Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Cześć dziewczynki 🙂
Daga olewaj teściową, moja też wybiera się do nas z pomocą po porodzie i też Andrzej musi jej jakoś delikatnie powiedzieć że poprosimy ja o pomoc jak coś, póki co spróbujemy sami 🙂
Asiu jak będziesz potrzebowała opieki na Paulinką to masz tu ciocie do dyspozycji 🙂
Krysia mam ogromną wyobraźnie i ciężko mi sobie wyobrazić Rozalkę z puszystą fryzurą hihihi.
a i byłam na zakupach generalnie się udały. Kupiłąm kołyskę zamiast za 300 zł to za 180 zł, nie będę teściowej obarczać, w zamian niech mi kupi leżaczek 🙂
Do kąpieli ja nie kupuje żadnych podkładek, najlepiej to chyba na ręce, tak myłam Adriana a potem kilkoro innych dzieci 🙂
Zaraz wrzucę fotki kołyski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja albo ten lezaczek do kapiei kupie albo tak jak mama mi radzila na pieluszce albo reczniczku.

Aga gratuluje udanych zakupow 🙂 🙂 ja dzis nie mam obiadu i jem kanapki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podkładałam pieluszke i wystarczyło, generalnie to chodzi o to żeby sie nie ślizgało dziecko.
A jeszcze co do pogody, u mnie nadal straszna mgła, byłam w mieście i wiem że od Asi przegnałyście ją do mnie :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać Karina mamy podobne gusty hihihi, tak ja mam ze skóry, ale już nie długo mam nadzieję będzie do wymiany. Skóra nie jest miła w dotyku
Ja się w tej kołysce od razu zakochałam i mi ją przecenili hihiih bo była ostatnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam koloru łososiowego z takiego nie wiem jak to sie nazywa ale chyba welurek 🙂 🙂


A kolyska naprawde rewelacja 🙂 Amelka w niej bedzie slicznie wygladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga kołyska super ale widze ze na NK teściowa juz coś skomentowała 🙂
ach te teściowe ja swojej juz nie mam bo zmarła rok przed naszym slubem 😞 😞 😞 😞
ale za to jest jej córka czyli siostra mojego Alka i gwarantuje wam ze swoją wscibskościa przechodzi wszystkie tesciowe.......:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś nadrabia za teściową hihih.
Moja skomentowała bo nie wiedziała że kupimy , ale zadzwoniłam do niej i powiedziałam że kupi na leżaczek i też się cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrabia i to za bardzo:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: zapytała bys sie kiedys kogoś "ile wziołes w tym miesiacu wypłaty bo nie wiem, odkąd nie mieszkasz z nami ile zarabiasz......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wszystko ja interesuje 🙂 najlepiej żeby miała kamerkę zamontowaną u nas i mogła wiedzieć wszystko na bieżąco 🙂 🙂 🙂 🙂 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu muszę z przykrością przyznać że szwagierką jesteś średnią.
Jak to możliwe że do tej pory nie pozwoliłaś założyć kamerki??!!!!! wstydź się dziewczyno :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.

Korzystam właśnie z przerwy między wykładami i nadrabiam zaległości na forum. Coś ostatnio nienajlepiej się czuję. We wtorek nie wysiedziałam na zajęciach i zadzwoniłam po Marcina, żeby po mnie przyjechał. Wczoraj wieczór sam się domyślił, że trzeba po mnie przyjechać bo się źle czuję. A dziś już muszę chyba sama sobie radzić. Do 19 muszę wytrzymać....

Boli mnie brzusio. Nie wiem, czy to skóra się tak rozciąga po bokach, czy Dzidzia się rozpycha za bardzo... Ogólnie to przydałoby mi się poleżeć... A jutro mnie czeka cały dzień na nogach. Dosłownie. Bo mam praktyki i będziemy jeździć z miejsca w miejsce 😞

Ach, ale ja narzekam... Zajadam się rodzynkami...

Śliczna ta kołyska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...