Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moja koleżanka z Mińska Mazowieckiego pojechała na porodówkę bo dostała skurczy, a że wtedy był jakiś bum na porody więc miejsc mało to jej lekarz powiedział aby wróciła do domu, poseksiła się z mężem na szybszy poród i wróciła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bisiu - mój też ma jakieś.. może nie obiekcje..ale świadomość, że może przyczynić się do tego, że zacznę rodzić- go jakoś troche przeraża.. - tak mi się wydaje. A jak zacznę rodzić to pewnie się przestraszy.. i myślę że on sam sie tego momentu obawia. Jakby nie patrzeć, to dla nich też ogromne przeżycie.

A jak namówić??? powiedz, że obkurczanie macicy trwa 6 tygodni 😁 hehehhehe...... to powinno dać mu do myślenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka - ja bardzo szybko doszłam do siebie, jeszcze szybciej niż niektóre kobitki po porodzie naturalnym ! 😁 Już godzinę po cesarce ruszałam nogami i obracałam się na boki pomimo znieczulenia. :P a po dobie już chodziłam bez problemu. Mam jeszcze więcej siły niż kiedyś. 🙂 Swój stan zawdzięczam niesamowicie profesjonalnej ekipie, która się mną opiekowała w szpitalu. 🙂 🙂 🙂 🙂
Bisia - polecam seks na przyśpieszenie porodu. Mi dzięki temu następnego dnia udało się trafić na porodówkę. :P Chociaż w moim przypadku to pewnie była kwestia przepracowania, bo kilka dni wcześniej skończyłam malowanie mieszkania i harowałam jak wół do ostatniego dnia pobytu w domu. Na szczęście moja ciąża była już donoszona. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zjadla, poczytala, moze pisac 😉
Babylove gratuluje slicznej corci 🙂 Wrzucajcie kobietki zdjecia swoich maluszkow bo to radosc na nie patrzec.
Wszystkiego najlepszego dla Miloszka! :* To teraz juz jestesmy niemowlakiem a nie noworodkiem tak? 😉
Maiha pewnie u Adasia wszystko sie unormuje. Ale wlasnie... Napisz jak reaguje siostrzyczka.
Magealuke wspolczuje tego bolu. Cala ciaza Cie meczy. Mi na szczescie ustapilo po tych kilku epizodach na poczatku.
Amelia super ten usmiechniety brzuszek 🙂 A co do sexu tez chce wyprobowac, juz nawet sie proby zaczely ale rezultat marny :P Powiedzialam mezowi ze jeszcze bedzie mi piersi masowal 😉 I za porzadki sie wzielam, prasowanie bo chce juz Michasie. A z drugiej strony jak sobie pomysle ze porod sie zbliza to panika mnie dopada 🤢
Ciekawe co u Moni... Czy dzieciatko juz na swiecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zasnelam dziewczyny na podlodze kolo ELli, bo ja kladlam na drzemke....to nie jak ja...no ale wcale bol nie przeszedl. A teraz koncze pranie i moze sie poloze na kanapie jeszcze....no i wcinam czekoladki, bo to czasami pomaga, no nie 😉

...faceci tak maja, ze sie boja "dotknac " mocno ciezarnych zon, w sumie bo ja wiem, troche sie im nie dziwie, samej mi dziwinie, jak tu cos tego a maly sie w brzuchu przewala 🥴. Ale moj Luke podchodzi do sprawy zadaniowo jak juz trzeba, jak na biologa przystalo hehe. To ja , jesli juz, oponuje...a potem sie chce a nie mozna 😜

No racja, 4nula zniknela i Monia pewno rodzi...wie co ktoras?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia Jeszcze nie dala znac czy urodzila. Poza tym ma net w tel i powiedziaka ,ze jak urodzi to napisze na forum 😉 choc watpie czy bedzie miala na to sile 😉 Mam nadzieje,ze jest juz po wszystkim i ze nie meczy sie juz 😉 bynajmniej trzymam kciuki za nia i jak bede cos wiedziec to Wam napisze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje magdaluke jak tam twoje bole? wyglada na to ze mielisce fajny dzien 🙂 w ogole wy jakas aktywna rodzinka jestescie co chwilka gdziejs sobie chodzicie 😁 wiadomo z dzieckiem innaczej trzeba sie ruszyc ale mnie to sie juz taaaak nie chce 😁

baby love to naprawde super ze tak sie szybko pozbieralas a karmisz piersia? jaka malutka jest spi grzecznie i w ogole?!

pewnie jak rano wstane czyt. o 11 to sie dowiem co u moni bo dzis juz watpie zeby miala sily

moze jutro sie anula odezwie?! ma ktos do niej numer jakby co?

