Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Z tym goleniem to chyba beda niezle szopki - narazie na luzie daje rade, aczkolwiek brzucho troszke juz cisnie:/ Ja to sobie siadam pod prysznicem i gole nogale, bikini to na stojaco...nie wiem jak to bedzie potem :P Maz stwierdzil, ze sie boi golic..ech..bede dumac 🙂 A pazurow to juz sobie nie zrobie, bo jednak za dlugo zgiety brzuch - trudno..musze isc na pedicure:P

Spac sie nie chce, ale maz zaczaja sie wlasnie z zastrzykiem...od razu romansow sie odechciewa :P Jutro po ginie dam znac 🙂 pewnie tylko obada ogolnie..

A dzis dzien szalenstwa - dzidzi mi w brzuchu wariuje i fikolki skacze! A co do snow..to ja mam najrozniejsze, ale dziecko moje mi sie jeszcze nie snilo;/
Buziaki Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak kiedys juz mialam wam napisac, jak to moja cora pierwsze co mowi jak wstaje- Misia! Nora! ( koty pierwsze) mommy i daddy. Ubaw po pachy jak ona za tymi kotami. A one przed nia dalej zwiewaja. To tak a propos zwierzakow i malych dzieci. I nigdy jej do lozeczka na gorze nie wskoczyly, mala prosi co noc, zeby jej kotki do lozeczka wlozyc i ona je przytula ( na ta mini chwile zanim zwieja). I tak mi mowi Misia tu tu i Nora tu tu 😉 i pokazuje na miejsce w sowim wyrku. WIec to chyba nie ma zasady, szczegolnie jesli chodzi o koty. Bo jak widac moje same stronia od dziecka.
A o zumbie nie slyszalam ale to chyba cos fajnego 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba wiem co mi zaszkodzilo....salami sie wczoraj wieczorem objadlam, a teraz poczytalam na necie, ze raczej niewskazane jest. Pierwsze slysze...o serach plesniowych, wedzonym lososiu itd. to slyszalam, ale, ze salami nie mozna?! A ja tak salami lubie 😞 No ale po dzisiejszych przejsciach to chyba naprawde sobie odpuszcze na jakis czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dziewczynki z Was nocne marki, mnie wieczorem powala momentalnie do snu, a budzę się wcześnie rano.
Co do snów, mi zawsze śni się wszystko na opak. Śniło mi się, że urodziłam bliźniaczki, to w realu mam synka.
Dziś zorientowałam się co pierwsze kupiłam dla dziecka, nie ubranko, nie kocyk, nie wanienkę, a co? Zabawkę 🙂 małe grające kolorowe pianinko. Nie, nie to nie sugestia dla niego, by został ...wielkim muzykiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 piszecie jak szalone 🙂 30 stron nadrobiłam ale zapomniałam co miałam napisac

Magda super że po wizycie i\u gin wszystko dobrze 🙂 mówisz "mała" kopie czy to przeczucie że będzie dziewczynka druga 🙂

Dodi pewnie się cieszy mężem ale rozumiemy 🙂 fajnie tak się witać po takiej rozłące 🙂
czekamy na zdjecie rzęs 🙂

Sosna ostatni posiłek na 2 godziny przed snem sie zjada ale ja tez czasem tezasade łamie i podjadam cos przed snem 😜 ale potem są konsekwenscje 🥴

Co do tycia to każda tyke w swoim tempie ja jeszcze nic nie przytyłam 🥴 dopiero co dobiłam do wagi sprzed ciąży, ale pewnie nadrobie w najblizszych miesiacach, przy córci przytyłam prawie 18 kg;/ oby teraz było max 12 bo potem bedzie ciezko zgubic:P a ja chudzinką nie jestem 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to nasze dzieciaczki wszytskie uparciuchy bo moje dziecko tez kopie jak szalone a jak przyloze reke ja albo mąż to cisza 🙂

