Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
syska napisał(a):
bisia88 🙂 mi też Ikea zawsze humor poprawia. Uwielbiam tam jeździć 😁
Ja do Katowic, a ty? Bo mało ich w Pl


Haha, a wiecie, tu Ikea to nowosc, taka sprzed 3 lat mniej wiecej. Ja lubie bardzo Ikee, ale jakiego hopla ludzie maja na punkcie tego sklepu tutaj, szok :-) A tez najblizsza od nas prawie 3 godz samochodem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ucze obu. Jak ja z nia jestem to tylko po polsku a to wiekszosc dnia :-) Tata probuje do niej po polsku, ale kiepsko mu wychodzi - no ale brawo za starania. No ale wiadomo, ze angielski dominuje....Czytam jej po polsku duzo. Ona malo mowi w sumie, miesza slowka ale rozumie bardzo dobrze- w obu jezykach :-) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki w mojej rodzince ten kalendarz sie sprawdzil w 99 %. Wiec chyba cos w tym jest 🙂
Maiha,akinimod jestesmy sąsiadkami ja jestem z Wodzislawia slaskiego 🙂 choc teraz mieszkam w Edynburgu i tez moge polecic z calego serca szpital w Orzepowicach-kolezanki tam rodzily i byly bardzo zadowolone 🙂 ja rodzilam w Wodzislawiu i tez dobrze wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie za niczym nie rozgladam... Jakis taki spokoj mam...z Ella to listy juz mialam porobione, wszystko zaczynalam planowac, hehe. Tak to wiekszosc rzeczy juz jest, jesli dziewczynka to nawet garderoba jest, a jak chlopiec, to na poczatek mam duzo zoltych i zielonych 😎 wiec beda pasowac 😜. A w ogole to taka bylam przeciwniczka rozowego i niebieskiego kiedys...a teraz mala 80 % w rozowym pomyka, hihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi wyszła dziewczynka - zobaczymy... Jak mówię o maleństwie to w rodzaju męskim, ale jak z mężem patrzymy na ubranka to ja tylko pod kątem dziewczynki - sukieneczki i wszystko co różowiutkie (chociaż do niedawna nie mogłam patrzeć na róż :P ). Może coś z tego będzie 😉 Moja mama i babcia też twierdzą, że jakoś tak czują, że będzie dziewczynka.

Tak tu czytam jakie macie problemy z mdłościami i wymiotami. Mnie na szczęście mdliło tylko w pierwszym miesiącu, a wymiotowałam do tej pory 2 dni i to chyba tylko dlatego, że miałam migrenę a niestety silne p/bólowe nie wchodzą w grę. Prześladuje mnie natomiast mania smaku truskawkowego i poziomkowego ;p Ciągle soki, kisiele, jogurty, czekolady, dżemy itp. w tych smakach 😉 I już się nie mogę doczekać świeżych truskaweczek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie poprzednio sie nie sprawdzilo miala byc dziewczynka a jest chlopak teraz ma byc znow dziewczynka sie dowiemy co bedzie imion dalej nie mamy...

aguska byc moze ale jak bedzie trzeba to napewno to zrobia nie martw sie na zapas 🙂

ja teraz patrze na one born every minute i mi sie przypomnialo jak ciezko sie rodzi heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do przeczuc to tez maialm w pierwszej ciaży przeczucie że będzie synek, byłam wręcz pewna że chłopak a jak na uSg lekarz powiedział że dziewczynka to nie mogłam uwierzyć

Akinimod ja bede miała za 10 dni 25 lat ;/ jakie szkoły kończyłas ?? gimnazjum i liceum? może znamy się z widzenia??bo podstawówka to chyba by był bardzo wilki zbieg okolicznosci zbey byla ta sama :P

Ja też nie mam szału zakupowego, bo wiekszosc wyprawki mam, wiaodmo po córci wszystko zostało jedynie ajk bedzie chłopak to dokupie tylko coś niebieskiego czy zielonego zbey miec choc iu satysfakcji zakupowej 🙂 no i spacerówke nową kupie bo przy córci zaszalałam i kupiłam taka ciemno-różowa:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...