Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Co do połogu to ze mnie juz od 2 dni nic nie leci czyli tylko tydzień krwawiłam ale to krwawienie to i tak skąpe było nawet w szpitalu mało krwawiłam starczyły by mi wkładki zamiast tych gigantycznych podkładów 😁

Strzuko ja nawet nie mierzyłam spodni sprzed ciąży-zaczekma jescze z tydzień może 2 😜 ale jak stanełam na wage to zostało mi po ciaży 4 kg więc myśle że dam radę je szybko zgubić, brzuch mam myślę tylko ciut wiekszy niz przed ciążą ale jest jescze taki opuchnięty taki wiecie miekki i troche galaretowaty ale mam nadzieje szybko się wchłonie-rozstępów brak więc jestem zadowolona 🙂

Dziewczyny sama bym miała problem z liceniem skurczy wieć ja ie pomogę bo sama bym pewnie cos namieszała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobietki,
D-brycz- widze że Ty juz w gotowości razem z Megi 😉 Razem nam tu zaczniecie rodzić 😉)

Co do kilogramów, to ja się czuje już taka gruba, brzydka i spuchnięta 😞(( bleeeee
U mnie nadal nic nie rusza.. a już marze o tym, żeby urdzić pomimo, że się boję, jak to dziecko ze mnie wyjdzie???!!!
Powiem Wam coś śmiesznego. Dziś szła pielgrzymka.. i tak się wzruszyłam.. a co roku od dziecka na nią patrze.. że aż się rozpłakałam 😮 no i mój mąż... nie wie o co chodzi 😮 że ja płacze z powodu pielgrzymki.. 😮 🤨 bo tak mi się stare czasy z dzieciństwa tez przypomniały a poza tym.. jakoś ta ciąża mnie ciągle rozczula..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, Strzauka, no rozpisalas sie 😉
Megi, oklask za 40 tydzien 🤪 . Czyli jak stuka 40 to przestaje "licznik" leciec przy avatarku? To chyba nie w porzadku, bo ciaza moze trwac do 42 tygodni, jak to AGadaka zawsze zauwaza i ma racje! A w ogole, gdzie jest Agadka???
D-Brycz, no moze i cos sie zacznie 🙃 WIem, ze bys chciala. I jak wam tak pilno do sprzatania, to u mnie jest co robic. Zapraszam
Dziewczyny, widze, ze rzeczywiscie polog szybko mija. Moze jednak po naturalnym to inaczej, bo ze mnie lecialo dlugo i mocno i w 6ciu tygodniach sie wyrobilam, ale spokojnie z 5 tyg cos tam bylo. Na koniec to nie mocno ale zawsze. A brzuch po porodzie to wlasnie taka galareta i taie jest "pusty". Dziwne uczucie...
4nula, dobrze, ze dieta wspomagajaca pomaga.
Kambea, no i sie ciesze, ze troche ulzylo...
Bisia, no jesli sie zglosisz do szpitala, to jest szansa, ze cos zrobia,w domu raczej nie masz takiej szansy. ALe rozumiem o co Ci chodzi...wiec sama nei wiem.
Obudzilam sie nad ranem z bolem biodra, no tez....
I czuje pod noga, ze cos w lozku jest...mysle jakas zabawka ELli. I przyciagnelam a to....lyzeczka kotow, do nakladania ich porannego zarcia . Myslama, ze padne. One tak potrafia mi podsuwac ta lyzeczke jak chca jesc, ale zeby na gore do lozka mi przyniesc, to sie im jeszcze nie zdarzylo. Kochane smieszne zwierzaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampkina, a goscie to na obiad i w ogole? Nie mow, ze musialas stac przy garach i pichcic dla wszystkich...ja to okropna ostatnio jestem, w ogole nie gotuje. Bunt
STrzauka, fajnie, ze Damianek dostal prezencikow 🙂 Ja poprosilam dyskretnie tesciowa, ze jesli ktos by chcial cos kupic, to ja poprosze praktycznie- pieluchy. Bo ciuszki sa . Zobaczymy.
Amelia, no nie smiej sie z siebie, tak to jest...te hormony 😉 A poza tym juz pod koniec to w ogole....hustawka nastrojow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka a co do połogu po cc to na pewno jest mniej uciążliwy niż po porodzie naturalnym. Ja już praktycznie nie mam krwawień. A co do wagi to ja przytyłam max 7 kg. Jak tylko wyjęli małą to brzuch mi się rozpłaszczył i był taki jak dawniej, a teraz to już w ogóle się zapadłam.. Ważę ok 47 kg. :]
Muszę przytyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja od wczoraj zrobiłam bunt umysłowy na temat "rodzę" jak czuje że mnie łapie skurcz, albo coś mi nie tak to gadam do siebie " Gocha pierdzielnij się w łep, na pewno nie rodzisz, co chciałabyś co? nie ma tak łatwo, d-brycz juz tak długo sie męczy, nie podniecaj się że rodzisz" i od razu mi lepiej. lepiej nastawic się że dopiero za tydzień daje sobie czas na rodzenie a nie teraz świrować 😉 teraz jest czas dla D -brycz Megi i tak po kolei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane,
widzę dziś cisza i nie w nastroju..Ja się wybieram na ognisko klasowe ! a coo !!! potkanie z ludźmi po latach ! 😉 ciesze się jak nie wiem, bo się troche 'rozerwe'- byl;eby nie dosłownie. Tylko nie wiem czy buty włoże bo mam nogi strasznie spouchnięte..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny

