Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam weekendowo 🙂
Milako 🙂 nie daj sie!!! 😁 powiedz wszystkim, ze jak Ty jestes szczesliwa to i dziecku sie udziela i jest ok! 🙂 tez sie czasem wkurzam jak ktos za bardzo nadskakuje - mnie to krepuje 😮
Akinimod szybkiego powrotu do domku 🙂
i dalej nie pamietam - standard 😁
my tez mielismy grila ale jakos tylko kielbaske zjadlam, mialam ochote na kaszanke z cebulka pieczona w folii ale wszystkie kasznki wykupione 😞
ja jutro ide zab kleic 🤪 jadlam kanapke i mi sie kawalek ukruszyl, sie wystraszylam bo to jedynka i jak ja taka szczerbata ale moja dentystka mnie zapenwnila, ze szybko sie z tym upora ufffffffff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki, akinimod wracaj do domku z niestrajkującą macicą ! Życzę zdrówka
Znów dziś upały, wstałam wcześniej aby posiedzieć przed domem trochę bo później nie wytrzymuje w takim skwarze. Mam jakiś kiepski humor, ciche dni w domu. Mąż w sumie się odzywa, ale mi się jakoś nie chce. Boje się też twardnienia brzucha, bo w sumie coś mnie boli, ale nie wiem co, aj tam aj tam ludzie mają poważniejsze problemy a ja sobie chyba wymyślam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisiaku kochany - glowa do gory! Boli i mnie..ciagle cos...zreszta wiesz o tym doskonale 🙂 Pakuj sie w jakis mini helikopter i wpadaj do mnie - we dwie bysmy sobie poradzily 🙂
Mauapaulina - Ty wytrzymujesz na takim sloncu i upale?!?! Podziwiam, bo mi sie slabo od razu robi..lubie byc opalona, ale nawet przed ciaza musialam sie zmisic do polezenia 30 minit..a teraz to nie daje rady nawet chwili na sloncu:/ A kostium gdzie kupowalas? Bo ja wczoraj latalam w staniku i majtkach, bo z kostiumow cycki mi wylaza 🙂 A w sumie chyba nawet mi szkoda kasy, bo poza dzialka nigdzie nie pojde 😞