Wiecie co ja czuje się jak wyrodna matka 😞 bo nie umiem przywyknąć do myśli że będzie syn, ciesze sie ze zdrowo sie rozwija ale liczyłam na drugą dziewczynkę i jakoś nie umiem tak cieszyc sie jak maz sie cieszy na syna, mam wyrzuty sumienia jak moge tak w ogóle myśleć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha, spokojnie to normalne ( choć tylko Wam się przyznaje do tego) ale czasem też mam takie myśli. Jak wie się, że dziewczynka się ma urodzić to snuje się marzenia o sukienkach, kokardeczkach, wspólnych pogadauchach jak będzie starsza. A synek? To dla nas wielka niewiadoma, ja z doświadczenia po moich braciach wiem, że mało jest ich w domu, że mniej są otwarci by mówić o swoim życiu matkom.
Do jakiegoś czasu będą naszymi skarbami, a potem będziemy musiały się odsunąć, bo gadanie z matką "to lipa".
Dzięki, że to napisałaś, myślałam, że tylko ja taka głupia matka 🙂 ja nie mówi, że nie chcę. Tylko się boje, że chłopiec będzie zawsze mniej mój niż jakby była córeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Witam was w ten piekny sloneczny dzionek 🙂 U nas tez wkoncu slonko zaswiecilo i cieplutko suuuuper az chce sie zyc,
Maiha nie martw sie ja tez tak mam tzn jeszcze niewiem co bedzie ale wszyscy oczekuja chlopczyka bo corcia juz jest, a ja tak sobie mysle ze chyba jednak bardziej wolalabym dziewczynke 😉
To chyba jest spowodowane tym ze niewiemy jakto bedzie z chlopczykiem, ale trzeba sie cieszyc co bedzie i tak jak zobaczymy ta sliczna buzke to nic innego sie nie bedzie liczylo juz 🙂
Oby tylko zdrowy dzidzius sie urodzil czego zycze wam wszystkim i sobie samej 🙂
Ja mykam do dentysty brrrrrr a pozniej do pracy.
Milego wiosennego dnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuśki 🙂
U nas też dziś ładnie, słonecznie, wiosennie. Popołudniu muszę mężulka na spacer wyciągnąć koniecznie.
Maiha ja się do zasady jedzenia 2 godziny przed snem teraz też nie stosuję. W ciąży lepiej przejeść coś lekkiego jak się czuje głód niż się głodzić.
Dziewczyny nie przejmujcie się, chyba większości z nas się marzą sukienusie, warkoczyki itp. itd. A chłopiec to się kojarzy z rozbitymi kolanami i guzami na głowie, no i nie ma tej babskiej komitywy. Ale wcale nie musi tak być. Dla mojego kuzyna zawsze mama była najważniejsza, z nią ma chyba lepszy kontakt (w sensie więcej jej powie) niż z ojcem. I nie zapominajcie, że to właśnie chłopcy są maminsynkami więc możecie się z nimi jeszcze lepiej dogadać niż z córeczkami 😉 Nie ma reguł. To chyba zależy od wychowania i poświęconego czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[IMG]http://i44.tinypic.com/20ijins.jpg[/IMG]

hej hej Mamusie 🙂

Wrzucam fotkę na razie brzuszka, trochę widać efekt rzęs, w kieckę ubiorę się później 🙂
Bierzemy pieska na spacerek, buziaczki, do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie czytam i widzę, że większość jednak preferuje jakby dziewczynki? A i tak mamy w tabelce prawie samych chłopców do tej pory 🙂 W mojej sytuacji byłoby mi pewnie łatwiej z dziewczynką, bo długo i często jestem sama, dużo czasu spędzam ze swoją mamą, więc 3 babeczki na pewno by się dogadały 🙂 Za tydzień USG, więc może się okaże, co tam w brzuszku się ukrywa 🙂

Wczoraj mąż wrócił, a dzieciaczek przestał brykać 😮 Zgrzeczniało dziecko 😁

Dziś Pawełek przyrządza na obiad swoją specjalność, która nazwaliśmy Pawella hihi, coś w stylu paelli, ale pomysł autorski 🙂 Uwielbiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi zdjęcie super, wyglądasz promiennie to pewnie zasługa męża 🙂

Nirmala no właśnie córeczka to sukienusie warkoczyki kokardki, zresztą coś o tym wiem bo mam córeczkę i uwielbiam ją stroić w sukienki to taki mój przytulasek 🙂 dlatego miałam nadzieje na 2 dziewuszke zeby mała miała siostrzyczkę i razme pewnie by sie super dogadywały a z bratem pewnie za kilka lat bedą się ciągle kłócić, ale oczywiście cieszę się że bedzie zdrowa dzidzia choć moje myśli ciągle błądzą że może jeszcze adaś okaże się jednak Anią 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku dziewczyny ale sie rozpisalyscie 🙂

przeczytalam ale juz zapomnialam do chcialam napisac hahaha co do wagi to mi tez idzie w cycki i brzuch najbardziej a tak to normalnie wygladam a tez jak magda wolalabym miec wiecej w pupie a cierpie na jej zanik :/ wrr

co do plci to chyba tak sie rzczywisice kobietom wydaje ze z dziewczynka fajniej ale chyba tylko latwiej bo same jestesmy dziewczynami ale jak juz bedziecie mialy swoich syneczkow to nie bedzie wazne...

