Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

nie ma zdjecia 😞
Ania my z mezem oboje zarabiamy i i tak nam nie starcza kasy, a gdybysmy mieli za slub jeszcze placic albo dolozyc z wlasnej kiezeni to dziecko pod mostem by spalo... te wszystkie rzeczy dla dziecka pochlaniaja tyle kasy ze szok, a na razie mamy tylko ciuszki i to nie wszystkie.... dramat!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże dziewczyny troche mnie to przeraza.... Ja wozek tez mam uzywany od znajomej za male pieniadze 🙂 Amii tak gadu gadu o ciuchach a spodnie ciazowe i tak bedziesz musiala kupic.... ja kupilam niedawno... Najtansze jakie znalazlam ktore mi pasuja 155 zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciesia - masz racje widzę to po siostrze, która nie mogła karmić zbyt długo i teraz mały dzidziuś potrzebuje mleka ze sklepu, w dodatku ma taki apetyt.... i te deserki soczki itp..

Ale w sumie teraz idzie dużo na lekarza (prywatny), badania, witaminy... jest tego sporo, a ja w dodatku studiuje i też za to płacę. Nie ma lekko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karina - tak ciuchy ciążowe są strasznie drogie, jeansy to tak jak mówisz od 150 zł... Może któreś po siostrze będą dobre, ale ona jest znacznie niższa ode mnie.. a moje aktualne spodnie są już na mnie za ciasne w pasie i siedzę z rozpiętym guzikiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff myślałam,że tylko ja będę mieszkać z rodzicami 🙂

A wy Karina w mieszkaniu, bo my niestety tak,ale faktycznie to duża pomoc. Oczywiście nie da się tak żyć na zawsze 🙂

ciesia
- wiem gdzie to stoisko na tandecie, ostatnio jak byłam po sukienkę na wesele kuzynki, to właśnie tam przypadkowo trafiłam. Ale spodnie też ma za ponad 100/150zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii napisał:
karina - ja też mam ciężkiego Ojca :P Nie przejmuj się, a dogadujesz się z teściową ? hehehe



tatusiowie swoich ukochanych córeczek 🙂 🙂 🙂 :laugh: :laugh: 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz jej co o tym myslisz, tak bedzie najprosciej 🙂 Skoro mieszka sie z tesciami trzeba sie troche podporzadkowac ale nie dajmy sobie wejsc na glowe....

Ciesia mam pytanko, bylas na zwolnieniu w ciazy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...