Lilka jest zdrowa Serduszko trzeba obserwowac. Wazyla 3210gr 10 pkt i 53 cm.
Jest sliczna i moja. Tzn moja i Tomka 😉 Tomek spisal sie na medal jestem mu wdzieczna za wszystko. Jest ciezko i dzisiaj jeszcze mialam przetaczana krew,ale jestem mega szczesliwa.
Przepraszam ze Was nie poczytam teraz ,ale nie spie za duzo i chce odespac jak ona spi 😉

Dziekuje za wasze wsparcie dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Cisza tu dziś ale nie ma się co dziwić w końcu mamy weekend i ładną pogodę. Ja tu zaglądam od czasu do czasu ale jakoś dzisiaj mam dzień do d.... pod każdym względem ale nie ma co innym marudzić, może jutro będzie lepiej.
Super że Mauapaulina ma już swoją długo oczekiwaną Lilkę!
Megi, D-brycz ciekawe kiedy Wasze dzieciaczki zdecydują się wyskoczyć, obyście nie musiały już długo czekać i w najbliższym tygodniu cieszyły się z ich narodzin.
Pozdrowienia dla Moni i dużo zdrówka dla Marcelinki, oby wada nie była groźna i udało się ją usunąć.
Amelia miłego spotkania ze znajomymi 😉
Spokojnych snów i udanej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula Mi kakao pomogło więc może i na Was działa,jeśli tak to ciesze się 🙂 Podobnie jak Ty panicznie boje się porodu , a u mnie ten ma być czwarty.Do tej pory każdy miałam inny ,ale najgorzej wspominam pierwszy.
d-brycz jak tam są jakieś postępy? Zwiękasza Ci sie liczba skurczy ? Są dłuższe?
Bisiu Chciałabym Ci coś doradzić, ale nic mądrego nie przychodzi mi do głowy.Magdaluke świetne te Twoje kociaki..Babylove47 kilo ,ale z Ciebie laseczka ,zazdroszcze. 🙂Amelia Udanej imprezy klasowej Ci życze.Megi W niektórych przypadkach(Bóle krzyżowe( skurcze sie nie rejestrują a akcja porodowa trwa.
MauaPaulinaWypoczywaj i wracaj do zdrówka 🙂
Gaja u mnie też dzisiaj dzień z huśtawką nastrojów,raz rycze a za chwile się śmieje,miałam dzisiaj kilka skurczy,ale to chyba przez to wczorajsze poparzenie.Wiecie może co z Agadką???
Miłego wieczorku Wam życzę dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
ja jak na razie jeszcze w dwupaku.skurcze są od jakiś 2 tyg,ale nic więcej sie nie dzieje.gin powiedział,że szyjka już powoli zaczyna przybierać odpowiednią pozycję do porodu,ale nic sie jeszcze nie dzieje.w poniedziałek i średę na ktg,a jak nadal nic nie będzie jade 10 do szpitala na wywołanie.
obecnie Mały waży jakieś 3517 g.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kambea - serio ktg nie rejestruje niektórych krzyżowych?
Bo mój ostatni wykres (w czwartek) był praktycznie płaski jak deska, a ja zwijałam się na tej kozetce z 3 razy 😮 I przy badaniu na fotelu i USG lekarz stwierdził, że brzuch się napina...
Teraz też się napina, ale już się przyzwyczaiłam...bo nic z tego nie wynika jakoś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz dzieki za oklaska 🙂 No ja wg ksiazeczki ciazowej jutro rodze ale chyba mojej coruni nikt o tym nie poinformowal bo sie na swiat nie pcha 😉
Dziewczyny Wy az tak bolesne skurcze jyz macie? Kurcze... To ja daleko w polu... Mi sie brzuch napnie, czasem przy tym troche poboli, czasem bolu zadnego i to tyle. Ciekawe czy jak pojde na wizytae w poniedzialek to mi ktg gin zrobi bo jestem ciekawa czy cos sie tam w ogole dzieje.
Mauapaulina przetaczanie krwi? Oj... Co sie stalo?
Bisia w nieciekawej sytuacji jestes... Trzymam kciuki zeby i Tobie nic sie nie stalo i maly nie mual wady. Eh... Ci lekarze...
Magdaluke fajne te Twoje kociaki 😉
Amelia troche rozrywki sie nalezy 😉 Tym bardziej ze niedlugo ciezko bedzie z wychodnym 😉 A z butami to ciezko teraz. Ja sie jyz nawet w laczki nie mieszcze i pieta mi wystaje :P
Nie pamietam co jeszcze... Wybaczcie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kambea a gdzie tam juz zapomnialam! nic sie nie dzieje! no wkurzam sie juz powoli 😞
Bisia ty mna brzucha swego nie strasz! 😁 widzisz Milako juz powinna tez byc "po" i nic!
a swoja droga fajnie, ze sie odezwalas Milako 🙂
Nirmala u ciebie moze chwyci raz a dobrze 😁
Amelia pewnie bedziesz "atrakcja" wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anikmod ja tak miałam przy trzecim porodzie ,rodziłam bołało a położna do mnie,żebym nie panikowała bo nic sie nie dzieje i skurczy nie ma bo ktg nie pokazuje a 4 godzinki pózniej mała była na świecie 🙂
dbrycz a myślałam ,że u Ciebie już sie rozkręci,ale spokojnie ta chwila nadejdzie już nie długo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Nie umiem spac kurcze mam od 3 godz skurcze 🤪
Ciekawe czy cos z tego bedzie, nie nastawiam sie narazie bo juz mialam takie 2 akcje wiec zobaczymy.
Czekam jeszcze 2 godz i jak sie nasila to dzwonie do szpitala
Jak narazie sa dosc regularne co ok 15-10 min i trwaja 30sek
Kurcze chcialabym zeby to juz byla akcja porodowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...