Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Krysia oglądasz takie bajki jak X-man?? hihihi.
Rozumie z synem ale Rozalce takie bajki... hihi.
Dzwonił do mnie kurier już jedzie z wózkiem 🙂 ależ sie nie mogę doczekać 🙂, będę sobie pusty rożek wozić w nim hihihi.
Na razie się zastanawiam gdzie go dam, bo u mnie nadal syf, panowie dzis kują okno, tzn wymieniają ale na większe więc stukot słucham od rana rewelacja blee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia jakie ty rzeczy oglądasz:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 😉 😉 😉
a ja muszę pilnować Bartka bo na każdym kroku co zobaczy na ziemi chce to zjeść 🤪 🤪 🤪 🤪 dosłownie mały odkurzacz 😉 😉 😉 ale nie żebym go głodziła 🙂
Aga fakt atmosfera w pracy to priorytet 🙂
i prosze cie tylko nie idz juz na spacer wózeczkiem 😉 😉 😉 😉 :P :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elka włożę kota do wózka i idę na wieś, zrobię szał hihihi
Daj Bartusiowi spokój, Adrian tylko głową na około głowy kręcił czy go ktoś nie widzi i wcinał wszystko z podłogi hihihi, a jak go widziałaś to pod paluszkiem chował, odwróciłaś głowę i cyk do dziubaska strasznie to było śmieszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kota gdzie tam:laugh: wsadz lepiej Lune:laugh: :laugh: :laugh: 😉 😉 😉 😉 bedzie miała frajde:laugh: :laugh: :laugh: wklej zdjęcie jak już będziesz miała złożony pojazd 🙂 no i oby spełniła twoje wymagania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, koniecznie daj znać jak wózeczek 🙂 jak mi się spodoba to też nad nim pomyślę 🙂 Hmmm...tylko kogo póki co będę w nim wozić :P

Mi jest strasznie po tej glukozie 😞 niedobrze jak nie wiem, jeszcze mnie głowa boli, okropny dzień 😞 i co 5 min biegam dziś do łazienki, ale to chyba nie po glukozie :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wózek jest boski, kolor jeszcze łądniejszy w rzeczywistości super, ale... dali mi nie takie koła jak chciałam natomiast jest to rzetelna firma i podeślą kuriera do mnie po same kółka i wymienią. Zdjęcie tak czy tak zrobię i wrzucę na forum ale jak wróci Andrzej pomoże mi go złożyć 🙂 do tego jest fotelik też super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia czarna wkładka jest wyjmowana jest do 10 kg [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/fotelik_2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajny 🙂 w rzeczywistości też myślę że lepiej wygląda 🙂
mi przyszedł nocniczek no i tron prawdziwy 🙂
Asiu - chciała byś już rodzić - ale nie nie ma tak łatwo hihi musisz jeszcze się zrobić taka kuleczka a potem taki balonik a potem będziesz czekała czekała a jak zaczniesz rodzić to będziesz chciał cofnąć czas hihi
kurde Aguś lipa jak Ty Lunę słodkiego psiaka po wiasce bez kółek będziesz wozić .... myślę że w tej sytuacji musisz ją włożyć do tego cudnego nosidełka, założyć jakiś piękny kapelusz i się przejść ze dwa razy 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już się nie mogę doczekać a teraz z wózkiem i z fotelikiem będzie jeszcze gorzej hihihi
Asiu gdybyś zaczęła rodzić dzwon przyjedziemy z ręcznikami hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałąm problem wózka i kółek
Wystawiłam wózek na ogród pod huśtawkę i wsadziłam do niej lune, nie ważne że nie da się jeździć ale za to jak się prezentuje hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...