Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magdaluke i Gaja oklask za okrągłe tygodnie 😆
Mam nadzieje, ze z Adasiem wszystko będzie dobrze i Maiha odetchnie troche 🙂
Monika mam nadzieje, ze podejrzenia się nie sprawdza i, ze obejdzie się bez cc 🙂
Jeszcze się okaże, ze sześć naszych sierpnioweczek rozpakuje się już w lipcu 😜
Moja znajoma miała urodzić 21 lipca, a jej córka wcal się nie spieszy na ten świat, bo nawet nic nie pomogły naturalne metody wywoływania porodu i miała dwa razy robione membrane sweep (jakiś rodzaj masażu szyjki), więc dzisiaj bedą jej sztucznie wywolywali 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agadka napisał(a):
magdaluke napisał(a):
Kasialeczek napisał(a):
No to kochane koleżanki sierpnióweczki już Wam ustąpiłyśmy drogi!!! Ostatnia Nasza Lipcóweczka urodziła dzisiaj tak więc śmiało możecie już się rozpakowywać!!! 😎 😜


Kasialeczku, gratulacje dla was wszystkich dziewczyny! Wyrobilyscie sie w czasie, hehe a my wystartowalysmy z rozpedu, juz czworeczka maluchow na swiecie, a jeszcze sie nie zaczal sierpien!!!


5 kochana!


RACJA, ja liczyc nie umien, alez oczywiscie, ze 5....tak to z tymi mozgami ciezarnych!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja oczywiście musiałam iść na izbę bo mój syn znaku żadnego nie dał ani po obiedzie ani po słodkościach. Ale ktg mnie uspokoiło bo zaczął się kręcić po całości. Lekarz zrobił mi jeszcze usg i tak naprawdę nie wierzcie temu dziadostwu! moje dziecko ważyło dzisiaj 3294 g a tydzień temu przecież 3635 g 🙂 więc waga będzie dla mnie jedną wielką niespodzianką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka dobrze ze pposzlas i wszystko ok 🙂
Masz race nie ma co patrzec na te pomiary z usg!
Mozè spokojniutko prprzed wielkim finalem hihi