My dzis znow na ten nasz bajzel dzialkowy..marzy mi sie by ten dom byl urzadzony i zeby sobie tam mieszkac..ech...ja znow poleze sie ponudze, maz poznija stolik i lawki..czas zleci 🙂 A wieczorem znow pojecze ze zle sie czuje:P Reszta Kobitek to chyba dlugi weekend sobie zrobila?! Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny! bardzo długo mnie tu nie było...poprostu niemialam czasu wejsc....widze dużo do czytania mam...heh...Byłam u tego ginekologa,miałam wtedy usg robione i może prawdopodobnie bedzie chłopczyk 🙂 Ciesze sie ale na 100% niewiadomo...bo Pani ginekolog nieumiała uchwycic bo sie ruszało 🙂 Powiedziała ze dziecko jest bardzo ruchliwe...Jesli chodzi o ruchy dziecka to czasami mam...ale to takie chyba bulgotanie i przewaznie po jedzeniu.... Teraz gineklolog dała mi skierowanie na cukrzyce ciążową i juz zrobilam...Mysle ze niemam..norma jest od 70-115 a ja mam 71... 🙂 Nastepna wizyte mam na 10 maja...a jesli chodzi o l4 o którym wtedy pisałyśmy,to dała mi ale miala problemy z tym bo niechciała mi dac...Czemu? bo powiedziała ze musi byc konkretne uzasadnienie czemu chce isc na l4...ale mam je do 10 maja do nastepnej własnie wizyty...ja ogólnie mam od "małego" krzywy kręgosłup i juz non stop mnie boli a ona tego nierozumi:/ Mam historie choroby jeśli chodzi o kręgoslup...to mysle ze teraz bedzie mi przedłużac l4 bez żadnych wątów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już pomału niewchodze w swoje ciuchy wiec musze zbierac od innych... 🙂Najgorzej to jest ze spodniami dżinsowymi...narazie chodze w leginsach choć nigdy niechodziłam.... Mam juz pare dłuższych bluzeczek 🙂 a jesli jeszcze chodzi o moja wizyte co miałam....to pani mi dała moje wyniki bo robiła mi z szyjki macicy i jest oki z szyjką macicy ale wdała mi sie jakas inmfekcja i przepisała mi tabletki dopochwowe(które juz mi sie skonczyly) i nospe musze brac...bo caly czas mam twardy brzuszek...niewiem czy tak to moze byc....Jak myślicie? a jak wy macie dziołszki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba ja do Ciebie przyjade na kaszanke 😁
witaj babajaga357 🙂 fajnie, ze nas coraz wiecej
sylkaaa teraz to tylko luzne sukienusie na te upaly 🙂
Bisiak nie marudz! 🙂 i nie wymyslaj wszystko bedzie suuuper 🙂 a do meza czasem moze i przemow cos nawet, zeby Ci kanapke zrobil to juz poczuje sie dla Ciebie ważny 😜
a ja dzis w banku zaslablam 😞 no bo kur...! kolejki do samych drzwi a potem to nawet tylko w jednej kasie obslugwali! oczywiscie nie mialam odwagi wepchac sie przed szereg, zeby ogolnego wzburzenia nie robic 😮 no i widocznie za dlugo stalam klima praktycznie nie dzialala i jak przyszla moja kolej to ciemno przed oczami 😞 i gadam do kasjerki moze pani szybciej bo zemdleje! na poczatku brzucha zza lady nie widziala a potem sie wystraszyla i z woda przyleciala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akinimod napisał(a):
jestem w domku, kochane odezwę się później 🙂
wróciłam z dużym brzuchem :P może to był skok rozwojowy i macica nie wytrzymała :P
jacie jak inaczej wygląda wiosna z perspektywy ogródka

jak dobrze ze wróciłas do domu, niecierpie jak któraś z nas jest w szpitalu. Za wrazliwa jestem, wczoraj jak superbabbeczka napisala, że jesteś w szpitalu zdołowało mnie to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki, ale upał co! Cały weekend spędziłam w Warszawie i wróciłam ledwo żywa, taka pogoda zdecydowanie mi nie służy w tym stanie 😞 Uratowała mnie sukienka, którą kupiłam, bo spakowałam się jak na zimę, a tam 36 stopni 😮 Jak znosicie te upały, jak się czujecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d-brycz - a to dopiero początek naszego mordowania się w upały. Ja od soboty jestem przerażona jak to wytrzymamy. Chwila większego słońca i mi sie słabo robi. Dziewczynki zaprzyjaźnijmy się z mała butelką wody, zawsze ją nośmy!!!!! Zawsze jakieś głupie pomysły przychodzą mi do głowy i założyłam się z mężem ile razy tego lata zemdleje. Obstawiliśmy liczy i zobaczymy kto wygra ( wiem wiem przegrzało mi mózg 😉 )
Uwazaj na siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babajaga - witamy nowa Mamusie 🙂
D-brycz - wpadaj na kaszanke i ciacho:P My ostatnio tak obstawieni na ta dzialke jezdzimy, jakby tabun ludzi z nami byl 🙂 Ale zjada sie..hihi..a z tym zaslabnieciem to kicha! Ja w ogole so sklepow nie laze - pomijajac moje ogolne zakazy - bo wszedzie duchota! Nievh to nauczy Cie Babo wpychania sie bez kolejki w taka pogode!!!
Bisia - czys Ty Babo zwariowawala?!?! No zaszkodzil Ci ten upal na maxa :P A tak z ciekawosci - ile kto obstawil?:P Ja raczej tylko zadlablam pare razy..i mam nadzieje, ze tylko to mnie moze spotkac 🙂
Akinimod - super ze juz w domku..inna atmosfera, inny wypoczynek!Jakie zalecenia dali?Bo musze Cie chyba pilnowac, co bys z prasowaniem nie przesadzila:P
Dodi - upal w miescie to koszmar! A nam ciazowom to absolutnie nie sluzy:/ Dobrze ze wzielas ta kiecke..ale najwyzej cos bys kupila:P ale spokojnie Kobietki - od srody ida deszcze i ochlodzenie, wiec troszke odsapniemy!
Sylka - dobrze ze wszystko z Wami w porzadku 🙂 A co do ciuchow..to czas najwyzszy, bys przestala miescic sie w stare 🙂
Pozostale Babeczki - odpoczywac, polegiwac i nie lezec za duzo na sloncu! A z woda Bisia dobrze gada - duzo pic! Sama sie cholera musze zaczac stosowac, bo mi to picie srednio idzie:/