co do stymulacji sutkow to ponoc to dziala mozna nawet laktatora uzywac widzialam na filmach o porodach :P
a co do seksiku to moze sie dzis skusze maz taki wyposzczomy biedny hihi a nie ukrywajmy po porodzie troszke czasu trzeba....nie tylko nasienie pomaga w przyspieszeniu porodu ale tez orgazm kobiety moze zaczac skurcze...

ale ja wiem ze jak dziecko nie chce wyjsc to nie wyjdzie z oscarkiem byl seks bylo mycie okienn bylo wszystko a jemu sie nie chcialo wyjsc az do 42tygodnia ciazy lol

dzisiaj mialam wyjatkowo duzo skurczykow zobaczymy co z tego wyjdzie....poki co dobranoc ide do meza 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha lec Agadka do mezulka :-)nI racja, jak dzidzia nie gotowa, to nie wyjdzie i tyle 😜
No ja tez zerkam, moze cos od Moni, ale pewno jutro..jak ja wstaje, to juz pozno u was...a wstaje zwykle wczesnie 😜
A my tak staramy sie codziennie gdzies wyjsc, podjechac, mala zabawic,bo zaraz bedzie trudniej, ale damy rade. Najgorzej w zimie, bo ograniczenia sa, wiadomo.
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek Wszystkim 😉

Myślałam że jak tu rankiem zajrzę to już będą jakieś wieści od Moni a tu cisza 😮
I 4nula dalej się nie odzywa, mam nadzieje że to tylko z braku czasu i nic złego się nie stało - ma któraś do niej nr. tel.?
Agadka oklask za upragniony 38 tydzień 😆
Magdaluke fajnie organizujecie czas córci, a i z dwójką na pewno dacie radę. Widać że tworzycie super rodzinkę 😉
A u mnie żadna nowość o 4-tej miałam pobudkę na siku i już nie zasnęłam a Antoś też się obudził i harcuje w brzuszku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Gaja 🙂 Ja jeszcze nie spie, juz zaraz sie kalde, bo prawie polnoc, ale zabralam sie za czyszczenie lazienki... 🙃 i malowanie pazurkow u nog...co za porazka, jednak Luke jest niezastapiony , musze stwierdzic, ze mu lepiej wychodzi niz mi. No ale to tylko w ciazy, wiadomo. To ja ide paciulki a wam zycze milego dnia!!!
I mam nadzieje, ze u Moni i 4nuli wszystko ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 😉

Gaju ja tez juz nie spie dokladnie z tego samego powodu 😉 ahh te nasze dzieci tak od rana w brzuszku zabawa im w glowie 😉

Myslalam, ze Monia cos napisze przez noc a tu nic ;( ale mysle ze juz urodzila, cos wewnetrznie tak czuje 😉 poczekajmy jeszcze troche na wiesci od niej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już też od 6 nie śpie 🥴 na 10 ktg a potrzba mi więcej czasu żeby się przyszykować bo zawsze mnie wszystko rozprasza i się skupić na prostowaniu włosów nie umiem 😉 i jeszcze zjadłam śniadanie i znowu mi wszystko stoi 🥴 bleeeee ..
Do później brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie!
Melduje sie, ale ledwo...to lezenie wczesniejsze i cc mnie zmordowaly! Zadne przeciwbolowe mi nie pomagaja, a biore juz mase!!! Nie chce strasyc, bo wiekszosc kobietek dobrze znosi ciecie..ale ja mam jakis jeden wielki bol, do lez i omdlen! Dzis 2 doba po cc..mam nadzieje ze powoli bedzie lepiej..dzis narazie nadal b.kiepsko:,(Musze na nov wykupowac polozna do siebie i dziecka, bo nie jedtem w stanie sie zajmowac..az lzy mi ciekna z tego powodu!
W dzien zajmuje sie ile moge, a tak to Michal jest cudowny tata, a to mama lub siostra wpadna..oby wytrwac te najgorsze bole!
A Helenka jest takIm slodziakiem! Caly czas sie usmiechamt i wzruszamy z Michalem..takie nasze sloneczko!!! Ale jednak nawet pare dni w brzuszku ma znaczenie...mimo 36+4 jest wczesniaczkiem..cukier jej spada i ciezej ssac...ale radzi sobie dzielnie!
Poprosilam Bisis by wstawila fotke..ja nie moge przez tel pokazac swojego Szczescia 🙂Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
Baby love gratuluje, sliczna coreczka!

Maiha ciesze sie, ze z Adasiem jednak nic powaznego 🙂

Ciekawe co z Monia...

Magdaluke podziwiam ze macie tyle energii na zabawy z Ella 😁

My pojechalismy do mojej mamy, dzis idziemy do dziadka, troche sie stresuje bo nie wiem jak z nim rozmawiac... A od czwartku 2 tygodnie gosci - siostra Dawida przylatuje z mezem i corka z anglii a w dniu w ktorym wylatuja to przyjezdza jego chrzestna z francji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...