Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ooo ale wiadomosci z rana 😁

anula i milako gratulujeeeeee

megi powodzenia trzymamy kciukiiiii

mowilam ze ktos musi przelamac ta cisza ale nie myslalam o trzecha na raz hahahahha

maiha juz chrzciny pozalatwiane wow ty to masz tempooooo!!!!! kiedy idziecie na kontrole z tym serduszkiem (ja jestem przewrazliwiona na tym punkcie) ps sliczniutki jest adas

nirmala jak twoj zab moj odpukac po lozie i szalwi sie uspokoil uffff oby tak dalej

carolla siostra brata miala codziennie ktg przynajmniej ja do 42tc ani razu nie mialam ani podczas/przed porodem....

niko dobrze ze z dzidzia ok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ogromne gratulacje dla Milako i 4nuli 🤪

chwile mnie nie było i takie wieści 🙂

Ja po wizycie położnej maly przybrał w 8 dni 190 gram wiec niby mieści się w normie ale jednak mógłby wiecej przybrac więc musze go czesciej karmic zobaczymy ile do piatku przybierze do kolejnej wizyty położnej

Agadko wizyte kontrolna mamy 11 września (mieliśmy miec 4 ale wczoraj dzownili i przełozyli na 11) wiec miesiąc musimy czekac ja sama się denerwuje ale modle się zeby to wszystko było juz pozamykane na tej wizycie kontrolnej, jej po urodzeniu to troche tego jest bo i kontrola bioderek jest i kontrola u pediatry ech w urzedach załatwianie, większosc mamy juz załatwione wiec jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi trzymamy mocno kciuki i oby dzis wszystko sie wyjasnilo 😉
Maiha sama dobrze wiesz, ze nie ma co sie martwic na zapas -wszystko bedzie dobrze! moja siostra kiedys miala taka metode, ze codziennie rano przy karmieniu szeptala malej do uszka "nie wolno chorowac" 🙂 wiem troche infantylne ale moze Adas poslucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
🤪Kurcze ucielam sobie 2 godzinki dzrzemki, a tu taki die fajne niespodzianki 😆
4nula i Milako gratulacje!
Maiha Adas moze duzy nie jest, bo wiadomo jak wszystkie noworodki, ale sliczny i juz calkiem powazne wyglada 😘 😉
Megi trzymam kciuki, zeby u Ciebie wszystko odbylo sie szybko i bez komplikacji 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, Milako i 4nula gratulacje! Megi Tobie zycze szybkiego porodu! My drugi dzien w szpitalu,siedze od rana do wieczora z Marcelinka. Dzis wlasnie nastapil ten przelom o ktorym Wam pisalam,malej spadly jony,jakies sole i cukier i cala dobe bedzie miala wyrownywane kroplowka i dodatkowo dostala hormony. Jakos sie trzymam ale jest ciezko,powinnysmy sie teraz soba cieszyc w domu a conajmniej dwa tyg. tu spedzimy a potem wyjazdy do Instytutu zdrowia matki i dziecka w Warszawie. Dziewczyny ciesze sie,ze wasze dzieciaczki zdrowe, ja nigdy nie przypuszczalam,ze takie cos mnie spotka. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoniaC82 napisał(a):
hej, Milako i 4nula gratulacje! Megi Tobie zycze szybkiego porodu! My drugi dzien w szpitalu,siedze od rana do wieczora z Marcelinka. Dzis wlasnie nastapil ten przelom o ktorym Wam pisalam,malej spadly jony,jakies sole i cukier i cala dobe bedzie miala wyrownywane kroplowka i dodatkowo dostala hormony. Jakos sie trzymam ale jest ciezko,powinnysmy sie teraz soba cieszyc w domu a conajmniej dwa tyg. tu spedzimy a potem wyjazdy do Instytutu zdrowia matki i dziecka w Warszawie. Dziewczyny ciesze sie,ze wasze dzieciaczki zdrowe, ja nigdy nie przypuszczalam,ze takie cos mnie spotka. Buziaki