Maiha chyba gdzies wybyla, bo Magdaluke to napewno wyjechala 🙂 Ciekawe jak Agadka...a Aguska moze dzis zajrzy do nas na chwilke 🙂

Ja leze znow plackiem w cieniu i patrze w niebo, bo nawet czytac mi sie nie chce..a dzis jakis slabszy wiatr i duszno mi:/ Ble...a w ogole to od wczoraj mam tak napiety brzuch i czuje takie napieie skory i ciezko mi sie oddycha - chyba Helenka sobie robi wiecej miejsca:P Brzuch dalek pobolewa, ale ja nadal na nospie..buziakii milego dnia! bede wpadac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Babajaga - witamy nowa Mamusie 🙂
D-brycz - wpadaj na kaszanke i ciacho:P My ostatnio tak obstawieni na ta dzialke jezdzimy, jakby tabun ludzi z nami byl 🙂 Ale zjada sie..hihi..a z tym zaslabnieciem to kicha! Ja w ogole so sklepow nie laze - pomijajac moje ogolne zakazy - bo wszedzie duchota! Nievh to nauczy Cie Babo wpychania sie bez kolejki w taka pogode!!!
Bisia - czys Ty Babo zwariowawala?!?! No zaszkodzil Ci ten upal na maxa :P A tak z ciekawosci - ile kto obstawil?:P Ja raczej tylko zadlablam pare razy..i mam nadzieje, ze tylko to mnie moze spotkac 🙂
Akinimod - super ze juz w domku..inna atmosfera, inny wypoczynek!Jakie zalecenia dali?Bo musze Cie chyba pilnowac, co bys z prasowaniem nie przesadzila:P
Dodi - upal w miescie to koszmar! A nam ciazowom to absolutnie nie sluzy:/ Dobrze ze wzielas ta kiecke..ale najwyzej cos bys kupila:P ale spokojnie Kobietki - od srody ida deszcze i ochlodzenie, wiec troszke odsapniemy!
Sylka - dobrze ze wszystko z Wami w porzadku 🙂 A co do ciuchow..to czas najwyzszy, bys przestala miescic sie w stare 🙂
Pozostale Babeczki - odpoczywac, polegiwac i nie lezec za duzo na sloncu! A z woda Bisia dobrze gada - duzo pic! Sama sie cholera musze zaczac stosowac, bo mi to picie srednio idzie:/

Maiha chyba gdzies wybyla, bo Magdaluke to napewno wyjechala 🙂 Ciekawe jak Agadka...a Aguska moze dzis zajrzy do nas na chwilke 🙂

Ja leze znow plackiem w cieniu i patrze w niebo, bo nawet czytac mi sie nie chce..a dzis jakis slabszy wiatr i duszno mi:/ Ble...a w ogole to od wczoraj mam tak napiety brzuch i czuje takie napieie skory i ciezko mi sie oddycha - chyba Helenka sobie robi wiecej miejsca:P Brzuch dalek pobolewa, ale ja nadal na nospie..buziakii milego dnia! bede wpadac!




