Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

No tez tak slyszalam dlatego tez sie tak ucieszylam 🙂 no i podobno w drugim trymestrze ustepuja te gorsze dolegliwosci, wiesz o czym mowie 🙂 ja na szczescie ciaze porzechodze spiewajaco:P
musze pomalowac paznokcie a tak mi sie nie chce ze szok..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maluj 🙂 Ja właśnie zapuszczam na ślub 🙂 choć miałam już długie, wczoraj mi się jeden złamał..... 😞

Ja powiem CI,że od początku ciąży tylko przez ponad tydzień z 7 na 8 miałam bardzo silne mdłości a do teraz ich nie mam, trochę mnie to martwi bo dziewczyny na poście - kwietnióweczki, ciągle piszą o spędzaniu czasu nad muszlą, a to ponoć dobry objaw. Trochę mnie to martwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda z nas inaczej przechodzi ciaze wiec sie nie sugeruj tym ze to dobry objaw i sie czasem nie martw bo po co 🙂 ja slyszalam ze wymioty i mdlosci wroza chlopaczka ale moja znajoma caly dzien w kiblu siedziala i ma corcie 😁
masz juz sukienke??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesia napisał:
heja a wlaśnie ze nie prawda ja w ciązy nie miałam zadnych dolegliwosci oprucz braku okresu i ciągłego parcia na pecherz 🙂:P
Karina89[color=#800080][/color] a co z twoją NK?


Wkleilam tam linka 🙂 na drugiej albo 3 str bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesia wklej jak dasz rade jakies zdjecie do galerii brzuszka zeby Ania zobaczyla 🙂 Ile on juz ma?? jest slodziutki, jak cos to go zaklepuje dla mojej corci 😁 😁

Ja tez mialam skromna 🙂 a Ty masz tylko cywilny czy tez koscielny??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesia wszystko mozliwe:P

Amii My mielismy tylko cywilny bo po pierwsze nie bylo czasu na kocielny i pieniedzy a po drugie nie chcialam tak na szybkosci bo ja mam swoja koncepcje na koscielny i nie chcialam tak na szybkosci. Kiedys moze za pare lat wezmiemy koscielny iu corcia nam obraczki poniesie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina - No fakt, koszty na wesele i ślub są masakrycznie duże... dopiero teraz się przekonałam.. Wszystko tak poszło w górę, nie mówiąc o kosztach za osobę na weselu. My mamy tak na sto osób, miało być więcej ale już poodpadali. Moja siostra 3 lata temu płaciła o wiele mniej.

Sama nie wiem, czy powinnam tańczyć na weselu itp..

ciesia
- jak to jest? jest stresik? Ty pewnie miałaś ślub w tym kościółku na Starym B. na przeciwko Edenu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...