Monia trzymajcie się mocno z Marcelinką, ciężko mi sobie wyobrazić co czujecie w tej chwili ale trzeb być dobrej nadziei dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milako i 4nula - buziaki z gratulacjami od nas:*
Megi - szybkiego porodu!!!
Monia - wszystko bedzie dobrze..jestescie pod dobra opieka, a potem w Warszawie tez wszystko co najlepsze dla Marcelinki! Zapraszam wtedy do nas po wsparcie:* Musicie przetrwac te najciezsze 2 tygodnie...pamietaj, ze to sie wyleczy!!!:*

A ja znow do lekarza - Jade do internisty, bo juz nie zniose tych boli i zapadania/sennosci..nie ogarniam a nikt nie wie o co chodzi 😞 A ja mam dosc..gdzin sily na zycie i maciezynstwo?!?! :/ Staam sie trzymac...
Helenka troszke niejadek..mam stresa, ze schudnie bo nie bardzo cce jesc:/ Ale grzeczna bardzo i mega slodziak 🙂 Nie mamy nawet czasu porobic zdjec...zyjemy na pudlach w 1 pokoju, nie wiem co gdzie jest..masakra ogolnie! Ale trzeba dac rade!!! A wlasnie...brzuch mi juz spada..zostal maly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika jestesmy z Wami, wiem że to trudna sytuacja sama wiem jak powiedizano mi o szmerach to Adasia to emocje puszzcaja i jest płacz i nerwy, ale bądx dobrej myśli musi być dobrze i Marcelinka za niedługo bedzie z Wami w domu i bedziecie sie mogli soba nacieszyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha napewno bedzie dobrze

monia nie wiem dokladnie o co chodzi z ta wada twojej malej ale dobrze ze jest na kroplowce zeby wyrownac wszystko co jej trzeba i ze jestescie pod kontrola...nie wiem czy da sie to wyleczyc ale oby tak tego wam zycze...
niestety zawsze sie nie mysli czemu akurat mnie i moje dziecko to spokalo... 😞 nie ma na to odpowiedzi dzieci nie powinny chorowac ale zycie nie jest takie piekne 😞
trzymam za was kciuki!

superbaba dobrze ze chociaz psychicznie sie lepiej juz czujesz i nie ma stresow 🙂 a fizycznie niestety nie jest latwo po porodzie ale zobacz jak wszystkie dziewczyny szybko wrocily do normalnosci! i ty tez sobie poradzisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha napisał(a):
Monika jestesmy z Wami, wiem że to trudna sytuacja sama wiem jak powiedizano mi o szmerach to Adasia to emocje puszzcaja i jest płacz i nerwy, ale bądx dobrej myśli musi być dobrze i Marcelinka za niedługo bedzie z Wami w domu i bedziecie sie mogli soba nacieszyć


maiha monika chyba jest z malutka w szpitalu?! czy nie?! kurcze myslalam ze razem sa ciagle w tym drugim szpitalu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula, Milako- gratulacje!! Nareszcie ! 😉 wypoczywajcie ;*
Monia- trzymaj się mocno.. podziwiam CIę, że jesteś taka twarda i na pewno wszystko się ułoży.. trzeba przetrwać najgorsze i najcięższe chwile teraz
Megi wytrwałości i powodzenia! oby się szybko zaczęło i szybko skończyło.

Ja jestem w nastroju do dupy i tak chyba już póki co pozostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam fioła na punkcie wagi 😮 codziennie wchodze na wage i sprawdzam czy coś schudłam, taka presja przed wesele mo jak na razie w sukienakch ktore mam wygladam jak "baleron" ale oczy ciesza się ajk widza ze codziennie troche mniej, 3,5 kg do wagi sprzed ciaży a potem chciaąłbym jeszce z 5 zrzucić do 23 wrzesnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...