tak naprawde to niewiem czy wszystko jest oki..bo moja p.ginekolog jakas dziwna jest bo ona mi nic niemowi..tylko ja sie zawsze musze dopytywac...:/ ale chyba wszsytko oki jest..te upały mnie wykańczają dziewczyny...a jeszcze do nas rodzinka z daleka przyjechała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakby bylo cos nie tak to by pewnie powiedziala..mnie moja uspokoila tym, ze jakby sie martwila o mnie to bym miala u niej wizyty co tydzien a nie co 3..wiec spokojniejsza jestem mimo roznych boli i napiec 🙂 A rodzinka niech sie sama obsluzy..w ten upal nasze zajecie to odpoczynek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia- Ty lepiej nie mdlej;p i obyś nie miała co liczyć ;p
Superbabo- ja też dziś u rodziców w ogródku się wyleguje na leżaku, tylko mi uleżeć cięzko i już tez się zaczęłam niebu i ptakom przyglądać bo mi się książki nie chce nawet otwierać..
Dodi- też mnie czekają wyjazdy do warszawy, jeszcze 4 przed porodem ! i przerażać mnie to zaczyna, jak będą takie upały..jak ja dam rade..

Wczoraj tak ładnie przeleżałam..a dziś już, jakbym owsiki miała.. to tu to tam... ;/ brzuch mam napięty tak do pępka.. chyba mały mi się tak ułożył śmiesznie.. bo dalej jest miekki a chodzi o to żeby był miękki na górze, nie?
buziunie
odpoczywajcie dziewczynki tylko nie na słonku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy
Ej, a u nas tak zimno w sobote bylo, ze szok. Za to wczoraj piekna wiosenne pogoda i nie posmarowalam Elli buzi i czerwona jest 😞 mam mega wyrzut sumienia. No ale, tak to slonko zdradliwe. A ja przeczulona jestem na punkcie ochrony przed sloncem, nie ma zartow. Mowie z, niestety, tragicznych doswiadczen, wiec uwazajcie dziewczyny.
Ja zmeczona, weekend pelene wrazen, podrozy i zwiedzania, fajowo bylo. Poszalelismy z Lukiem w kasynie i troche przegralismy, ale mogloby byc gorzej. Dobrze, ze tescie byli z nami, bo do 2 w nicy sie bawilismy a Ella o 6 wstala, hehe. No ale, po wczorajszych spacerach i 4 godz w samochodzie padlam w koncu na pyszczek i dzis ledwo co sie zwlekalam. A zaraz moja ekipa wpada, ale chyba dzis ostatni dzien. Normalnie bedzie mi ich brakowac. Acha, i podjechalismy do polskiego sklepu i tym razem z 5 kg kielbachy Luke zakupil a ja w koncu moje ptasie mleczko i zjadlam juz pol pudelka, a co!
Akinimod, strach, nie powiem. Boziu, masakra tak na patolgii lezec, ale najwazniejsze, ze sie macie dobrze i ze jestes juz w domku. Uwazaj na siebie.
Bisia, odegnaj ponuraki i nie wyglupiaj sie z tymi omdleniami! 😘
Superbaba, fajne fotki Helenkowo brzuszkowo plenerowe 🙂.
D-Brycz, lipa z zebem, naprawilas juz? Ja tez kiedys zlamalam jedynke wiec znam ten bol. A co do upalow i omdlen, to dobrze Bisia gada, nie ma innej opcji niz butla wody non stop. Pamietajcie, ze odwodnienie moze prowadzic do przedwczesnych skurczy!
Nie pamietam juz co mialam skrobnac....caluski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia ale Ella fajnie brzuszek całuje 🙂 słodka jaka! a widoki super i brzuszek masz sliczn a torbe to mezowi oddaj Ty masz co nosic! 😁 dzis ide naprawiac te jedynke. moja dentystka zapisala mnie dopiero na 18.30 ale to i tak po godzinach swoich przyjec wiec jestem mega szczesliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze, ze szczerbata nie bedziesz biegac, hehe 😉 Z ta torba, to juz mi sie nawet nie chce gadac... Zobaczycie dziewczyny...zamiast nosic Elki torbe, to laduje do swojej, a to peiluszke, a to piciu, a to chusteczki i zastrzyk z adrenalina i przekaske...o i taki tabun zawsze pod reka. Ale takie zycie mamusine.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...