero w listopadzie. 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Aga nie martw sie 🙂
Aga ja moge zostac niania Twojej corki 😁 😁 heh ile placisz niani?

Tak serio to w przyszla sobote konczy mi sie macierzynski... i co dalej? Przeciez potrzebujemy kasy 😞 a ja do starej pracy nie wroce.... kurcze az nie chce o tym myslec 😞 przeciez musze cos znalezc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś będzie dobrze nie martw się 🙂
A mi sie macierzyński już skończył tylko,że ja jestem w urzędzie pracy jako bezrobotna bo jak zaszłam w ciążę to pracowałam bez umowy no i potem chciałam mieć ubezpieczenie no i lata pracy i w maju byłam tam to wogóle ofert nie ma same dziadostwo.A tak naprawde to też by mi sie przydało coś znaleźć tylko na pół etatu bo ja karmie Nikole.
Aha Aguś gratuluję zdolnego syna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi ok 50 sztuk starcza na ok 10dni czasem dłużej czasem krócej no same wiecie,a ja używam pieluszek z rossmanna jak dla mnie są bardzo dobre,Dada tez czasem miałam ale według mnie są gorsze,hugissy są całkiem do bani bo nam przepuszczały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z rossmana wychodziły po po chyba 51 groszy za sztukę, w promocji pampersa kupujemy po 51 gorszy a trafiliśmy promocje po 49 gorszy. Tak że nie do końca tanio Dada wychodzą po 39 groszy :) a są naprawdę ok, a w sumie chodzi o to by nie uczulały i nie przemakały . Mnie jest obojętne w co Amelia robi kupę i tak idzie do kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie są huggies ale dada są twardsze niż pampers, słuchaj mogę Ci dać jednego jak chcesz. Są ciut większe od pampersa więc mogą być na dłużej a wiadomo im większe tym mniej w paczce to trzeba jak najdłużej używać mniejszych. Ja powiem tak, moja bez problemu nosi i takie i takie, zamiennie używam i nie ma problemu.
Jak kupowaliśmy uznaliśmy że nawet gdybym miała wyrzucić to kosztują na tyle mało że mogę zaryzykować.
Po z atym jak jest ciężka sytuacja finansowa to nie am się nad czym zastanawiać. Nie kupujesz gorszego jedzenia tylko pieluchę do której idzie kupa i kosz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga ja nigdy nie kąpałam w oilatum tylko wtedy jak się coś działo ze skórą tzn jak była przesuszona.
Ja zmieniam dopiero ok 9 rano jak wstaje, bo o 6 zjada i śpi dalej a nie chce jej rozbudzać. Nie przemókł nam do tej pory więc luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina89 napisał(a):
Sylus czesto Was czytam ale nie wiem czemu nie zagladam 🙂 Wy jestescie zżyte od poczatku i jakos inaczej... 🙂
z początku to zostały może z 2mamuski, każda dochodziła w swoim czasie na forum, a Ty byłas jedna z pierwszych 😜 odezwij sie do dziewczyn napewno Cie pamietaja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Mis jest dzis niedobry dla mamy 🙂

Wczoraj zasnela mi o 19 na rekach przed kapaniem byla taka padnieta 😞 ale po kapaniu oczywiscie zebralo sie jej na rozmowy i zasnela o 20:30 😜

O 6 zjadla zasnela na pol godz i juz nie spi.....

Ja uzywam pampersow. Idzie mi ok 7 szttuk dziennie. Moja siostra raz miala pieluchy tesco i NICZYM sie moim zdaniem nie roznia od pamersa. Sa miekkie i fajnie chłoną 🙂

Daga my nastepna paczkekupujemy chyba 4 🙂 Ale te 4 sa rozne wagowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...