http://allegro.pl/smoby-wozek-bebe-comfort-spacerowka-gondola-2w1-i2496713419.html?utm_source=Facebook&utm_medium=LikeButton
Zobaczcie jakie zabawki dla naszych ksiezniczek haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aktualne dane wprowadziłąm co do wagi Helenki, Dorotka leży na pooperacyjnej, ma podawaną morfinę, podobno bardzo ją boli. Helenka ma głośny donośny głosik i krzyczy 🙂
Zaraz Kasia wstawi zdjęcie ( bo oczywiście ja nie mam kabla przejściówki itp)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia jak będziesz wiedziała ile cm ma Helenka daj znać to wówczas wstawię aktualna tabelkę.
Ja też mam nadzieje że teraz stan psychiczny naszej Suuperbabeczki się poprawi i nic nie zakłóci jej szczęścia i będzie się cieszyć swoją córunią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze próbuje doczytać co u Was ,ale się tego nazbierało>)
Agadka to świetnie ,że już sie lepiej czujesz i ząb Ci nie dokucza 🙂
MoniaC zanosi się na to ,że Twoje maleństwo będzie nastepne 🙂
Pampinko rozbieżności w wadze Usg są duże i mogą być nawet do 600 gr. plus lub minus więc się tym nie przejmuj,najważniejsze że maleństwo się rusza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia no to super ze fajne laski na sali i wogole. Sprobuj odpoczac bo jutro to niewiadomo co cie czeka,moze nastepna dzidzia na swiat przyjdzie 😉
Wiecie co ja to nie wierze niekiedy ze sie zaczelo 🤪 teraz to juz pojdzie blyskawicznie u nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelio1111 te bóle podbrzusza mogą przejść w akcje porodową
magdaluke poinformuj swojego lekarza o tych bólach głowy ,bo to może byc niebezpieczne i sprawdz swoje ciśnienie.
Maiho Trzymam mocno kciuki ,żeby z Adasiem było wszystko OK
Bisia masz oklaska za 38 tydzień, 😉
Przepraszam te kochane kobietki które pominełam,ale już mi sie literki zlewają .
Dzisiaj ogólnie jestem jakas senna ,wczoraj bolał mnie kregosłup i nie mogłam sobie znaleść miejsca,do tego nogi mi puchna i wszystkie buty mnie obcieraja ,nawet klapki.Jutro ( dzisiaj) po obiedzie ide na kolejna wizyte do gina ,teraz kaze mi juz przychodzic co tydzien i za kazdym razem robi kilkuminutowe usg sprawdza serduszko i przepływy ,bo mamy konflikt serologiczny.Ciesze sie z tego usg bo dzieki temu moge choc przez kilka minut zobaczyc maleństwo,ale juz niedługo bedzie z nami. Spokojnej nocy Wam zyczę i słodkich snów.Pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kambea, wypoczywaj ile sie da, Ty ze swoja gromadka to masz rece pelne roboty!
Ja jestem migrenowcem..moj gin wie o moich bolach glowy, ale znowu pogadamy o tym na nastepnej wizycie...dostalam specjalne tabletki od gina. A cisnienie ok, w dolnych granicach...troche mnie to i tak niepokoi, wiadomo.
Trzymaj sie mamusia, zagladaj do nas i daj znac jak sie urodzi dzidzia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki! Helenka jest sliczna i slodka!...i grzeczna...spi sobie spokojnie 🙂 Ja na maxa zneczona i oczy sie zamykaja! Sama cesarka w pelnej narkozie niestety...boli teraz i w nocy:/Na morfinie az pojechhalam:/ Wykupilam pielegniarke i cud malina - pomoogla bardzo. Z rana juz musialam sie spionizowac, umyc zeby czy obmyc pachy!
Moja dr sie zlitowala i zrobila na szybko ciecie - z zastrzezeniem ze bede lezec w sali na milrochirurgii i bez dziecka:/ A tu o 4 mialam juz Helenka przy spbie 🙂
DostaLa 10/10pkt mimo, ze to 36+3! 53cm i wazy 2970!
Teraz trzymam za Was kciuki!
Sorka za zdania bez ladu i skladu, ale po tej morfinoe odplywam 🙂Buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czołem Brzuszki.

Ale się Superbaba spisała, już Helenka na świecie i jaka ładna waga 🙂

Mi wczoraj wieczorem spuchła strasznie powieka i przez noc nie przeszło, jakby mnie coś ugryzło i nie wiem, czy coś robić, czy zostawić 🤢 Zresztą cała już puchnę, stopy, kostki, szok.

Agadka nasz wózek ma 4 kółka, tylko z przodu mniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akinimod napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Wiecie co, ja już bym chciała małą na zewnątrz 🙂
Taki poranny marud z rana ☺️

Nawet nic nie mów o tym ☺️ bo ja to tylko się już kręcę non stop koło łóżeczka, wózka 😁 jeszcze trochę to wyjdę z pustym wózkiem na spacer 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pampinka normalnie masz oklaska za ostatnią wypowiedz ha ha, myślałam, że tylko ja już dostaje głupawki i chcę wyjśc z pustym wózkiem na dwór 😉 ja dostaje pierdzielca już. Co wstaje z łóżka to myślę" Franek puśc korek, puść korek z wodą niech się już zacznie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś kończę 38 tydzień , zaczynam 39. Zostało mi 2 tyg, kiedyś było by to mało, ale teraz to jest cała WIECZNOŚĆ!!!!! I jeszcze zaczynam się bać , że coś złapie, jakieś choróbstwo co mi nie pozwoli być z małym po porodzie. Wczoraj np bardzo gardło mnie bolało, w nocy wydawało mi się, że opryszczka rośnie mi na ustach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...