co do golenia to ja juz nie umiem a co dopiero potem nogi ok ale okilica bikini to masakra...pamietam ze poprzednio meza wykorzystywalam ...nie narzekal hhahah

u nas sliczne wiosenne slonko bylam po l4 u lekarza i dostalam syrop i krem na hemoroidy 😮 😮 wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂)) Dzionek piekny, ja dzis u rodzicow...spacerku raczej nie odbebnie:/ Mysle czy nie isc podciac wlosow, bo juz za dlugie i sie nie kreca ani nie ukladaja..i wypadaja!!! 😞

U gina ok..w srodku ok, serduszko bilo 150, usg nie mialam.Mam znow skierowanie na krew, mocz i toxo...poza tym jest dobrze! Clexane mam brac do usg polowkowego i jak bedzie dzidzia ok to odstawiam. ale to i tak jeszcze 22 zastrzyki 😞 masakra...no i gadalam o tym czy wracac do roboty i ona mi odradzila:/ A co do seksu to powiedziala, ze jak bardzo chce to ok, ale jak nie to lepij bo zakazenia sie nie wdadza..hehe..zobaczymy 🙂

Mama dzis na obiad robi rybke 🙂 Zdrowo!

Ja tez wolalabym dziewczynke i mam takie przeczucie, ze bedzie Helenka..i zdziwie sie, jak na usg wyjdzie siurek:P No ale oby bylo zdrowe!!!
Buzi Mamusie
P.S. Dodi wygladasz slicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek
Dodi, Ty rzeczywiscie do tej aktorki podobna jestes!!!!!!!! 🤪 A poza tym, to bardzo ladnie wygladasz!
U nas tez pieknie, goraco wrecz, ale to juz ostatnie dni. A ja sie mecze, gardlo mnie boli, pluje bleee i uszy drapia...biore leki i mam nadzieje, ze szybko mi przejdzie. A poki co, zamiast z mezem, spalam z kotami 🙂 one od razu wyczaily, ze wolna miejscowa kolo mamy i mi mruczaly do ucha. A Maz sie meczyl na kanapie, narzekal cos rano, ze zle spal....
Dziewczyny, no to jest normalna sprawa, ze sie chce dziewczynke, nie ma co sie czuc winna. Ja tez chcialabym druga panienke ale wiem, ze mezowi sie pewno chlopiec marzy, ale to z uwagi, ze on mocno narzeka na mnie, ze ja sie slimacze i zajmuje mi wszystko za duzo czasu, i ze musze sie malowac i szykowac i w ogole hehe. Jak juz wspominalam, on troche glupek czasami 🙃. No ale wiadomo, ze oszalejemy na punkcie synkow dziewczyny. To naprawde niewazne jak sie juz urodzi. A chlopczyka tez mozna stroic na swoj sposob. A poza tym z tymi warkoczykami i kokardkami to roznie bywa 😜 Ella od malego nie da sobie nic na glowe zalozyc, a juz jesli to po chwili sobie przypomni i sciaga 😉 wiec moje wszystkie piekne opaski i spineczki ikokardki zwykle zakladaja misie. A o kiteczce moge najzwyczajnie w swiecie zapomniec. ALe fakt, ze dziewczynki maja cos zaprogramowane i ciagnei je do swiecidelek i kosmetykow. Nie ma zmiluj sie, moja kosmetyczka to i Elli kosmetyczka 😎 😎. Ja tak mowie, ze czuje, ze dziewczynka, ale nie wiem przeciez. Juz tak troche nawet sie rozgladalam za chlopiecymi ubrankami ...tak jakos. A w ogole, to tak jak NIrmala pisala, roznie bywa z relacjami mama- syn. Moj maz i jego mama, to najwspanialszy przyklad takiej wiezi i kazdej matce tego zycze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...