Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Karina89 napisał(a):
Aga właśnie czytałam Lutowki 🙂 Widze ze nie tylko u nas sa Aferki 😁


Karina o tym mówię.

Nie obchodzi mnie co czytacie tylko to że jak się doczytacie to zaraz jest tutaj wywoływana sztuczna afera.
Karina napisze jak wyżej a zaraz wszystkie pójdą czytać no bo ciekawość i tak się zaczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym nie ma slowa ze Ty robisz afery! Ja tu zadnej afery nie zaczełam tylko Ty sie czepiasz wiec wrzuc na luz. A jak masz zły dzień bo miałaś pogrzeb to się nie wyżywaj na mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że cisza, albo weekendowa albo się poobrażały 🙂

Ja się zbieram na ten rezonans, o matko laska mnie pocieszyła że może być poślizg nawet 2 godziny a mam na 21 😮 😮 😮 boję się myśleć o której wrócę do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o już jestem 🙂
No właśnie nic nie napisałaś hihihi, przeczytaj całą rozmowę będziesz wiedzieć o co chodzi 🙂
Ale w skrócie, chodziło mi o to czy dziewczyny wiedzą tylko co ja i gdzie napisze czy wszystkie dziewczyny, no i nie myliłam się że tylko co ja i gdzie 🙂
Tak że nic złego nie napisałaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w ten weekendowy deszczowy poranek 🙂
Ja się na nikogo o nic nie gniewam, nie obraziłam się bo chyba nie ma powodu i uważam że chyba nie ma o co 🙂 Czasem taka wymiana zdań nikomu nie zaszkodzi. Każda z nas jest inna więc takie sytuacje czasem będą miały miejsce 🙂 co nie zmienia faktu że obrażać się nie ma o co 🙂 🙂 🙂

Aga i jak po tym rezonansie?

Miłego weekendu dla Wszystkich 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
Aga właśnie nie czytałam od początku bo mi się net wiesza w domu...
u mnie też pogoda taka se a mamy dzisiaj imieniny moich teściów w formie grilla, jakoś mi się to nie widzi ale zobaczymy może będzie miło 🤔

Asiu jak tam sądecka wieś? zmieniła się coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w końcu, od 3 dni nie mogłam nic napisać 😞

mogę zrobić aferę... no proszę proszę......
Jeśli o mnie chodzi to też faktycznie dziwne, ja czytam tylko kraków i majówki - a inne fora jakoś mnie nie interesują, nie piszę z nimi to po co czytać? I same powiedzcie nie wygląda to dziwnie jeśli w ciągu 2 lub 3 dni, na Krakowie pisałyście trzy razy że Aga tam napisała to i to, a u nas nie. To przecież jej sprawa czy chce nam coś powiedzieć, czy nie. Dla Was nie ma o co robić afery i dla mnie też nie, ale Agnieszce może to przeszkadzać, bo faktycznie nie przypominam sobie by ktoś wyciągał co ja lub np Dagmara napisałyśmy na innych forach.

Agnieszka strzeż się- jesteś śledzona 😁 😁 😁 😁

a my byliśmy u lekarza, i mamy już 5,5 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Chciałam napisać do dziewczyn które odeszły, nie wiem czy to przeczytacie czy nie.
Szkoda że nie potrafiłyście odejść z klasą z tego forum, pożegnać się i podziękować. Myślałam że to co tutaj razem przeżyłyśmy coś dla Was znaczyło ale widać że nie....przykro 😞

Ja Wam w każdym razie dziekuję za wszystko i niech Wasze maleństwa rosną zdrowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Witam dziewczyny !

Ja jestem mamą ze stycznia 2010. Pozwoliłam sobie wejść na Wasz wątek ponieważ mam do sprzedania w idealnym stanie gondolę Navetta XL do wózków Peg Perego - może akurat ktoraś z Was potrzebuje 🙂
Wstawiam linka do strony allegro:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1214612025

mam też do sprzedania NOWIUSIEŃKIE bodziaki Carters-a sprowadzone z USA. Cena 1szt = 13,99 (przy wiekszych ilościach możemy rozmawiac o małym rabacie 😉 ). Jakość nieporownywalna z polskimi wyrobami. Kolorki trwałe, po praniu bodziak sie nie rozciaga.
Wklejam przykładowe wzory dla chłopców i dziewczynek. Rozmiary 3m,6m,9m,12m.

CHŁOPCY :






DZIEWCZYNKI:




Jakby któraś z Was była zainteresowana to proszę o kontakt :
[email protected]
Możliwy odbiór osobisty w Krakowie 🙂Pozdrawiam was serdecznie i życzę spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamy z Krakowa :-)
Ponownie kłania się sklep "moda na czasie" ul.Szlak 11

W związku z tym że pogoda nas nie rozpieszcza zaopatrzyliśmy nasz sklepik w urocze Jesienne Płaszczyki dla dziewczynek w bardzo dobrej cenie 45 zł.

Śliczny jesienny płaszczyk.Zapinany na duze ozdobne guziki, od wewnątrz na podszewce.Odpinany kaptur, rękawy oraz kołnierz wykończone miękkim misiem-futerkiem. W tali delkatnie plisowany, ozdobne patki.Góra płaszczyka ozdobiona haftowaną aplikacją kwiatów.Z tyłu płaszczyka po środku na wysokosci pasa ozodbna kokarda.Po bokach dwie wpuszczane kieszonki.Materiał wierzchni przypominający flausz.

Dostępne w kolorach i rozmiarach:

-ciemny róz, jasny róż , czerwony

-104/110, 116/122, 128/134, 140/146

Skład materiałowy:65%bawełna, 35%polyester

[url=[URL=http://img829.imageshack.us/i/111111111111111111w.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1921/111111111111111111w.jpg[/IMG][/URL]]Krakow ul.SZLAK 11[/url]

Serdecznie Pozdrawiamy i Zapraszamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...