Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magdad - no razem bedziemy na stole:/

Dla mnie to jeszcze taki kawal czasu...a trwam z dnia na dzien zagladajac w majtki:,(Boje sie coraz bardziej...wolalabym sama na spokojnie isc na sale a nie byc wieziona z krwawieniem 😞 A tez czuje sie mocno kiepsko:/ Zero sil, slabo mi, niedobrze, malo spie..ciezko na maxa!!!! 😞
Trzymajmy sie Kobietki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kochane;*
Dorotka !- dzielna jesteś ! jeszcze tylko tydzień ! i będzie Helcia 😉
Jolu - to nie są zabobony, Głaskanie brzucha może powodować skurcze, dlatego się tego nie zaleca.. ani podczas okresu.. żeby nie bolało..ani podczas ciąży. Tylko tak właśnie konczą się historie "doświadczonych" - " nie rób tego "- a czego? - NIE WIEM.
Megi- Ty to już jesteś taka zaawansowana, że to może być chwila moment 😉
magdaluke- Ty nie masz humoruu..??.. az się wierzyć nie chce,. Ty taka optymistka, co nas tu zaqwsze w pionie trzyma
bisia- Bisiu, ja też mam problemy jakieś gastryczne..;/ rano wstaje i mnie żołądek boli.. w ogóle.. ciągle latam do wc
I zapomniałam co więcej....
Mam straszne noce;/ 😞 wszystko mnie boli.. i w nocy jak ide do łazienki, bardzo boli mnie na dole brzucha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z rana 🙂
gaja ty ranny ptaszku 😉 ale to nic fajnego obudzic sie tak wczesnie i patrzyc w sufit bo sie nie umie zasnac 🤔 no niestety to juz wiekszosc z nas chyba ma
4nula dobrze ze wszystko sie unormowalo, jeszcze troszke moglabys pochodzic z brzuszkiem 😆
d-brycz ale ci fajnie pedicure 😆 ja tez chce.
Superbabeczko tylko tydzien zostalo kochana 🙂 dasz rade juz niedlugo
Magdad to nie jestes sama z tymi slodyczami ja tez sie ograniczam bo jakos ostatnio zolad mi odmawia posluszenstwa 😞
Megi nno u ciebie to juz koncoweczka-kurcze nie wierze i wcale sie nie dziwie ze juz swirujesz ja prawie 37 tydz a tez juz pomalu zaczynam fiksowac,za bardzo sie wsluchuje w siebie 😮
Bisia ja tez zeby sie przelozyc na druga strone to pierw sie podnosze eheh dziwne to ale okropnie mnie boli jakbym sie tak przelozyla
Wogole to dziwne bo mi ie najlepiej spi na prawym boku,nie umiem na lewym za bardzo spac-chwila i zas laduje na prawym

U mnie dzisiaj humor lepszy ale wczoraj to byla masakra
Sloneczko swieci,na dworze cieplutko mam nadzieje ze mi tak zostanie caly dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi u Ciebie teraz w każdej chwili może się zacząć więc nie dziwie się że masz stresa i bardziej obserwujesz czy coś się nie dzieje.
Aguśka mi też najwygodniej na prawym boku ale nie mogę tak długo leżeć bo chyba małemu wtedy niewygodnie gdyż zazwyczaj po chwili zaczyna się wiercić 😮 więc muszę zmieniać bok i układam się na lewym albo na chwilę na plecy. A najchętniej bym się położyła na brzuszku bo tak zawsze było mi najwygodniej spać.
Pampinka czekamy na wieści po usg. Powodzenia i się nie stresuj.
Strzauka super że Damianek rośnie, tylko nieciekawie z tym cukrem - życzę aby wszystko się szybko unormowało i ułożyło po Waszej myśli i by synkowi juz nic nie dolegało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jak tu tłoczno od rana 😆
A mnie dzisiaj obudziły 2 panie z ZUSU :P o 9 rano wpadły razem z panem szoferem. Kazały podpisać papierzysko, że mnie zastały i nie zadawały żadnych pytań. Zdziwiłam się, że przyszły, ale mam dowód, że jednak kobiety w ciąży są kontrolowane.
Ale potem to już nie było żadnego spania ... śniadanko, upiekłam owoce pod kruszonką i właśnie zaległam, żeby Was poczytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka- czym Ty karmisz Filipa 😉 dobrze że wszystko ok 😉
Strzauka - mam nadzieje że z tym cukrem to tylko jakieś chwilowe. A jak synek spokojny ? Często ma kolki ? I jaki rozmiar ciuszków nosi ?
Ogólnie to mam chyba tylko z 3 pary bodów w rozmiarze 56 😮 a jak ja moge rodzić lada dzień to chyba by się jakieś mniejsze przydały... 🥴 a ja nie mam jak kupić a mąż jak na złość teraz będzie dłużej pracował 😮
Ale Adaś śliczny, mamy 3 chłopaków to chyba z jedna dziewczynka by się przydała ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pampinka napisał(a):
Z Filipem wszystko w porządku .. waży 3635 g 🙂

ale facet! uuuu tyle to ja chyba wazylam po urodzeniu a u Ciebie jeszcze troszke w brzuszku posiedzi 🙂 super!
juz mam czerwone pazury 😁 u rak mnie jeszcze korcilo zrobic ale chyba nie mozna w razie co 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka ale masz już dużego synka w brzuszku 😲 a do porodu jeszcze podrośnie
D-brycz nam na szkole rodzenia położna mówiła że nie można mieć pomalowanych paznokci ani u rąk ani u nóg bo oni patrzą na kolor płytki czy nic się nie dzieje czy nie są żółte siwe itp.
Czyli Monia jeszcze się trzyma w dwupaku, a ja Magdad myślałam tak jak Ty że ona już na porodówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już w myślach rozpakowałyśmy Monie 😁 a ta twardo nadal zaciska nogi ! 😜
Aż sama się zastanawiam czy ja na pewno sierpniowa 😁 wychodzi 39+1 no pączek i co nic nie poradzisz 😉 ważne, że wszystko w porządku .. zobaczymy co jutro na izbie powiedzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja tak jak Magdad pisze u nas tylko u rak nie mozna miec pomalowanych, siostra rodzila w tym samym szpitalu co ja bede i tam w ogole jej polozna powiedziala, ze dla niej "wystarczy" jeden palec 😉
Pampinka ty sierpniowa i cie nie oddamy! 😁

przygotowalam juz posciel do lozeczka na tip top i wszystko gotowe 🙂 jak troche odziepne to zrobie zdjecie i sie pochwale Izowym dobytkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczynki
ja już nie mogę wytrzymać.wszystko mnie boli.
niestety wylądowałam na patologii z powodu jakiejś śmiesznej wysypki.jeszcze doktorka się ze mną kłóciła,w którym jestem tygodniu ciąży 😁 obecnie mnie już tylko swędzi.nie ma krostek,z których się leje osocze :/ nie było wesoło,ale już jest ok.

ja już bym chciała zobaczyć mojego maluszka 🙂 pewnie każda z was tak ma :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...